Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Предупреждението-Беа Нади  (Прочетена 1742 пъти)
kuan
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 50

« -: Март 19, 2011, 19:19:12 »

Страшна сила се надигаше от дълбините. Земята сякаш все още вреше на слаб огън, но огромни количества газ се събираха под кората и. Те притискаха скален пласт, дебел неколкостотин метра. Докога ли планината щеше да удържа под себе си бушуващата стихия?
Леки трептения се разпростираха по цялата земна кора. Сеизмолозите ги регистрираха навсякъде. Разбираха, че нещо предстои, и гадаеха кога ли ще връхлети поредното нещастие. но те изобщо не подозираха за мащаба на идващата катастрофа.
Само няколко души на Земята знаеха какво ще се случи и се готвеха усилено за предстоящото събитие, в което те щяха да изиграят важна роля. Защото от тяхното умение и сила зависеше обхватът на разрушенията и колко хора щяха да загинат."
Активен

КУАН ИН (Азия)
Позната и като Гуанин, Куан’Ам, Канин, Каннон, Куаннон.
Куан Ин е едно от най-обичаните и популярни източни божества. Тя е китайската богиня на състраданието, милосърдието и закрилата – физически и духовно прекрасна. Името и означава „онази, която чува молитвите на света”.
kuan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Март 19, 2011, 19:21:22 »

Беа Нади е родена през 1950 г. в Германия (ГДР), завършва физика в бившата СССР и живее от 1975 г. в България. Работи за кратко като асистент към Хумболдт университет Берлин, след преселването си в България е 16 години програмист и проектант. Захваща се през 1991 г. със собствен бизнес, впоследствие го изоставя, работи в различни фирми, сега е преводач на свободна практика. Омъжена с две деца. Започва да пише през 1995 г. без сериозни намерения. Първият роман „Приказки за боговете” публикува в края на 1996 г. , последван от продължение „От светлина родени” през 1998 г. Пише освен фентъзи-романи и приказки за деца.
Приказки за Боговете

Беа Нади, 1996 г.

издателство Хелиопол

„Приказки за Боговете” трудно може да се припише към определена категория романи – фантастика, фентъзи, любовен роман, езотерика. Има от всичко по малко, но е най-вече приказка за възрастни. Тя Ви потапя в един свят на Богове, хора, ангели и дяволи, който би могло да бъде и нашият, реалният свят.

Главната героиня е пренесена в света на ангелите, за да им върне Камъкът на мъдростта, откраднат от Създателя на човекоподобна цивилизация на друга планета. Докато се справи с тази задача, тя открива смущаващи факти за произхода си.

От светлина родени

Беа Нади, 1998 г.

„От светлина родени” е продължение на романа „Приказки за Боговете”.

Новият свят, изграден от Аниор, е почти завършен, когато изведнъж пристигат неизвестни хуманоиди с намерение да се заселят. Аниор успява да плени техния предводител Тимон и да пресече намеренията му. Но Тимон решава да отмъсти...

За да ускори развитието на цивилизацията, Аниор изпраща най-близкия си приятел като пророк на планетата. Отношенията между тях са обтегнати, защото Аниор не може да отвърне на чувствата му. След като Аниор се ражда на планета като момиче, се стига до сблъсък.

Възниква опасност за по-нататъшното съществуване на планетата. За да я спасят са нужни съвместните усилия на всичките приятели на Аниор...

Активен

КУАН ИН (Азия)
Куан Ин е едно от най-обичаните и популярни източни божества. Тя е китайската богиня на състраданието, милосърдието и закрилата – физически и духовно прекрасна. Името и означава „онази, която чува молитвите на света”.
kuan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Март 19, 2011, 19:23:36 »

Предупреждението

Беа Нади, 2006 г.

издателство Хелиопол

В романа „Предупреждението” се разказва за група млади хора и техния учител, които се опитват да спасят човечеството от последствията на разместване на магнитните полюси на Земята.

Едно завладяващо приключение, където чувства на любов, приятелство и отговорност са преплетени в сложни взаимоотношения.
Активен

КУАН ИН (Азия)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Март 19, 2011, 20:11:26 »

Звучи много интересно - къде да си ги намерим тези книжки ?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
praiseyou
Гост
« Отговор #4 -: Март 19, 2011, 20:39:50 »

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%CD%E0%E4%E8%2C+%C1%E5%E0
 Тук ги има, но без "Предупреждението".
Активен
kuan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 28, 2011, 18:05:19 »

Предупреждението".е нова и затова я няма
Активен

КУАН ИН (Азия)
Мар
Гост
« Отговор #6 -: Април 28, 2011, 21:48:00 »

"Предупреждението" не е нова книга на Бея Нади. От преди няколко години е. Води се третата част от "Приказка за боговете", само че вече шестимата герои са отново превъплътили се на Земята. Просто авторката на книгата не я е дала за публикуване. Другите й две книги тя сама ги е предоставила за разпространение безплатно в електронен вариант.

Активен
kuan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 10, 2011, 13:06:08 »

Беа Нади има собствен сайт, на който до месец ще бъдат публикувани безплатно всичките й творби (общо четири романа и три приказки за възрастни).
http://www.beanadi.com/
Активен

КУАН ИН (Азия)
kuan
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Май 10, 2011, 13:13:52 »

http://www.facebook.com/group.php?gid=127980955551&v=app_2373072738#
тук пиша за БЕА НАДИ
Активен

КУАН ИН (Азия)
Мар
Гост
« Отговор #9 -: Май 10, 2011, 16:57:18 »

Относно сайта й, това е прекрасно. Не знаех, че е писала и приказки.

Иначе от романите и от "Приказки за боговете" ми харесаха първите 2 части, третата буквално ме "нокаутира" с връщането им на Земята. Очаквах да бъде продължение относно душите в група - какво става с шестимата и след това колко ли стават - може би 12 (?), а се озовах буквално "паднал" от облаците обратно. Книгата не е лека, поучителна е, казва доста неща, но за мен лично не и това, което дават останалите 2 книги.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Запушен Ида Нади ... « 1 2 3 4 »
Йога
Свързан 53 2051 Последна<br />публикация Февруари 26, 2013, 09:18:54
от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright