Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Физическо до причинно тяло  (Прочетена 831 пъти)
Evolution
Гост
« -: Март 21, 2011, 19:53:59 »

КОМБИНАЦИЯ: ФИЗИЧЕСКО ДО ПРИЧИННО ТЯЛО според  Стивън Люмиер - http://www.energyreality.com/pgs/comb.htm

Обвиващото причинно тяло  (златното яйце) е най-финото ниво човешката индивидуалност, то е даващият сегашния ни живот и съзнание източник, а също така и пазител на информацията за всички наши минали и бъдещи животи. То би могло да се каже, че е нашето Висше Себе.

Менталното (интелектуалното) тяло (светло синьо на цвят, вътрешно ниво) е средството за разбирането, вярванията, мисленето, познанието и когнитивните процеси.

Астралното тяло (следващия вътрешен слой, пъстро) е средството на емоциите, желанията, въображението, личната сила, и е фокус на чувствата.

Етерното тяло (следващото вътрешно ниво, бледо синьо) е средството на жизнеността и енергията  ни, фината основа на физическото ни тяло.

Физическото тяло   ( в средата, мургаво на цвят) е средството за стабилност, то създава нашата отделеност и фокусирането на личността ни.

Личността ни е образувана от менталното, астралното, етерното и физическото ни тела, обединени като единица. Личността е съвсем временна и се променя и пресъздава през всеки нов живот на Земята, като ефективно изтрива паметите за миналите ни животи на личностно ниво. Всички опитности, познания и развити способности се съхраняват на нивото на Причинното тяло, което може да съществува милиони години.

Представените горе образи на телата ни са в тяхното оптимално и здравословно състояние. Обикновено енергийните тела на хората изглеждат така както е представянето дадено на страница - Енергийни тела в обичайно нездравословно състояние.

* energybody1.jpg (62.42 KB, 346x346 - видяно 170 пъти.)
« Последна редакция: Март 21, 2011, 20:06:57 от Evolution » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Умственото или ментално тяло
Духовни учения
Administrator 0 930 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 13:34:03
от Administrator
Aстралното тяло
Духовни учения
Админ 2 1200 Последна<br />публикация Януари 23, 2010, 23:48:40
от Админ
Етерно тяло
Духовни учения
Evolution 0 1512 Последна<br />публикация Март 21, 2011, 19:38:28
от Evolution
Причинно тяло
Духовни учения
Evolution 0 655 Последна<br />публикация Март 21, 2011, 19:49:34
от Evolution
Манасично тяло (Тяло на Висшия Ум)
Духовни учения
Evolution 0 841 Последна<br />публикация Март 21, 2011, 20:15:59
от Evolution

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright