Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Проект който ще промени Светът  (Прочетена 2281 пъти)
Elvira1989
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Март 14, 2011, 16:18:03 »

НАСКОРО ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ПОЧНА ДА СЕ ГОВОРИ ЗА БОЖИЯТА ЧАСТИЦА НЕ САМО ЗА ЧОВЕКА НО И ЗА ВСЕЛЕНАТА - РАЗБИРА СЕ НИКОЙ НЕ Я Е ОТКРИЛ ВСЕ ОЩЕ...
ПРЕДИ ГОДИНА И ПОЛОВИНА ЗАПОЧНАХ РАБОТА ПО СЪСТАВЯНЕТО НА ПРОЕКТ КОЙТО Е СВЪРЗАН СЪС МЕДИНСКОТО РЕШЕНИЕ ДА СЕ ПРЕМАХНАТ 90% ОТ БОЛЕСТИТЕ . НО ВАЖНОТО Е ЧЕ ЩЕ СЕ УДЪЛЖИ ЖИВОТА НА ЧОВЕКЪТ КОЙТО Е ПОДЛОЖЕН НА ТАЗИ МОЯ ХУМАННА ИДЕЯ; КАЗВАМ ХУМАННА ЗАЩОТО НЯМА ДА СЪЗДАМ ФРАНКЕНЩАЙН ПРОЕКТА Е БЕЗ ХИМИЯ КЛОНИРАНЕ И ГМО . ТОВА Е ПРОЕКТ КОЙТО СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ОТКРИЕ НОВ РАЗДЕЛ В МЕДИЦИНАТА ; А АКО ГО ОСЪЩЕСТВЯ В БЪЛГАРИЯ ИЛИ ПОНЕ В ЕВРОПА ПРИНОС УВАЖЕНИЕ МЯСТО В СВЕТА И МИЛИАРДИ ОТ КАКВАТО И ДА Е ВАЛУТА.
ТАКА ПРЕДСТАВТЕ СИ ЧОВЕК НА КОЙТО ПРА ДЯДО МУ Е ДОЖИВЯЛ ДО 110 ДЯДО МУ ДО 120  БАЩА МУ ДО 108 А ТОЙ ПОТЕНЦИАЛНО МОЖЕ ДА ДОЖИВЕЕ ДО 128 ЗАЩОТО ИМА ГЕНИ ; Е АКО ТОЙ СЕ ПОДЛОЖИ НА МОЯТА МАНИПУЛАЦИЯ ЩЕ ДОЖИВЕЕ ОТ 3 ДО 5 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ; НО НЕ НЕОБХОДИМО ВСЕКИ ДА ИМА ТАКИВА ДОБРИ ГЕНИ НУЖНО Е САМО СЪГЛАСИЕ ; ПРОЕКТА ЩЕ ПОДЕЙСТВА ЗАЩОТО ТОВА НЕ СА ХАПЧЕНЦА КОИТО ТРОВЯТ А НЕ ПОМАГАТ. ПАК КАЗВАМ НЕ Е ВАЖЕН ИНДИВИДА ДЕЙСТВИЕТО Е ТАКА ЗАМИСЛЕНО ЧЕ ПАЦИЕНТА ДА НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВА.
ПОМИСЛЕТЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ В ГЛОБАЛЕН МАЩАБ ХОРАТА ОТ ВЕКОВЕ ТЪРСЯТ ТОЗИ ЦЯР А АЗ ГО ИМАМ НА ХАРТИЯ НАПИСАН СТЪПКА ПО СТЪПКА... И СИ СТОИ УДОМА ПРИ МЕН ...
ТАКА РЕШИХ СЕ ДА ПИША ТАЗИ ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ ИМЕННО В ТОЗИ ФОРУМ ЗАЩОТО СЪМ ИНДИГО - ТЪРСИХ В ИНЕРНЕТ КЪДЕ МОГАТ ДА МИ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ ЗА ДА НЕ СТОИ ПРОЕКТА НА ХАРТИЯ... НО БЕЗ УСПЕХ А БАН ЩЕ МИ ГО ПРИСВОЯТ ВЕДНАГА ...
КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ ПОМОГНЕТЕ МИ ХОРА ОТ СЪЦЕ ВИ МОЛЯ!
ЗА ВРЪЗКА ЕМАЙЛ elviraetuk@abv.bg 
                                                        БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Активен
Drakon
Гост
« Отговор #1 -: Март 14, 2011, 16:27:15 »

Ако си открила рецепта за философския камък...СУПЕР.

Хайде да я изпъним/направим и да живеем 200 години ;-)
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Март 14, 2011, 21:17:41 »

Ако всички започнем да живеем по 200 години какво ще стане с тази планета?
Тя и сега е пренаселена?
Според мен е добре нещата да стават по естествен път.
Съвет не бих се наемал да ти давам поради простата причина,че ти си знаеш най-добре какво и как да правиш.
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
kim
Гост
« Отговор #3 -: Март 14, 2011, 21:53:34 »

Тя и сега е пренаселена?

Пренаселена е, но къде е нивото на съзнание? Замисли се Амейз. С едно високо такова, ще има за всички, колкото и да са те, а проблемите от които страда човечеството в глобален мащаб, ще са ехо от миналото. При високо ниво на съзнание алчност и стах не вирeят така че... Както и да е. Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Март 14, 2011, 22:28:23 »

За това казах,че според мен е добре да стане по естествен път.
Колкото повече се повишава съзнанието толкова повече ще се повишава и качеството на живот и неговата продължителност.

Относно броя на населението в глобален мащаб мисля също,че ще се стигне до баланс и това ще стане както всичко благодарение на промяната на съзнаието.

Съвсем не ми е както и да е и  в същото време ми е... Усмивчица
Колкото повече се разширява съзнанието толкова повече "Не ни е все тая" и в същият момент "Ни е все тая".

Не ни е все тая защото носим собствената си отговорност доста вещо без да ни тежи.И сме загрижени за всички аспекти от Цялото.

В същият момент ни е "Все тая" защото знаем,че успехът ни е сигурен защото сме вътре в самият успех ние сме деца на Цялото(Успеха),нищо не може да се обърка колкото и да се обърква.
Животът тече в съвършенна хармония.

Диходомия

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Март 14, 2011, 23:11:33 »

Тя и сега е пренаселена?
Според мен е добре нещата да стават по естествен път.
Съвет не бих се наемал да ти давам поради простата причина,че ти си знаеш най-добре какво и как да правиш.

Ако нещата се случват, така както ги мислим, в бъдеще ще има на всеки починал - новороден. И няма да има пренаселеност.
Активен
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #6 -: Март 14, 2011, 23:38:23 »

Всъщност Елвира, ти не може да нямаш някои идеи какво да правиш от тук нататък с този твой проект, нали?

Аз сега се замислих, кой би се интересувал от такова удължаване на живота си...
    Навярно прясно заболели от рак; Или хора на 50 , 60 години.
    Младежи на богати родители.
    Все пак тук става дума за удължаване на пребиваването на душата в едно и също тяло.
    Тва си е вид намеса в Божийте дела според мен...
    Незнам, дали наистина човечеството има реална потребност от този твой проект...
    Иначе като разкритие, до което си достигнала - да, велико е. Не мога да го отрека!!!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Drakon
    Гост
    « Отговор #7 -: Март 15, 2011, 00:34:19 »

До Elvira1989

Едно от най-естествените неща в този живот е да спечелиш някой лев-АЗ СЪМ НАСРЕЩА.
    Така или иначе,ще се живее дълго,поне да сме материално уредени.Какво е да си беден 300 години
     ... мъка,мъка,голяма мъка.
    Затова съпка,по-стъпка и у дома,при мен и да действаме :-)
    Активен
    Marko
    Гост
    « Отговор #8 -: Март 25, 2011, 01:08:32 »

Елвира, ако ти беше индиго, нямаше да разсъждаваш по този начин към света!

Светът е съграден от 4 елемента, съответстващи на 4 елемента в човешкото същество- ЗЕМЯ (Тяло), ВЪЗДУХ (Мисъл), ОГЪН (Дух) и ВОДА (Чувства). Хората на това време са пренебрегнали елементите ОГЪН и ВОДА (духа и чувствата), те живеят само с плътта и нискокачесетвените си мисли!

Ти искаш да създадеш лек, който да позволява на ТЯЛОТО да вегетира повече от предначертания му вселенски път. Не можеш! Вселената е казала, че нашето тяло има "срок на годност", някои умират на 20, други на 80, трети на 100. Всеки върви по своя вселенски път!

Не е много "индиго" да сме егоисти! Знанието и познанието за вечния живот не са тайна, но малцина разбират какво означава всъщност това: тялото ни умира, но спомените (т.е. чувствата) и енергията (т.е. нашият дух) витаят около хората, които са ни познавали; ТОВА ОЗНАЧАВА ДЪЛЪГ ЖИВОТ!

Не мислете толкова за дълъг живот на тялото!
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #9 -: Март 25, 2011, 07:50:46 »

Браво на Марко! Много добре "казано"!

ПП: Извинявам се, че си позволих да дам оценка, но исках да изразя съгласието си с мнението му!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #10 -: Юни 20, 2012, 21:26:25 »

НАСКОРО ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ПОЧНА ДА СЕ ГОВОРИ ЗА БОЖИЯТА ЧАСТИЦА НЕ САМО ЗА ЧОВЕКА НО И ЗА ВСЕЛЕНАТА - РАЗБИРА СЕ НИКОЙ НЕ Я Е ОТКРИЛ ВСЕ ОЩЕ...
    ПРЕДИ ГОДИНА И ПОЛОВИНА ЗАПОЧНАХ РАБОТА ПО СЪСТАВЯНЕТО НА ПРОЕКТ КОЙТО Е СВЪРЗАН СЪС МЕДИНСКОТО РЕШЕНИЕ ДА СЕ ПРЕМАХНАТ 90% ОТ БОЛЕСТИТЕ . НО ВАЖНОТО Е ЧЕ ЩЕ СЕ УДЪЛЖИ ЖИВОТА НА ЧОВЕКЪТ КОЙТО Е ПОДЛОЖЕН НА ТАЗИ МОЯ ХУМАННА ИДЕЯ; КАЗВАМ ХУМАННА ЗАЩОТО НЯМА ДА СЪЗДАМ ФРАНКЕНЩАЙН ПРОЕКТА Е БЕЗ ХИМИЯ КЛОНИРАНЕ И ГМО . ТОВА Е ПРОЕКТ КОЙТО СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ОТКРИЕ НОВ РАЗДЕЛ В МЕДИЦИНАТА ; А АКО ГО ОСЪЩЕСТВЯ В БЪЛГАРИЯ ИЛИ ПОНЕ В ЕВРОПА ПРИНОС УВАЖЕНИЕ МЯСТО В СВЕТА И МИЛИАРДИ ОТ КАКВАТО И ДА Е ВАЛУТА.
    ТАКА ПРЕДСТАВТЕ СИ ЧОВЕК НА КОЙТО ПРА ДЯДО МУ Е ДОЖИВЯЛ ДО 110 ДЯДО МУ ДО 120  БАЩА МУ ДО 108 А ТОЙ ПОТЕНЦИАЛНО МОЖЕ ДА ДОЖИВЕЕ ДО 128 ЗАЩОТО ИМА ГЕНИ ; Е АКО ТОЙ СЕ ПОДЛОЖИ НА МОЯТА МАНИПУЛАЦИЯ ЩЕ ДОЖИВЕЕ ОТ 3 ДО 5 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ; НО НЕ НЕОБХОДИМО ВСЕКИ ДА ИМА ТАКИВА ДОБРИ ГЕНИ НУЖНО Е САМО СЪГЛАСИЕ ; ПРОЕКТА ЩЕ ПОДЕЙСТВА ЗАЩОТО ТОВА НЕ СА ХАПЧЕНЦА КОИТО ТРОВЯТ А НЕ ПОМАГАТ. ПАК КАЗВАМ НЕ Е ВАЖЕН ИНДИВИДА ДЕЙСТВИЕТО Е ТАКА ЗАМИСЛЕНО ЧЕ ПАЦИЕНТА ДА НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВА.
    ПОМИСЛЕТЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ В ГЛОБАЛЕН МАЩАБ ХОРАТА ОТ ВЕКОВЕ ТЪРСЯТ ТОЗИ ЦЯР А АЗ ГО ИМАМ НА ХАРТИЯ НАПИСАН СТЪПКА ПО СТЪПКА... И СИ СТОИ УДОМА ПРИ МЕН ...
    ТАКА РЕШИХ СЕ ДА ПИША ТАЗИ ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ ИМЕННО В ТОЗИ ФОРУМ ЗАЩОТО СЪМ ИНДИГО - ТЪРСИХ В ИНЕРНЕТ КЪДЕ МОГАТ ДА МИ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ ЗА ДА НЕ СТОИ ПРОЕКТА НА ХАРТИЯ... НО БЕЗ УСПЕХ А БАН ЩЕ МИ ГО ПРИСВОЯТ ВЕДНАГА ...
    КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ ПОМОГНЕТЕ МИ ХОРА ОТ СЪЦЕ ВИ МОЛЯ!
    ЗА ВРЪЗКА ЕМАЙЛ elviraetuk@abv.bg 
                                                            БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    Интересно и дори никои да не е писал от доста време ,аз ще споделя ,че живея в този свят описан от Elvira1989 .За мен това е новия свят и на които му е фантастично ,така да е , за мен е реално.
    И аз имам някоя информация и имах много опити да я споделя но хората си имат проблеми и не обръщат внимание на разни деца или младежи.
    Моя съвет дори и късно е споко идва времето на така наречените индигота пък кои както иска да го приема.

Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Светът на символите « 1 2 3 4 »
    Книги
    giti 57 39383 Последна<br />публикация Януари 16, 2012, 14:04:52
    от Pavlina Nikolova
    3D проект на къща
    Видео клипове
    Administrator 1 1584 Последна<br />публикация Октомври 17, 2010, 01:38:36
    от Amaranth
    Човешкото мислене и светът след 2012 г. « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    Evolution 59 8242 Последна<br />публикация Януари 22, 2012, 18:47:05
    от sarabia
    Инелия Бенц-Интервю с Бил Райън от Проект Авалон
    Видео клипове
    The One 12 2264 Последна<br />публикация Март 10, 2012, 14:26:41
    от ИВЕВЕ
    Реален ли е светът, който виждаме? « 1 2 »
    Великият преход
    Sunshine(sun) 21 3212 Последна<br />публикация Март 11, 2013, 21:49:58
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright