Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Може ли да се общува с непознат човек на сън?  (Прочетена 2108 пъти)
Awesome
Nasko
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Март 20, 2011, 22:16:24 »

Здравейте,
тази сутрин преди да се събудя сънувах интересен сън. Различаваше се от повечето ми сънища. Този беше съвсем ясен. Ще се опитам г/д да го преразкажа. Намигване

Щъках си из града с колело. Тръгнах по една пешеходна зона с много хора, с които се разминавах трудно. Забелязах, че след мен кара и една девойка. Проврях се измежду едни хора, тя направи същото и ме настигна. Заприказва ме нещо, от сорта на: "не беше най-подходящото място за минаване, а?" и продължи на пред. След малко се спря и ме изчака. Като я доближих пак се заприказвахме за нещо. В разговора я питах как се казва. Името и беше Кристина. В реалността не я познавам и не съм я виждал. Беше около на 22-23 години, около 170 см висока, и към 50-тина кг. Тъмна, чуплива коса до под раменете. Едното и зъбче беше леко изкривено :p Оказа се, че сме от един квартал и я питах къде точно живее. Спомена ми името на един интернет клуб, който не знам дали съществува още. Каза, че е близо до него ... Покани ме да обядваме заедно /да хапнем по една супичика/, но и отказах. Нямам идея защо го направих .. като се събудих ме хвана яд чак Веселяк иии така.. още няколко неща си казахме, за които нямам много спомен и изведнъж се събудих. Принципно като се събуждам нещо се случва, а сега нищо. Просто ей така спонтанно.

Разказах част от тази история на един приятел и той ми каза "защо не и иска скайп бе? или телефон? Можеше да се окаже реален човек.."

Вие как мислите? Дали може да бъде реален човек и по този начин да общуваме? Намигване

След малко лягам да спя и ще се опитам да пресъздам същите събития.
Активен
kim
Гост
« Отговор #1 -: Март 20, 2011, 22:34:00 »

Може, защо не. Усмивчица Успех!
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #2 -: Март 20, 2011, 23:49:12 »

Лично аз, съм имал доста сънища с непознати хора. Някои от тях никога не съм срещал след съня, но с други съм се запознавал месеци или години след това.
При мен обикновено, след като се запозная с някой от тях, нищо не ми прави особено впечатление, но няколко часа, до 2-3 дни по-късно, докато върша нещо от ежедневието си, в главата ми изкача точно този сън с този човек.

За жалост няма начин или поне аз не знам такъв, чрез който да знаеш, кой от тези непознати от твоите сънища ще срещнеш в бъдеще и кой не. Усмивчица

И още нещо, по принцип запознанството не преминава точно както е в съня, но е доста сходно. Усмивчица
Активен
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #3 -: Март 21, 2011, 11:04:05 »

Интересен въпрос ,дали е възможно наистина да се срещаме с непознати хора на сън?
Или просто това е само наша реалност,наш сюжет според желанията ни:)

Интересно ми е възможно ли е различни хора да сънуват един  и същ сън?
Според мен това е и невъзможно и възможно ,ако се случи обаче няма да е случайно.

Ако се изхожда от теорията ,че главният сънуващ е Бог, който сънува тази наша реалност и другата сънищата ни.
Всичко е сън в съня на Бог ,съответно е ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!:)

Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Март 21, 2011, 12:33:00 »

Интересен въпрос ,дали е възможно наистина да се срещаме с непознати хора на сън?
Или просто това е само наша реалност,наш сюжет според желанията ни:)

Интересно ми е възможно ли е различни хора да сънуват един  и същ сън?
Според мен това е и невъзможно и възможно ,ако се случи обаче няма да е случайно.

Ако се изхожда от теорията ,че главният сънуващ е Бог, който сънува тази наша реалност и другата сънищата ни.
Всичко е сън в съня на Бог ,съответно е ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!:)
На мен ми се е случвало да имам подобен сън, когато тръгнах да го споделям с един приятел и той ме спря, продължи съня, след това аз го спрях и го продължих. Усмивчица Може би да съм имал 3-4 такива случая, малко, но все пак не липсват. Усмивчица
Активен
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « Отговор #5 -: Март 13, 2012, 04:46:28 »

Чувал съм за такваи сънища доста неща съм чел затях.Само, че забравих названието на тях  .Не  съм сигурен дали е точно такъв сън но ще обясния горе доло.Значи това е вид телепатия на астрално ниво, често се общува с близки по този начин, и с не познати също.Възможно е момичето във съня ти да те е видяло на живо и да е имала някави симпатии към теб (може би е мислила често за теб) и в сънят си  (кадето всичко е възможно) да се е свързала с теб.Лично това си е моя теория.

А относно твоя приятел дето е по съветвал за скайпа и или тела  Ухилен е ще ти бъде доста трудно защото сънищата трудно се управляват.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #6 -: Март 13, 2012, 12:28:03 »

Намерих това в една книга, дали наистина е възможно?   Згреших

* Без име.png (632.02 KB, 600x473 - видяно 429 пъти.)
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #7 -: Март 13, 2012, 12:34:27 »

Мисля, че да.
    Всъщност, със сигурност е възможно, правила съм го. Усмивчица
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Март 13, 2012, 12:47:03 »

Мисля, че да.
    Всъщност, със сигурност е възможно, правила съм го. Усмивчица
    Супер, щом работи ще го изпробвам в/у една приятелка, с която не съм се виждала от много отдавна ... 
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #9 -: Март 13, 2012, 13:22:51 »

Една моя приятелка се запозна на сън с един реален човек.Той всъщност я е посетил астрално и я извел от тялото и, но доста време мина докато разберем,че е реален човек..незнам тя не желае да сподели как е стигнала до този извод, но аз и вярвам, понеже да сънуваш непознат с години ии да ходите по разни места и всичко да е реално... Усмивчица
    Все пак трябва да ни е ясно, че има хора, които се занимават с астрални излизания, по-напредналите могат да идат при някой и да го изкарат на сън от тялото му, но разбира се това може да бъде и опасно..зависи кой,за какво...
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #10 -: Март 13, 2012, 14:13:07 »

Как се казва,книгата?
    Според мен е възможно.Всяка мисъл,която изпращаме до хората,моментално се проявява,поне при мен е така.Дори, примерно човек,който говориш с него,това е самият контакт,обаче, преди това, това ,което си изпращала на него влияе на самият контакт.Когато има нещо,което ни пречи да изживеем пълноценно отношенията си.Визуализицията помага.Визуализираш го и му казваш всичко,което искаш,което се е проявило в теб,прощаваш и нещата де подобряват.И така докато се изчистиш и се изчистват и каналите ти и живееш пълноценно.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Март 13, 2012, 22:58:52 »

"Развиване на Психичните Сили" от Уилям Хюит.
    Има доста простичко обяснени упражнения , снощи упражних едно за страха и се почувствах много по-добре, сякаш някакъв товар ми падна от раменете.
    http://www.4shared.com/office/3VeNO5At/uiliam_hiuit-razvivane_na_psih.html
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Март 14, 2012, 00:17:27 »

"Развиване на Психичните Сили" от Уилям Хюит.
    Има доста простичко обяснени упражнения , снощи упражних едно за страха и се почувствах много по-добре, сякаш някакъв товар ми падна от раменете.
    http://www.4shared.com/office/3VeNO5At/uiliam_hiuit-razvivane_na_psih.html
    Дръпнах я, изглежда интересна, а имах нужда да чета нещо ново като автор. Мерси.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо никой не може да ме омагьоса?! « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    giti 52 4090 Последна<br />публикация Октомври 17, 2010, 17:35:50
    от giti
    Може ли астралното тяло на човек, да променя формата си?
    Въпроси и отговори
    Еlsha 13 1485 Последна<br />публикация Май 17, 2010, 09:50:41
    от Веселин
    Кръвната група може да бъде променяна
    Любопитни факти
    Kery 0 1434 Последна<br />публикация Юли 05, 2010, 16:41:24
    от Kery
    Как може да усещаме нашите чакри
    Духовни учения
    Търсач 0 1073 Последна<br />публикация Април 28, 2011, 11:55:42
    от Търсач
    Може би проблем със сърцето?
    Здрав дух здраво тяло
    Sita 2 994 Последна<br />публикация Януари 31, 2012, 00:18:24
    от Morena

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright