Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Едно прозрение за Масоните  (Прочетена 2452 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Март 18, 2011, 00:08:52 »

Факт е че интернет служи както телевизията - за манипулация... Според вас логично ли ви се струва всичко за масоните и новия световен ред да се оставя на показ, също така и Зейтгеист и разбулената конспирация за 11 септември. Не ви ли е странно как всички се опитват да ви всеят ужас за това как Елитите ни управляват служат на дявола контролират и тн...
    Не допускате ли че може да има и 3ти вариант в който масоните нарочно се изкарват лоши, заради някаква цел. Изкарват се лоши безмилостни убийци и манипулатори и какво ли още не.
    Ще ви разкажа за едно аниме (анимационно филмче) В което през 2018 година целия свят е владение на Англия, включително и Япония. Японците се борят за свобота, от друга страна съществува Royal Family Англичани с кралска кръв които управляват различните части на света. Едно момче което е с кралска кръв , както и неговата сестра биват отхвърляни от семеиството и изпратени в Япония да живеят като обикновени хора. Но както във фантастичните филми главния герой придобива специална сила - да убеждава хората в каквото си поиска! След това избухват войни между Япония и Англия, като нашия герой е първо на страната на Япония, след това се оказва че е на страната на Англия. В крайна сметка той става много мощен и е заплаха и за двете страни- което пък ги кара да се обединят. Въпросния герой, избива цялото си семейсто (кралската кръв) а накрая дори инсценира и собствената си смърт. В момента в който 'Умира' Народите които са се обединили срещу общия враг 'него' живеят щастливо в мир. Край
    Така де прозрях че зад ВЕЛИКАТА КОНСПИРАЦИЯ НА МАСОНИТЕ И БЛА БЛА БЛА ГЛУПОСТИ - може би се крие една велика крайна цел - обединение на народите, предшествано от  общ враг. Предполагам колкото повече четете за масоните и Новия св. ред толкова повече ги мразите? Но за да се постигне крайната цел са нужни жертви (както главния герой избира семейството си)  и АМерика ще е тази жертва.
    Всичко ще се случи през инсценираната 3та световна война. Усмивчица   това е моята гледна точка
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #1 -: Март 18, 2011, 09:31:09 »

Има логика в това, което казваш, но аз не вярвам, че е така.
    А иначе са си на показ и заради информатори(преди) и заради наближаващата им власт, може би. А и нали знаеш, че когато някой се чувства силен, че никой не може да го засегне, му е през оная работа дали говорят за него или не. Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 18, 2011, 09:56:50 »

Масоните са "зли и подли" за профаните. Ако не виждаш, точно такива се опитват да ги изкарат. Аз бих ти препоръчал да видиш гледната точка на човек, масон, който просто се присмива на тези долни твърдения. Масонството е организация, която посвещава хората в тайните на Вселената. Поне така е било до преди 500 години, когато тайните се губят, и масонството се разделя на две групи - едното, по-малкото на брой, е оригиналното масонство и то замества изгубените тайни, просто със разни стихове и ритуали, които шифроват "изгубеното". Има и втора група, тя е широко разпространена, на политическото масонство, което е извратило идеята за масонството. Но извратеното масонство се нарича мафия, а според някой илюминати, но мафия е по-подходящо.
      Петър Дънов е масон, но това не значи, че е злодей! Не ги слагай под общ знаменател. Мафията е тази, която ръководи света, чрез пари и власт.

Цитат
    Така де прозрях че зад ВЕЛИКАТА КОНСПИРАЦИЯ НА МАСОНИТЕ И БЛА БЛА БЛА ГЛУПОСТИ - може би се крие една велика крайна цел - обединение на народите, предшествано от  общ враг.

Не е ли логично, ако мафията се опитва да ни заблуди, да разпространява информация, която да се пропагандира навсякъде. В случая, мисленето, че крайната цел на нашите политици е обединение на света е най-разпространената. И не случайно...тъй като там се крие манипулацията, против, която се борят масоните. Масоните не контролират интернет, нито пък телевизията. Мафията ги контролира.

П.С: Всеки, който желае може да бъде масон.
    Активен
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #3 -: Март 18, 2011, 11:58:16 »

Въх Рабено...изби рибата.Айде пожелавам ти като(ако де..)порастнеш да станеш масон.Току виж споделиш после таините на вселената
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Март 18, 2011, 12:19:03 »

Въх Рабено...изби рибата.Айде пожелавам ти като(ако де..)порастнеш да станеш масон.Току виж споделиш после таините на вселената

Избил съм рибата... Аре прочети една книга и стига си спамил глупости.  Усмивчица  Като си толкова знаещ, защо не споделиш нещо по темата, а само се заяждаш? Усмивчица
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #5 -: Март 18, 2011, 12:21:10 »

ами на един от най-добрите ми приатели баща му е масон и ми е раказвал ,че едвали бащаму  знае нещо за вселената просто управляват политиците смисъл това е което знам за българските масони..
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Март 18, 2011, 12:22:55 »

ами на един от най-добрите ми приатели баща му е масон и ми е раказвал ,че едвали бащаму  знае нещо за вселената просто управляват политиците смисъл това е което знам за българските масони..

Ами да де, аз обяснявам първоначалната и основна функция на истинското масонство, а не на политическото, което е корумпирано и мафиотско.  Ама какво да обяснявам... то някой като си знае неговото, си го знае и ври го, печи го, такъв ще е... От "Бялото братство", да речем, не се занимават с политика, въпреки, че са масони.
      Това масонство, което се появява после, е резултат от сливането на аристокрация с буржоазия и нужда от равенство, чиято кулминация достига по време на Френската революция. Оттам нататък, масоните стават илюминати. Ако мислите да се доверявате на илюминатите и си мислите, че това обединение на света е добро...
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Март 18, 2011, 12:41:10 »

ако беше добро нямаше да сме на това положение ясно е Усмивчица за сега едвали ще има нещо което ще ни убедини за съжеление.
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Март 18, 2011, 12:47:49 »

http://www.btv.bg/news/svetut/konflikti-sigurnost/story/333369885-Frantsiya_Voennata_operatsiya_sreshtu_Libiya_zapochva_do_chasove.html
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Март 18, 2011, 12:53:12 »

ако беше добро нямаше да сме на това положение ясно е Усмивчица за сега едвали ще има нещо което ще ни убедини за съжеление.

Хах, значи мислиш, че масонството може да се определя като добро или лошо?  Ухилен Това е нещо много сложно, за да се каже добро ли е зло ли е. Някога то е избавило хората от римокатолическото робство, но след това е станало жертва на политическото Просвещение.  Усмивчица Но не е загинало изцяло. Казвам ти, прочети няколко книги по въпроса, преди да говориш от повърхностни впечатления. Вярно, че има много лъжа в тях, и че не са достатъчни, но е полезно.

Цитат

На това се надявах! Жалко, видяха, че Кадафи ще си запази властта и го нападнаха. Колкото и противен да ми е като човек, полковника е невероятен политик - заблуди бунтовниците, че ще слезне от поста, а след това ги обгради и размаза.  Усмивчица И великите сили скочиха. А сега, драги ми хххх, ще е интересно да видим дали Иран ще изпълни заканата, която дадоха преди месец, че "ако западни сили нахлуят в Либия, иранското правителство ще погрижи те да бъдат избити до крак".  Усмивчица "До часове" ще разберем дали тази година ще е третата световна или пък ще се отложи.
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Март 18, 2011, 12:57:02 »

ммм имах друго предвид не съм обвинил никой просто има голяма разлика според мен нашите масони и
    наистина какви са ...
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Март 18, 2011, 13:00:04 »

ммм имах друго предвид не съм обвинил никой просто има голяма разлика според мен нашите масони и
    наистина какви са ...

Мхм, извинявай, ако съм реагирал прекалено остро, просто съм изнервен нещо...

И във връзка с нахлуването в Либия, един филм, който гледах преди около 5 години и оттогава го търся и чак днес го намерих:
     http://www.vbox7.com/play:c2c43a51 - 1 част.

http://www.vbox7.com/play:125900c3 - 2 част.

В този документален филм впечатление ми направи човека, който играе Антихриста.  Усмивчица
    Активен
    Drakon
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 18, 2011, 18:05:44 »

Цитат
    Така де прозрях че зад ВЕЛИКАТА КОНСПИРАЦИЯ НА МАСОНИТЕ И БЛА БЛА БЛА ГЛУПОСТИ - може би се крие една велика крайна цел - обединение на народите, предшествано от  общ враг.

За мене съвременните масоните за нищо не стават.Били зидари!!!
    Една къща не могат да дигнат,а нов световен ред ще налагат - горките.
    Били знаели тайни,тайни на тайните...това което и вече децата знаят.
    И защо трябва народите да се обединяват,за да се управляват по-лесно ли?
    Докато има конспирации в главите ви,изтървате най-важното ...
    да живеете :-)
    Активен
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #13 -: Март 18, 2011, 20:14:33 »

Аз от Цайтгайст разбрах че Исус никога е нямало такъв човек(действително не е имало ,имало и Йешуа ) , и че Бог не същестува ... И всичко това с Бог , Исус ..са глупости .Няма такива сили. Ние  нямаме духовен произход , излъгали са ни религиите - ние не сме нищо повече от едни животни , които тряба да живеят малко по-добре Намигване
    Всичко е въпрос на .. наистина да не бъркаме "Просветените" и "Масоните" Усмивчица А отделно има и "Знаещи" (Гностици)
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Март 18, 2011, 20:39:51 »

еми зависи не сме по различни от нито едно същество на земята просто вида ни е различен всяко живо същество има душа  Усмивчица и съзнание ...
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Послание от извънземните през 1977
    Видео клипове
    Аэ съм 0 2370 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
    от Аэ съм
    Гръмнаха Кенеди, защото искаше да разкаже за срещите с извънземните
    Извънземни цивилизации
    Evolution 7 5153 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 14:18:33
    от meander
    Родословно дърво на индоевропейските езици
    Обща тематика
    nia.boneva6 12 3558 Последна<br />публикация Януари 23, 2011, 23:26:39
    от nia.boneva6

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright