Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Dimensional plans  (Прочетена 357 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Март 20, 2011, 13:53:25 »

Здравейте!!!! Снощи си приказвах с ангела. Нищо лошо. Но той ми обясняваше за Dimensional plans(DP). Каза тъй:
    1ви DP - светът на идеите и на информацията като цяло;
    2ри DP - светът на образите от всички видове - фантазии, спомени, литературни и философски образи и т.н.;
    3ти DP - нашият свят;
    4ти DP - физически свят, в който времето, за разлика от тука, не играе. Там един ден може да мине за една секунда или за един милениум...;
    5ти и 6ти DP - сродни с 4ти DP;
    7ми DP - светът на сънищата;
    8ми DP - свят на духовни същества, които са полупрозрачни;
    9ти DP - светът на Стъклените, с които на моменти се свързвам...

Освен това се чудя един от най-добрите ми приятели как ще ме приеме, след като снощи му разкрих, че виждам ангела си... Отначало реши, че се майтапя, ама после видях, че има трудности с асимилирането на получената информация. Как да го накарам да ми повярва. Ангелът, както по обикновение, отказа да демонстрира присъствие, като изключим това, че един път ме просна на земята, но това не хвана много вяра на приятеля ми... Та сега съм в някакъв вакуум, което много ме изнервя...

А колкото до разговора с ангела, правилно ли е казал?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    DAVID SEREDA NASA UFOS INTER-DIMENSIONAL SHIFT
    Видео клипове
    johny 0 423 Последна<br />публикация Декември 09, 2010, 22:03:17
    от johny

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright