Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Те имат нужда от нас !  (Прочетена 660 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Март 17, 2011, 08:47:54 »

Отварям тази тема,защото във фейсбук попаднах на тази инициатива да се направи,която е страхотна според мен и приканвам повече хора да вземем участие в нея,но който има желанието разбира се и иска да се включи от сърце !!!

" Скъпи приятели, нека да усилим позитивната вълна! Днес ми хрумна една идея. Ако всеки направи малки хартиени картички с много Любов, които да призовават към молитва за Япония - от подръчни средства и след това ги раздадем. Представете си колко позитивна енергия ще се генерира. Веднъж от акта на творчество, изпълнен с Любов и вотри път, раздавайки ги на хората по улиците безвъзмездно. Всяко едно създание ще помисли и ще се помоли дори за миг... Представете си 10 човека създадат всеки по 5 картички и ги раздадат - това означава 50 създания, ще получат на улицата картичка и ще отделят от своята Любов, за да я пратят на децата на Изгряващото слънце..."

(източник :facebook)

Нужни сме им,та дори и само с намерението и енергията,която ще изпратим-съм сигурна,че ще стигне до тях !!! Но влагайки истински сърцето си !!!Нищо друго не е небходимо !
    Картичките може да са като сърце само..може да напишем и някаква молитва,който както иска !
    Среща за Варна вече е организирана ;)Тази неделя в един часа някъде в морската все още не е уточнено къде точно- та Варненци-казвайте !?!  
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #1 -: Март 17, 2011, 12:03:39 »

Срещата за Варна е в Неделя - 20.03 от 13:30 на слънчевия часовник на входа на морската !

А на същата дата има още една инициатива : http://www.facebook.com/event.php?eid=170993899616496
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #2 -: Март 17, 2011, 20:02:46 »

На същата дата -20.03 -  още една инициатива -Протестно шествие - Варна

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=201758509842811&notif_t=event_invite

ЗА ЕДНА СВОБОДНА ОТ НАСИЛИЕ И ЖЕСТОКОСТ БЪЛГАРИЯ !
    Солидарно се присъединяваме към организаторите в София

Настояваме особената жестокост към животните да бъде класифицирана като престъпление в Наказателния кодекс на Република България!

...Да призовем Народното събрание най-после да гласува предложените промени за законите и да има адекватна нормативна уредба, която да е превенция срещу насилието във всичките му форми!

Настояваме за нови разумни срокове и програма по Закона за защита на животните за овладяване на популацията от бездомни животни без евтаназии, насилие и жестокост, която да е под строг държавен контрол!

Настояваме за строги наказания за отговорните, които имитират работа с цел извличане на облаги, като се възползват от състраданието към хора и животни!
    Тук е мястото да кажем "НЕ" на органи и организации ментета, чиято цел е събиране на средства с цел лично благоденствие на членовете.

Настояваме за спиране на общинските касапници и хаос, както и строги наказания за длъжностните лица, които поради бездействието стигат до употреба на евтаназия и убийства на животни.

Настояваме за контрол и недопускане на бездействие, което води до НАСИЛИЕ спрямо хора и животни!

Настояваме за създаване на Зоополиция!

Искаме работещи органи и работеща държава!
    ИСКАМЕ ДЪРЖАВА БЕЗ НАСИЛИЕ КЪМ ХОРА И ЖИВОТНИ !

П.П.:
    Предложение за форма на събитието!
    Във всички възможни места да се организира гражданско присъствие и да се подпише единна декларация, подкрепена с подписи от подкрепящи.
    От всяко възможно място, дори и извън България, да се изпрати до народното събрание!

Декларацията ще се изготви възможно най-скоро и ще се публикува.

Варна, входа на Морската градина, с обхождане до Пантеона ;от 14:30 -  17:30

Хора не чувствате ли вече.Хората масово вече се надигат за революция/еволюция..мен това ме радва,че се посъбуждат вече . НамигванеУсмивчица Заедно - Ще успеем !!!
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #3 -: Март 18, 2011, 12:03:46 »

SMS на номер 1255 – в подкрепа на пострадалите хора в Япония

Българският Червен кръст активира своя кратък благотворителен телефонен номер 1255, за да подпомогне желаещите да изпратят парична помощ чрез SMS съобщения. Стойността на един sms e 1.20 с ДДС.

Стотици български граждани изразиха своята солидарност към пострадалите от катастрофалното природно бедствие в Япония. В централата на БЧК непрекъснато постъпват запитвания и предложения за помощ.
    Българският Червен кръст активира своя кратък благотворителен телефонен номер 1255, за да подпомогне желаещите да изпратят парична помощ чрез SMS съобщения. Стойността на един sms e 1.20 с ДДС.
    Продължава набирането на средства и по специалната набирателна сметка на БЧК в лева:
    УНИКРЕДИТ БУЛБАНК АД;
    IBAN: BG 64 UNCR 7630 1078 6609 13;
    BIC: UNCRBGSF; БЪЛГАРСКИ ЧЕРВЕН КРЪСТ (за пострадалите от земетресението в Япония).

Дарения могат да се правят и он-лайн на интернет адреса на БЧК: www.redcross.bg.

Българският Червен кръст поддържа непрекъсната връзка с Международната федерация на Червения кръст и Червения полумесец, Японския Червен кръст и Японското посолство в България и ще информира периодично чрез медиите българските граждани за размера на набраните помощи.

http://www.redcross.bg/news/view.html?nid=7101

Активен

xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #4 -: Март 18, 2011, 12:16:08 »

пише ,че сам дарил 1 лев за българско дете???
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #5 -: Март 18, 2011, 12:31:25 »

Да и аз това получих..попитах..и ми казаха,че най-вероятно е защото пише , че са "активирали своя кратък благотворителен телефонен номер - 1255" - и затова може би е причината за текста в обратния смс.Все пак е пубкликувано и в сайта на БЧК и предполагам,че ще го коригират ! Намигване 
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #6 -: Март 18, 2011, 12:33:20 »

А ето и отовор от тях :

"Току що се чухме с БЧК.
    Увериха ни, че ДА - това е номерът за подкрепа към Япония и че всички средства, постъпили на номер 1255 от 17.03 до 17.04 включително, ще бъдат пречислени към банковата сметка за Япония.
    Работят с мобилните оператори ...за смяна на обратния текст (бяха информирани) - Мтел са коригирали вече текста, но при другите оператори ставало по-бавно. Въпреки това, очаква се до края на деня текстът да бъде коригиран при всички."
    Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 18, 2011, 12:34:31 »

А ето и отовор от тях :

"Току що се чухме с БЧК.
    Увериха ни, че ДА - това е номерът за подкрепа към Япония и че всички средства, постъпили на номер 1255 от 17.03 до 17.04 включително, ще бъдат пречислени към банковата сметка за Япония.
    Работят с мобилните оператори ...за смяна на обратния текст (бяха информирани) - Мтел са коригирали вече текста, но при другите оператори ставало по-бавно. Въпреки това, очаква се до края на деня текстът да бъде коригиран при всички."

Капан за наивници. При кой ли овластен чиновник ще отидат тези пари...хммм... заслужава си да помислим.
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #8 -: Март 19, 2011, 11:33:39 »

15 минути медитация за Япония

Начало: събота в 19/3/2011 в 12:00 (следобед)

Можете да медитирате седнали с ръце на сърцето си, или да танцувате, пеете, рисувате ... всякак, както ви е по-лесно да споделяте вашата красота и любов. Най-важното нещо е да се съсредоточите върху нам...ерението си за подкрепа към Япония.

Everybody is invited to share love and support our japanese friends who really need help in these hard times after the earthquake and the explosion of the nuclear centre in Fukushima.
    You can meditate sitting with the hands in your heart, or you can dance, sing, paint…anything which makes easier to share your beauty and love. The important thing is to focus your intention on supporting Japan.
    The meditation lasts 15 minutes and s...tarts on Saturday 19/3/2011 at 12.00 pm (afternoon), italian time zone. If your time zone is different, please check the different timing to meditate at the same time we do (www.worldtimeserver.com). If for any reason you can’t do it at that time, do it at any time is more comfortable for you.
    It is also an invitation to pass from individual consciousness to collective consciousness, because our japanese friends are not far away, THEY ARE HERE...sharing this beautiful planet with us.
    Don’t leave them alone, let's connect all together to send love and support them.

Благотворителен концерт за Япония

Час : 20 март 2011 г. · 14:00 - 16:00
    Място : София,ул. Г. Бенковски 11

Допълнителна информация :   
    Джем сешън с Петър Момчев, Васил Спасов, Вили Стоянов, Атанас Попов, Кирил Атанасов, Васил Енчев и др. Вход:10лв. Концертът се организира съвместно с японската общност в България. Средствата от концерта и консумацията в чайната ще бъдат дарени на японския клон на "Лекари без граници". Моля, изпратете това съобщение на ваши приятели и близки.

Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Март 19, 2011, 12:07:58 »

При кое ли тъмно същество ще отиде тази енергия от медитацията? хм...

Не, те нямат нужда от нас! Те имат нужда от Бог!
    « Последна редакция: Март 19, 2011, 13:53:55 от Аз съм Рабено » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright