Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Съчетаване при носене на минерали и скъпоценни камъни?  (Прочетена 7428 пъти)
Reiki
Живота е прекрасен!
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« -: Март 19, 2011, 21:55:50 »

Здравейте приятели, някой от вас има ли информация относно минералите и скъпоценни камъни как могат да се съчетават. Дали може да се носят едновременно няколко и ако да, има ли някакво значение от това какви са камъните (за да не си пречат).
Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Март 19, 2011, 22:51:37 »

http://mineralbg.com/201/202.html
http://meteorock.forumi-bg.com/vt16.html

Има различни комабинации за които съм чувала  според зодия, или според болестите ти.
Аз примерно бях намерила различни гривнички бяха по 1 лев примерно и си накупих много. И си ги взимам всичките в шепи и по чуство различните дни си избирам. Като си мия ръцете ги мия и тях. Можеш да правиш енергиен обмен с тях с ръце както правите рейки  и те някакси ти се обаждат- кой е днес примерно за теб. Иначе ако тръгнеш да ги изучаваш всичките пък и взаимодействията им е много време пък и това са общи понятия. То е като цвете-  различните цветя виреят различноо при взаимотношението си с различни хора ,но това е мое мнение.,
« Последна редакция: Март 19, 2011, 23:01:31 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Март 19, 2011, 23:14:55 »

Този сайт е бая пълен ,има и някакъв минерален хороскоп ,който може да си поръчаш ,ама не знам колко скъпо е.
http://www.ezominerali.com/index.php
Активен

praiseyou
Гост
« Отговор #3 -: Март 19, 2011, 23:15:57 »

/*Оффтопик

Минерален хороскоп  Ухилен Веселяк хахахахахахаха!

*/
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Март 19, 2011, 23:20:11 »

/*Оффтопик

Минерален хороскоп  Ухилен Веселяк хахахахахахаха!

*/

Скъпоценен хороскоп, изграден от минерали  Плезещ се
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Март 20, 2011, 00:06:01 »

ей маймунки

май става въпрос да ти определят там камъняците според зодия аксценденти и тнт
Активен

Reiki
Живота е прекрасен!
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #6 -: Март 20, 2011, 00:13:50 »

Мен ме интересува дали е противопоказно някои камъни да се носят по едно и също време или мога да си напълня джобовете с всички видове минерали и скъпоценни камъни ?
Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #7 -: Март 20, 2011, 01:56:19 »

Да аз имам но понеже е толкова много и незнам от къде да започна,освен това е на английски и руски и мисля да започна да я превеждам и да я сортирам в един сайт който ще направя за тази цел.

От три дни съм се изгубил в света на минералите като дете в сладкарски магазин.

Ако искаш пиши за кои минерали те интересува конкретно...

Иначе определено има значение и то голямо особенно в някой случаи.

Някой минерали засилват действието на други всичко е строго индивидуално,но определено има значение.

Например Далматинския Джаспър може да се комбинира с Турмалин защото,черните точици по него са от Турмалин и тн.

Малко време ми е нужно да класифицирам нещата и да видя от къде да почна колкото повече търся толкова повече намирам.

Ето ще дам пример с ОБСИДИАН

Черния Обсидиан  е отличен в комбинация с няколко различни камъни.  За стимулиране на психичната защита аспект на други камъни  можете да изберете да ги използват с други силно предпазни камъни, за да издигнем нивото на защита.
 Можете да ги комбинирате с черен турмалин , Shungite , Смоуки кварц , Fire Ахат , къдроглав Джаспър , Златни Rutilated кварц,  Astrophyllite , Jet, Tourmilated Quartz and Libyan Desert Glass . Astrophyllite , Jet, Tourmilated кварц и Desert Стъкло Либия .

Можете да използвате Черния Обсидиан  с други камъни за заземяване, за стимулиране на заземяване на енергия и на двата камъка.

Много от защита камъни също носят силна духовна заземяваща енергия толкова много че може да се възползвате в двете области.

Някои заземяване камъни, които ще се възползват от тази комбинация, се Boji Stones , Black Diopside , Магнетит и Bloodstones .
 За да се повиши вибрацията на черен камък Обсидиан можете да го използвате с висока енергия кристал камъни като Moldavite , Натролит или Бялата Azeztulite . Тази комбинация ще стимулира по-високите чакри и може да подпомогне развитието на психични сили и да помогне цялостната си духовно израстване.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
skamandar
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #8 -: Април 16, 2012, 00:33:17 »

Авантюринът съчетан с аметист и карнеол, възстановява общото биополе и имунната система.

Лунният камък се съчетава добре със всички други камъни, като усилва силата им.

Седефът се съчетава добре с лазурит, тюркоаз, уваровит, турмалин.

Хризопраз със розов кварц лекува разбито сърце и помага да се движим напред.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright