Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да отправя мисловните си желания?  (Прочетена 1070 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Март 19, 2011, 20:56:40 »

Така значи винаги съм си мечтала да срещна зеленооко момче което ще ме обича и тн...
    И както съм си го мечтала- вселената ми го даде- хубавия зеленоок младеж, който обаче се оказа най бездушевното същество което някога съм срещала.
    Такам, за да не забавям своето развитие не поддържам връзка с него, но все още съм запленена от идеята че идеалният партньор за мен ще е зеленоок.
    Обаче идва друга дилема, имам чувството че щом отново се впусна в мечти за 'зеленоокия ми приятел- който и да е той' , старият ми приятел все се завръща от някъде. Може би грешката ми е че вместо да го игнорирам , аз се вкопчвам в идеята че неискам да го виждам и да говоря с него... и точно по този начин той все се връща....
    Кажете си мнението и дайте съвет как точно да отправя мисловните си желания защото нещо май бъркам 
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Март 19, 2011, 23:27:07 »

Ето ти си осъзнала къде е проблема: свързваш идеята за "зеленоокия приятел" с бившия ти приятел, с който си се разделила. Затова се връща той, притегляш го с мисълта си. Според мен най-добре да се откажеш от идеята за "зеленоок" приятел...нали си видяла от опит какво се получава.

Активен
    Svetoslav
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« Отговор #2 -: Декември 27, 2012, 14:05:08 »

« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 09:43:22 от Svetoslav » Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #3 -: Декември 27, 2012, 16:09:30 »

Хаха моя идеал беше със сини очи, руси коси, слаб ...сещаш се ..
    След като се разведох с него никога повече не помислих за идеала си за мъж и слава богу, понеже се появи пълната противоположност на идеала ми и той наистина се оказа НАЙ-ГОЛЕМИЯ МИ ИДЕАЛ.Просто гледай какви качества има момчето и външните черти изчезват, даже се и променят в твоя поглед.И съвсем отговорно ти казвам бъди смела и безотговорна, който не търси той не намира, който те обича ще те обича каквато си Намигване
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Декември 27, 2012, 16:11:14 »

Така значи винаги съм си мечтала да срещна зеленооко момче което ще ме обича и тн...
    И както съм си го мечтала- вселената ми го даде- хубавия зеленоок младеж, който обаче се оказа най бездушевното същество което някога съм срещала.
    Такам, за да не забавям своето развитие не поддържам връзка с него, но все още съм запленена от идеята че идеалният партньор за мен ще е зеленоок.
    Обаче идва друга дилема, имам чувството че щом отново се впусна в мечти за 'зеленоокия ми приятел- който и да е той' , старият ми приятел все се завръща от някъде. Може би грешката ми е че вместо да го игнорирам , аз се вкопчвам в идеята че неискам да го виждам и да говоря с него... и точно по този начин той все се връща....
    Кажете си мнението и дайте съвет как точно да отправя мисловните си желания защото нещо май бъркам 
    Смени визията си!
    Вместо да си представяш формата като краен резултат започни да си представяш преживяването с него.
    Виж смеха, радостта, спокойствието, насладата, романтиката и всичко останало което искаш да преживвееш.
    Изживей щастието от връзката ви преди да сте се срещтнали, преживей го за да се сбъдне.
    И за да съкратиш максимално целият процес и за да превърнеш препядствита в синхронизации изпълни се с благодарност и признателност към това в което си потопена сега,  осъзнавайки, че ти си тази която го е причинила.
    Успех!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #5 -: Декември 27, 2012, 20:13:08 »

Като ще отправяш желания нека са и с пълнеж. Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ЗНАЕМ КАК ДА ПРЕЖИВЯВАМЕ, НО НЕ ЗНАЕМ КАК ДА ЖИВЕЕМ!!!
    Обща тематика
    delfin 4 3083 Последна<br />публикация Юли 27, 2009, 01:07:40
    от Бунтарката
    Как да се действа? « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    Kery 40 1493 Последна<br />публикация Юни 12, 2010, 13:57:12
    от giti
    Как си те представям :) « 1 2 ... 16 17 »
    Снимки
    Eona Lightholder 241 7523 Последна<br />публикация Април 19, 2012, 14:11:54
    от Soul
    Как се медитира? Как да чуем вътрешния глас? Какво е мантра? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    AIA 20 5400 Последна<br />публикация Август 23, 2011, 13:50:48
    от Синьо мечтание
    Липсата на желания
    Обща тематика
    Арелия 14 995 Последна<br />публикация Декември 01, 2012, 20:43:53
    от Svetoslav

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright