Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Спешно Душевен тормоз!!!!!!!  (Прочетена 1678 пъти)
l'amour
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« -: Март 22, 2011, 00:26:52 »

Душевен тормоз?!
    наричан още психически тормоз...

Беше ужасно!!!
    На края се чувствах използвана, беше ме яд че не бях успяла да се защитя...

Но така е то - следващия път ще знам и няма да се дам!И повече няма да водя нежелани до крайна степен разговори."Събеседникът" ми се взираше в очите ми и сякаш ми крадеше от душата Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи Сълзи .Няма да назовавам кой е, но ще спомена, че аз не признавам авторитети а той като вземе един такъв да ми се ежи, направо ми се иска да можеше да усети енергийната вълна, която му изпращам..жестикулирайки.
    Ама той - не, продължава си и ме мисли за луда...Ужас :@

.....

Аааааа!!!
    не!сякаш сам останала без душа - нее, ужасно е, на никoй не го пожелавам - немоа спра да плача - единствения лек за душата ми..или това което е останало от нея Сълзи     И всичко ме боли - глава, коленете, ръцете... Сълзи
    И сърцето ме боли даже...Сълзи
    Изпитвам тежест в областта около сърцето и съм замаяна Сълзи 

цялата треперя - страх ме е Сълзи ще се побъркааам Сълзи

ПОМОЩ!

P.P.: Сигурно има връзка с луната....
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #1 -: Март 22, 2011, 01:06:42 »

Mиличка, спокойно.. Поплачи си хубаво щом така се лекуваш, пусни си любимата музика, пийни си чай или ако искаш по-добре топло мляко с какао.. Пусни си любимия филм и прави любимите неща с няколко думи.. поглези себе си и помни, че ти се обичаш и въпреки, че си позволила това да се случи, сега не бива да позволяваш това да оставя такива лоши щети, а се излекувай сама, защото само ти знаеш как.. Разсейвай се както можеш и в момента в който ти дойде този ужасен момент в главата го игнорирай! Всякаш е било само лош кошмар.. Спомни си за хората на които държиш и също си почини хубаво..
    П.С И това ще мине! Все пак вече е пролет.. дърветата се разселеняват, цветята цъвтят и природата се показва в нейния блясък. Това не е ли добър повод да се усмихнеш? Усмивчица

П.С. С оглед на горното изречение можеш да отидеш и на разходка в някой парк или планина. Природата също е прекрасен лечител 

« Последна редакция: Март 22, 2011, 01:13:21 от Luna » Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Март 22, 2011, 01:21:48 »

Тук сме !!! Тук !!! Спокойно !!!! Поплачи си,но знай,че ние сме тук..може да се чувстваш в момента изгубена, ограбена,изтощена и не на себе си..Но..Ние сме тук.. !!! До теб !!!  Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце Сърце И помни,че душата ти никой не може да вземе и погуби..може да рухне защита ти..да я нямаш и да се чувстваш уязвима към такива атаки..но никой не може да те обезлечи..Никой !!! Освен ако ти не го позволиш..
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #3 -: Март 22, 2011, 01:44:54 »

за кого става въпрос
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Март 22, 2011, 03:33:50 »

Изкъпи се и си измий очите. И си мисли че измиваш цялата негативна енергия и както ти казват се зареждай с каквото можеш и не се срещай с този човек в близките дни ако е възможно
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Март 22, 2011, 10:53:18 »

В spiralata.net има една книга за психическа защита срещу енергийни вампири  Усмивчица
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    Drakon
    Гост
    « Отговор #6 -: Март 22, 2011, 11:49:40 »

Направо като за "Досиетата Х",няма страшно - вичко минава.
    И най - големият кошмар от сънищата е Илюзия,просто събуди се!
    Наивни деца ;-)
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 22, 2011, 16:10:55 »

Луна ти даде много добри идеи. Аз, като се почувствам зле, така постъпва. Спомни си каква е твоята цел в живота, спомни си, че Господ те обича, спомни си, че на тази земя нищо друго не е важен, освен Бога. Това, което ти се е случило е тест, покажи се силна и се уповавай в Него, чети от Новия завет някои части, или Псалмите(от Стария, въпреки, че той е огромна лъжа с петно истина). Ще ти олекне! Баба Ванга е казала, когато му е тежко на човек - да чете Библията... тя има лечебни свойства. Скоро никога вече няма да почувстваш такива неразположения! Само трябва да издържиш още мъничко... Господ ни е обещал да дойде, ето, вече идва! Имай Вяра! Тя е най-силният цяр за всяка болест и най-добрата защита за всяка атака!  Усмивчица
    Активен
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Март 22, 2011, 16:20:54 »

Миличка, поплачи си хубаво, измии със сълзите си цялата мъка, която таиш в душата си. Прави онова, което най-ти допада, която успокоява ума и тялото ти, разсей се от лошото. Знай че и това ще мине. Аз също преминавам през ужасен период - най-добрата ми приятелка ми заби не нож, а самурайски меч в гърба Веселяк - но поглеждам нещата отстрани, страня от субективизма си. Постоянно си повтарям, че за всичко си има причина, че всичко случващо е за добро. Едно нещо съм научила и то е - няма случайности. Всичко, което става идва при нас с определена мисия - калява духа ни и ни прави по-силни и уверени в утрешния ден. Така че, не унивай, слънце - младо момиче си, животът е пред теб. Усмивчица
    Активен
    Ea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 39

• Град: Varna
  • « Отговор #9 -: Март 22, 2011, 17:57:38 »

Оу, това е наистина МНОООГООО гадно, и на мен ми се случи, гледай да не срещаш оня, щото ще продължава да те смуче. Аз направо се бях побъркала, че някой ме изсмуква и аз абсюлютно нищо не мога да направя. Обаче се оказа, че все пак можем да направим нещо.
    Моя съвет е колкото можеш по-скоростно да си приготвиш раничката и да се отправиш към първата градина, дето ти се изпречи пред погледа, там Морска, Борисова, Южни западни паркове и се разхождай, ама не час-два, а докато не каталясаш буквално. Това много помага.
    Активен

Душата помни, съзнанието помни, кръвта помни!
    Lachita
    Гост
    « Отговор #10 -: Март 22, 2011, 18:31:06 »

Всички страдания,всички противоречия произтичат от факта, че хората търсят Истината и Любовта отвън някъде. Първо ще ги намерите вътре в себе си и в хората, а после ще ги намерите и отвън. (Беинса Дуно)

Желая ти успех!!!
    Активен
    Ea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 39

• Град: Varna
  • « Отговор #11 -: Март 22, 2011, 20:08:04 »

Дам, Лачита, права си, но това се оказва адски трудно, някак си сме свикнали толкова да се осланяме на някой друг, че когато потърсим Любовта в самите себе си се оказва мисия невъзможна.
    Активен

Душата помни, съзнанието помни, кръвта помни!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 22, 2011, 23:21:49 »

"Любовта в самите себе си се оказва мисия невъзможна."
    Само в началото Прегръдка
    Активен
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Март 22, 2011, 23:53:20 »

Много ви благодаря за подкрепата
    Наистина е трудно...

Луна ти даде много добри идеи. Аз, като се почувствам зле, така постъпва. Спомни си каква е твоята цел в живота, спомни си, че Господ те обича, спомни си, че на тази земя нищо друго не е важен, освен Бога. Това, което ти се е случило е тест, покажи се силна и се уповавай в Него, чети от Новия завет някои части, или Псалмите(от Стария, въпреки, че той е огромна лъжа с петно истина). Ще ти олекне! Баба Ванга е казала, когато му е тежко на човек - да чете Библията... тя има лечебни свойства. Скоро никога вече няма да почувстваш такива неразположения! Само трябва да издържиш още мъничко... Господ ни е обещал да дойде, ето, вече идва! Имай Вяра! Тя е най-силният цяр за всяка болест и най-добрата защита за всяка атака!  Усмивчица
    - Рабено, аз ще потърся Библията, но не съм сигурна, че ще я намеря тук, щото на село сто на сто я има, ама тука в града, ще потърся, пък ако я намеря - добре дошло
    - Ametist спомена нещо за енергийните вампири - ще потърся инфо
    - ..А колкото до самия човек - той ми е роднина, родител, така че ще ми е трудно да го избягвам, но засега избягвам погледа му -> действа - щото иначе усещам прилив на негативна енергия у себе си.. Сълзи

Ще послушам съвета на Еа и най-вероятно утре след училище ще посетя парка за да си отпочина Намигване

Много ви благодаря за съветите
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Март 22, 2011, 23:55:02 »

Всъщност намерих Библията в нета - http://www.biblia.w-bg.net/ Намигване
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кибер тормоз
    Обща тематика
    nia.boneva6 3 824 Последна<br />публикация Ноември 09, 2010, 18:34:30
    от Аэ съм
    Кръводаряване. Спешно. Дядо на мой колега
    Обща тематика
    Турист 1 553 Последна<br />публикация Август 10, 2011, 11:34:14
    от Турист
    Относно системните сигнали за тормоз на Лични Събщения!
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Toddo 0 378 Последна<br />публикация Февруари 25, 2013, 22:35:25
    от Toddo
    Специални дарби
    Лични дневници
    Лора 6 656 Последна<br />публикация Август 29, 2013, 10:32:50
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright