Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клуб "ИНДИГО СВЯТ" - ВСЕЛЕНА НА ПОЗНАНИЕТО!  (Прочетена 5113 пъти)
delfin
Гост
« Отговор #15 -: Юни 21, 2009, 16:51:44 »

Тъмновиолетовият или още индиговият цвят показва, че духът е много напреднал в развитието си.

Затова и индиготата идват в преходния период, за да помогнат със своите по-високи вибрации планетата да премине по-лесно в по-високо измерение.

След тях са кристалите и децата на дъгата.
Активен
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Юни 21, 2009, 17:01:07 »

На мене врачки са ми отказвали да ми гледат когато съм бил пред тях, нещо им пречело да виждат. Иначе по снимка и по имено са го правили, но лично нещо не се получава. Когато присъствам май единствено само картите Таро са се справяли. Хммм
    Активен
    Цар Кару І
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

• Град: Пловдив
    « Отговор #17 -: Юни 21, 2009, 18:12:58 »

Гити, да, не се страхуват както при комунизма, но се страхуват от йерархията към която принадлежат. Което е едно и също. Стаден принцип - животински като структура. Към този животински стадно-йерархичен принцип не принадлежат много животни - семейство котки (само като пример) - способни са самостоятелно да взимат решения. Знаете ли, че котката не се споменава нито веднъж в библията, тората, и талмуда? И защо?  Ухилен Ами защото всички лунни религии ненавиждали котките - факт. Защото са способни на самостоятелни решения и не могат да бъдат манипулирани. Нито дресирани (до сега само веднъж съм виждал дресировка на котки в цирка - преди доста години беше). Докато при човешките религии (Слънчеви) котките са на почит (Египет - като пример - обожествявани даже повече от Крокодила - да не се отплесвам). И се явявали (и явяват и до днес) медиатор между Божественото и изгубилата се в енергиен вакум човешка душа. (абе защо редактора ми подчертава думата вакуум като неправилно изписана?) И и помага да възстанови енергийната си цялост (което не се нрави особено на животинските инкарнации в човешки тела) и като следствие от това да взима самостоятелни решения (и правилни също). Човек не се нуждае от йерархия защото е завършен и самостоятелен. Човек е смъртен Бог, а Бог е безсмъртен ЧовекУхилен И май отново стигаме до анархизма на Толстой (той пък имал единствен недостатък - верващ ристиенин, но пък е напълно възможно да е знаел истината за ристиенството, но да не е посмял да се опълчи срещу него, така както се е опълчил срещу цялото попство и половината общество) - Свободни и Независими ХОРа в РавноПравен съюз.
    Цветовете са тясно свързани с енергийните честоти (както и с звуковите вибрационни вълни).
    Както Гити почти правилно отбеляза (червеното е цветът на гнева и яростта - а не индигото) цветовата гама на аурата на човека се променя в зависимост от енергийния спектър излъчван от РСто на човека - Мозъка. Знаете ли, че протоБълГарите са били с индигова аура? И те се били ариегарда на всички арийски племена. Войни.
    Та да се върна отново на темата Страх, който изпитват повечето врачки, гадателки, шарлатанки, и прочие. Защо ги е страх от индиговия цвят на аурата? Ами по същата причина, поради който котката не се споменава в библията и тората.
    Поздравявам вви всички с една моя любима песен - http://store5.data.bg/emicom//Chicago%20XXX/02%20King%20Of%20Might%20Have%20Been.wma
    http://store5.data.bg/emicom//Chicago%20XXX/King%20Of%20Might%20Have%20Been.txt
    Активен

Цар Кару І - ecce Inquisitor Curiae
    Създател на "Енциклопедията на Пайтон" Ухилен
    giti
    Гост
    « Отговор #18 -: Юни 21, 2009, 20:09:28 »

Цар Кару 1 всичко,което казваш е истина,но явно не обичаш да четеш постовете на хората в дълбочина. Или си много импулсивен или толкова си се вглабил в собствените си познания,че пренебрегваш тези на другите.Разбери ме правилно.Не искам да те съдя-никой няма право на това.Преди обаче да казваш какво съм казала-прочети внимателно. Цвета индиго за мене е цвета на истината,на познанието. А дали червеното е на яроста и гнева.Аз която съм виждала много аури в това състояние не мога да кажа със сигурност.Както вече казах цветовете са много.Това чувство е толкова силно,че те се сменят и преливат толкова бързо и яростно,че едва ли някой може да определи точния цвят.!!!
    « Последна редакция: Юни 21, 2009, 20:11:30 от giti » Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #19 -: Юни 21, 2009, 20:15:08 »

По повод котките - в тибетските храмове от векове котки от особена порода - големи, самостоятелни и диви (като воини) са стражи на храмовете. Описано е от Лобсанг Рампа, който дава и легендата в една от книгите си как се е сключил договор за това между тибетците и котките.  Монасите дълбоко ги почитат.
    Активен
    Muko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #20 -: Юни 22, 2009, 00:21:41 »

Цитат
    Знаете ли, че протоБълГарите са били с индигова аура?
    Това го чета за пръв път. Някакви доказателства?
    Активен

Приказките помагат на децата да заспят, а на възрастните да се събудят
    Цар Кару І
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

• Град: Пловдив
    « Отговор #21 -: Юни 22, 2009, 17:18:18 »

Гити, съжалявам, май съм чел по диагонал. Извинявам ти се.
    Хайде да си поговорим за цветове, тяхната енергийна същност и характеристика. И като начало бих искал да изслушате една хипи песен на Chicago - Fancy Colours - http://store5.data.bg/emicom//1970%20CHICAGO%20II/Chicago%20-%201970%20Chicago%20II%20-%2013%20-%20fancy%20colours.mp3
    Както всички знаете първото поколение индиго - хипитата - са "обожавали" всички възможни цветове. За огромно съжаление истинските хипи/индиго след профанизиране на посланията им са се отдръпнали от обществото (типично в индигов цвят) и повечето оцелели днес живеят в свои "колонии" - далеч от обществото. В интерес на истината миналата година исках да се присъединя към една такава хипи комуна, даже си бях купил самолетен билет, но не можах да замина (поради различни причини, които не са от обществен интерес). Ако в Сащ има оцелели след имащото да става в края на 2012г. то това със сигурност ще са те. И Хопи индианците.

Цитат
    Много. До ден днешен протоБълГарите са се съхранили под името "копти" в Египет и Сирия. Ако се разровиш из тубата може да намериш видеа с "чудеса" практикувани от (привидно) християнските коптски свещеници (всички до един с "индиго" аура - все едно, че гледаш чудесата на Йошуа (Исус) на видео. Ето - давам и и фотоси от коптски (чети протоБълГарски) език от преди н.е.

А ето и коптска шатра - ммм - шевиците чипровски ли са? Вие кажете -  Ухилен може и да се бъркам... Ухилен

Имам приятел копт в Хелсинки - но за него ще ви разказвам друг път.
    Цар Кару 1 всичко,което казваш е истина,но явно не обичаш да четеш постовете на хората в дълбочина. Или си много импулсивен или толкова си се вглъбил в собствените си познания,че пренебрегваш тези на другите.Разбери ме правилно.Не искам да те съдя-никой няма право на това.Преди обаче да казваш какво съм казала-прочети внимателно. Цвета индиго за мене е цвета на истината,на познанието. А дали червеното е на яростта и гнева.Аз която съм виждала много аури в това състояние не мога да кажа със сигурност.Както вече казах цветовете са много.Това чувство е толкова силно,че те се сменят и преливат толкова бързо и яростно,че едва ли някой може да определи точния цвят.!!!
    Активен

Цар Кару І - ecce Inquisitor Curiae
    Създател на "Енциклопедията на Пайтон" Ухилен
    Muko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #22 -: Юни 26, 2009, 11:21:39 »

Цитат
    Много. До ден днешен протоБълГарите са се съхранили под името "копти" в Египет и Сирия. Ако се разровиш из тубата може да намериш видеа с "чудеса" практикувани от (привидно) християнските коптски свещеници (всички до един с "индиго" аура - все едно, че гледаш чудесата на Йошуа (Исус) на видео.
    Това за коптите е много интересно наистина и заслужава цяла една отделна тема, още по-вече и след твърдението, че всичките (!) им свещеници са с индигова аура. Как обаче може да бъде това доказателство, че древните българи са имали също такава аура? Питам съвсем сериозно, защото ако това се докаже, то тогава представата за българите ще бъде съвсем различна. А сериозността на въпросите ми са продиктувани и от друго - омръзна ми да чета колко велики сме били, без при това да се посочват някакви доказателства.
    И така-древните българи-индиго-аура!
    Мда, "плаче" си за отделна тема.  Усмивчица
    Активен

Приказките помагат на децата да заспят, а на възрастните да се събудят
    delfin
    Гост
    « Отговор #23 -: Юни 26, 2009, 16:01:57 »

Досега от всичко прочетено от мен през годините от какви ли не автори и статии, така и не се разбира нищо смеслено ние, българите откъде сме и какви сме. А това, че се пише колко сме велики си го има (но това е присъщо и на малките и големите народи), основното обаче идва от съпоставяне на един език с друг и сравняването му с днешния бълг. език, а също и с географски наименования срещащи се и в Б-я и в други части на Азия, че и на други места (сравнения с митове, предания и открити от археолози предмети на бита и религиите)Хммм
    « Последна редакция: Юни 26, 2009, 18:26:35 от delfin » Активен
    angel7light
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

मैं बिना शर्त प्यार कर रहा हूँ, मैं अभेद्य रहा हूँ

https://www.facebook.com/
    « Отговор #24 -: Декември 02, 2012, 14:38:57 »

Здравейте! Аз съм нова тук и още не се оправям добре с настройките и публикуването. Споделям с вас една своя картина- пробна на фотошоп- сега за втори път. Надявам се този да е успешен! Светлина и Любов!

* angel.jpg (64.94 KB, 758x960 - видяно 235 пъти.)
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Клуб "ПОЕЗИЯ, ЕСЕТА И РАЗКАЗИ" « 1 2 ... 27 28 »
    Изкуство
    giti 405 25413 Последна<br />публикация Октомври 22, 2013, 02:01:08
    от Mistic_Aqua
    Клуб "ИНДИГО ХУДОЖНИЦИ" « 1 2 ... 18 19 »
    Изкуство
    11WOLF11 274 22138 Последна<br />публикация Ноември 21, 2013, 10:40:24
    от mishi
    Клуб "ИНДИГО ИЗОБРЕТАТЕЛ"
    Изкуство
    11WOLF11 1 1956 Последна<br />публикация Февруари 22, 2010, 18:30:08
    от soulmethod
    Клуб "ИНДИГО МУЗИКА" « 1 2 »
    Изкуство
    11WOLF11 21 2670 Последна<br />публикация Октомври 10, 2010, 23:58:00
    от Amaranth
    Клуб "ОКОТО НА ФОТОГРАФА" « 1 2 ... 7 8 »
    Изкуство
    summerwine 116 6641 Последна<br />публикация Май 22, 2012, 23:24:34
    от Soul

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright