Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Спешно Душевен тормоз!!!!!!!  (Прочетена 1879 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Март 23, 2011, 00:50:40 »

Аз само мога да кажа - прави си защити, щом усетиш, че някой ти влияе негативно.
    Визуализираш си, че си във воден балон от светлина/ че си в голямо кълбо светлина/ обръч от светлина покрай теб/ щит от светлина/ може да си визуализираш едни ангелски крила, те пак вършат работа.
    Щом не мога да понеса човека насреща, спонтанно си представям, че има невидима дебела стена между него и мен, мога да чувам думите му, да отговарям (вяло), но някак нищо от него не достига до мен.
     Згреших Угрижен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 240

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #16 -: Март 23, 2011, 10:32:00 »

Усмивчица) Еруин този метод много помага:)
    Съвет от мен, човек трябва да пази вътрешният си свят.Въпреки ,че тези ,който най- много обичаме те най- много ни нараняват.СКоро ми се случи нещо подобно,с мойте лични неща, обърнати като острие по мен.Таква неща са много болезнени,но ни учат на много любов към самите себе си.Хубаво е да простиш и на човека ,поне аз така правя,заради себе си.
    И миличка ,намери сили и любов във себе си, във нас е всичко, просто си дай време.И не забравяй не си сама!
    Активен
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #17 -: Март 24, 2011, 03:14:02 »

В spiralata.net има една книга за психическа защита срещу енергийни вампири  Усмивчица
    Ametist, тук http://galacreativeconsulting.com/statii/153-energiinite-vampiri намерих достатъчно информация, че се убедих, че той е енергиен вампир.. но какво мога да направя аз ? Как да се предпазя от негo за напред и как да се "излекувам" ? Тъжен
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #18 -: Март 24, 2011, 08:47:49 »

Да , съгласна съм с Elise ,че най-добрата защита е любовта . УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица както са много важни и мислите,които допускаш да ти се реят в главата .Това също е много,много важно - ако са светли и позитивни..много по-лесно ще е да си направиш нужната защита.
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 687

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #19 -: Март 24, 2011, 11:22:03 »

Душевен тормоз?!
    наричан още психически тормоз...

Беше ужасно!!!
    На края се чувствах използвана, беше ме яд че не бях успяла да се защитя...

Но така е то - следващия път ще знам и няма да се дам!И повече няма да водя нежелани до крайна степен разговори."Събеседникът" ми се взираше в очите ми и сякаш ми крадеше от душата Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи .Няма да назовавам кой е, но ще спомена, че аз не признавам авторитети а той като вземе един такъв да ми се ежи, направо ми се иска да можеше да усети енергийната вълна, която му изпращам..жестикулирайки.
    Ама той - не, продължава си и ме мисли за луда...Ужас :@

.....

Аааааа!!!
    не!сякаш сам останала без душа - нее, ужасно е, на никoй не го пожелавам - немоа спра да плача - единствения лек за душата ми..или това което е останало от нея Сълзи     И всичко ме боли - глава, коленете, ръцете... Сълзи
    И сърцето ме боли даже...Сълзи
    Изпитвам тежест в областта около сърцето и съм замаяна Сълзи  

цялата треперя - страх ме е Сълзи ще се побъркааам Сълзи

ПОМОЩ!

P.P.: Сигурно има връзка с луната....

И аз преживях нещо подобно... И сега усещам тежест не само около сърдечната област, но и на слънчевия сплит... За капак на всичко 2 дена след случката отслабнах с 5 килограма. В някакъв енергиен ад съм - изведнъж започвам да се люлея и да заспивам... Но... Ще се справим... Планинският кристал идва на помощ!
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• « Отговор #20 -: Март 24, 2011, 13:09:12 »

Няма да се давате, дръжте се и не се шашкайте допълнително.
    Доста промени ни чакат, ще най-добре е без паника и ужас да се нагаждаме към тях.

Още един съвет:
    Който има желание, нека се обърне към духовните си водачи и заяви желанието си да бъде изчистен и балансиран. Дори и да не ги виждате, те са там, същества, които бдят над вас и са готови да ви помагат.

Имайте предвид, че процеса на интензивно чистене, не е един от най- приятните. Оставете се на този процес и помнете, че всичко това е за ваше добро, за доброто на Планетата, на хората с които взаимодействате.

Баланса и чистенето са много важни сега. Всеки да ползва своите техники, ако няма такива - нека търси.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #21 -: Март 24, 2011, 14:55:16 »

Във връзка със защитите и балансирането и т.н. - ще споделя с вас нещо,което може да ви е помощ и на мен лично ми харесва Усмивчица Даже няма да е лошо да се направи отделна тема само с материали за балансиране,защити,освен ако вече няма де. Намигване  

~ Общуване С Душата ~

В огледалото на времето съзирам себе си .
    Аз съм в хармонично цяло , изпълнено с любов , светлина и мъдрост .

Аз съм (трите имена,дата на раждане , посочете къде се намирате в момента).

Аз съм в хармония с душата си . Тя е изворът на доброто в мен .

Тя е Лъчът на Светлината , който осветява непрекъснато пътя ми , тук и сега , в това тяло .

Тя е силата на Живота , тук и сега .

Тя е мъдростта ,  която нося в гените си.

Тя е Истината и Пътят .

Тя е Творецът , Логосът на Сътворението на моята Вселена човек .

Тя е огънят на изпитанията , които непрекъсн
    ато поддържа в мен смелостта , вярата  , добродетелите и състраданието .

Тя е ключът , с който преминавам през Портите на времето , за да се слея с Духа на своите космически Баща и Майка .

Тя е моето богатство , сега и винаги .

Тя и Аз съм , сме едно цяло в хармония , защото душата ми е силата на Любвта , водена от Светлината . Така е !

Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #22 -: Март 27, 2011, 17:56:48 »

Здравейте ангелчета

Бива ли такова нещо - в един миг се чувствам супер , а в следващия ми иде да се самовзривя ? ? ?
    Кошмар! нямам търпение да се събудя Тъжен

П.П.: Не че това нещо става на сън...
    П.П.2: Благодарности на Amaranth за чудесните слова
    .....
    « Последна редакция: Март 27, 2011, 18:16:15 от l'amour » Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    nebezida
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #23 -: Март 28, 2011, 19:14:03 »

Здравейте слънчогледи,
    Аз съм почти на 30 години и много дълго време имах проблеми при душевен тормоз от агресивно насочени към мен енергии.
    Дори и сега ми се случва да не мога да се справя с нечия атака.
    Случвало ми се е на интервю за работа, в неформална компания и дори с гадже.

Уж се "боря", но не ми е приятно да дам контраатака, затова поглеждам човека в очите и най искрено го питам "Защо си агресивен към мен? Какво лошо съм ти направила?"
    Това обърква събеседника, защото в повечето случаи той очаква да му отвърнеш с лошо.
    Някой същества се хранят с енергията на другите и не бива да им позволяваме да ни "изпият".
    Трикът със стената е също много добър, но често при стресова ситуация не се сещам да го използвам.
    Друг вариант при системен тормоз е да помислим, какво не му достига на човека отсреща, за да се опитва да ни тормози.
    Когато установим, какво няма...мислено му го подаряваме с най-голямата любов, на която сме способни
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кибер тормоз
    Обща тематика
    nia.boneva6 3 941 Последна<br />публикация Ноември 09, 2010, 18:34:30
    от Аэ съм
    Кръводаряване. Спешно. Дядо на мой колега
    Обща тематика
    Турист 1 618 Последна<br />публикация Август 10, 2011, 11:34:14
    от Турист
    Относно системните сигнали за тормоз на Лични Събщения!
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Toddo 0 524 Последна<br />публикация Февруари 25, 2013, 22:35:25
    от Toddo
    Специални дарби
    Лични дневници
    Лора 6 822 Последна<br />публикация Август 29, 2013, 10:32:50
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright