Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънищата на индиго децата  (Прочетена 4093 пъти)
sweetsunshine05
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Март 14, 2011, 02:29:38 »

Аз съм индиго дете и се чудя за някои неща относно сънищата си.
Сънувам винаги когато заспя и си помня сънищата. От няколко месеца насам започнах да си ги записвам. Преди 6-7 месеца когато сънувах не различавах лица и не ги помнех, но вече си спомням всичко ясно и с доста детайли. Най-често са реалистични сънища, но с елементи на фантасмагория, често са на непознати места, но с познати хора. Какво могат да означават тези сънища? Понякога някакви части от тези сънища се сбъдват, но не всичко. Има ли някои друг които винаги да сънува?
Преди 1-2 седмици сънувах сън в съня ми- беше много странно усещането когато се събудих... не знаех къде се намирам първите няколко секунди смятах 1-я си сън за реалността.
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Март 15, 2011, 00:15:46 »

Еми ако обясниш по-точно какво си сънувал може и да ти отговоря Усмивчица Но да и аз си помня сънищата и тн и тн
    Активен
    one_incredible_girl
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 27

« Отговор #2 -: Април 05, 2011, 19:12:57 »

Здравей! Аз също винаги сънувам,всъщност няма човек,който да не сънува,защото мозъка работи и докато тялото спи.Просто някои хора не помнят сънищата си.Колкото до мен винаги ги помня.Винаги са били адски реалистични и с хора,които не съм виждала на живо,но които като ги видя в сънищата си просто знам ,че ги познавам.Повечето от сънищата ми са кошмари,да не кажа всички...И то често с близките ми и с земята.Примерно често сънувам катастрофи,как умират хора...Два пъти бях сънувала (дори и да звучи глупаво за някои) Господ.Първоначално всичко беше тъмно ,много тъмно.Имаше човек с маска.След като си свали маската Го видях.Около него залетяха гълъби и имаше светлини.Каза ми да не се притеснявам и че всичко ще се оправи.Като се събудих за секунди не знаех къде съм и бях малко уплашена,но след около 5 мин. бях толкова спокойна ,колкото никога не съм била....След около седмица пак Го сънувах,но този път беше умрял и имах чувството ,че лежеше точно пред мен,дори след като се събудих.После изчезна.Първия сън ,който разказах го сънувах дни след като стана следното нещо: бях си взела книга от библиотеката в училище и се оказа ,че тя е на починалия брат на една учителка.Вечерта щом я занесох у нас и заспах изведнъж се събудих от шепнене в ухото ми...Беше доста странно.Лошото е,че се чувствах ужасно не можех да викна ,дори да мръдна.Нищо не можех да правя с тялото си.Все едно беше просто един предмет,който не можех да управлявам.Треперех всеки път щом се опитах да викна.Оставих се и всичко мина от самосебе си.Не знам сън ли беше или не...След въпросния първи сън това се повтаряше ,но вече не ме беше страх,дори имах чувството,че крещя на някой без глас,защото бях ядосана ,че ми се случва това.И месеци след това продължава да ми се случва,но вече страхът не е толкова голям и намалява.Колкото до кошмарите все още ги сънувам,но един вид свикнах.Определено имам и сънища,които се сбъдват.Често сънувам и места ,на които просто знам,че съм била и донякъде е приятно да видиш място,на което не си бил от одавна. : )

Активен
    elfie
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #3 -: Април 07, 2011, 09:40:30 »

Здравей! Аз също винаги сънувам,всъщност няма човек,който да не сънува,защото мозъка работи и докато тялото спи.Просто някои хора не помнят сънищата си.Колкото до мен винаги ги помня.Винаги са били адски реалистични и с хора,които не съм виждала на живо,но които като ги видя в сънищата си просто знам ,че ги познавам.Повечето от сънищата ми са кошмари,да не кажа всички...И то често с близките ми и с земята.Примерно често сънувам катастрофи,как умират хора...Два пъти бях сънувала (дори и да звучи глупаво за някои) Господ.Първоначално всичко беше тъмно ,много тъмно.Имаше човек с маска.След като си свали маската Го видях.Около него залетяха гълъби и имаше светлини.Каза ми да не се притеснявам и че всичко ще се оправи.Като се събудих за секунди не знаех къде съм и бях малко уплашена,но след около 5 мин. бях толкова спокойна ,колкото никога не съм била....След около седмица пак Го сънувах,но този път беше умрял и имах чувството ,че лежеше точно пред мен,дори след като се събудих.После изчезна.Първия сън ,който разказах го сънувах дни след като стана следното нещо: бях си взела книга от библиотеката в училище и се оказа ,че тя е на починалия брат на една учителка.Вечерта щом я занесох у нас и заспах изведнъж се събудих от шепнене в ухото ми...Беше доста странно.Лошото е,че се чувствах ужасно не можех да викна ,дори да мръдна.Нищо не можех да правя с тялото си.Все едно беше просто един предмет,който не можех да управлявам.Треперех всеки път щом се опитах да викна.Оставих се и всичко мина от самосебе си.Не знам сън ли беше или не...След въпросния първи сън това се повтаряше ,но вече не ме беше страх,дори имах чувството,че крещя на някой без глас,защото бях ядосана ,че ми се случва това.И месеци след това продължава да ми се случва,но вече страхът не е толкова голям и намалява.Колкото до кошмарите все още ги сънувам,но един вид свикнах.Определено имам и сънища,които се сбъдват.Често сънувам и места ,на които просто знам,че съм била и донякъде е приятно да видиш място,на което не си бил от одавна. : )

и аз имам подобни сънища.Много даже обаче имам няколко които се повтаряха много често.Единят беше че съм гола на някаква улица немога да си помръдна тялото просто седя.Опитвам се да кажа нещо, но все едно съм няма.Немога да избягам някаква тежест ми пречи. А другият сън е че нещо ме задушава отново някаква тежест, но не мога да помръдна, а усещам ужасна болка. 2рият сън от доста отдавна не съм го сънувала.

Отделно сънувам хора,които никога не съм ги виждала, а все едно ги познавам..доста ми е странно това, защото след това след време ги виждам някъде или се запознавам с тях.
    Активен
    one_incredible_girl
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 07, 2011, 12:21:39 »

Именно,понякога болката е ужасна,въпреки че един вид вече съм свикнала и не ме е страх.Иначе онзи ден сънувах много хубав важен сън,адски важен.Оказа се,че човека,за който се отнася сънят е преживял точно това,което съм сънувала,само няколко часа преди да го сънувам,а ние  отдавна не се бяхме срещали.Беше наистина хубав сън : ),за разлика от тази нощ,когато сънувах буквално нещо ужасно...да се надяваме,че то няма да се сбъдне...Иначе е доста приятно,когато сънувам хубави неща и примерно на най-интересното се будя и след минути мога да заспя и да си продължа съня.Това ми е любимото.Определенно е хубаво и когато сънувам кошмар и наистина искам да спра да го сънувам и да се събудя от цялото си сърце ,тогав се будя и знам,че всичко е приключило...Общо взето сънищата са уникално нещо и въпреки че сънувам кошмари се радвам ,че съм човек,който сънува и помни какво сънува,защото аз се дразня примерно ,когато не си спомня какво съм сънувала и си  "напъвам" да си спомня,защото в крайна сметка сънищата казват толкова много неща,който не осъзнаваме докато не спим : )
    Активен
    elfie
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 07, 2011, 18:47:40 »

Днес за първи път изживях астрално пътуване (почти де) не беше точно немога да го опиша точно, защото не беше точно пътуване не бях прекалено отпусната , но беше много приятно.  Усещах как душата ми се отделя от тялото...странното беше ,че същото нещо усещах и по време на тези сънища.Едновременно се усещаш безпомощeн и неможеш да си помръднеш тялото , но и ти е приятно.Едновременно болка и тежест и някакво приятно чувство.Но в сънищата нямаше приятното чувство.. та доста ми е странно.

доста ми е объркано, както си личи немога да го опиша  Шокиран

http://www.google.es/imgres?q=Astral+Seyahat+-+Lucid+Dream&um=1&hl=es&sa=N&biw=1280&bih=709&tbm=isch&tbnid=tSAILnUXJ9nuwM:&imgrefurl=http://astral-projection.us/astral-projection-death.html&ei=Qt2dTZeKCsiUOr_HgaoE&zoom=1

така чувствах душата ми, на такава височина горе-доло беше душата ми от тялото. така чувствах .нямах сили да се издигна по-нагоре Усмивчица
    « Последна редакция: Април 07, 2011, 18:58:25 от elfie » Активен
    one_incredible_girl
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 07, 2011, 19:58:35 »

Днес за първи път изживях астрално пътуване (почти де) не беше точно немога да го опиша точно, защото не беше точно пътуване не бях прекалено отпусната , но беше много приятно.  Усещах как душата ми се отделя от тялото...странното беше ,че същото нещо усещах и по време на тези сънища.Едновременно се усещаш безпомощeн и неможеш да си помръднеш тялото , но и ти е приятно.Едновременно болка и тежест и някакво приятно чувство.Но в сънищата нямаше приятното чувство.. та доста ми е странно.

http://www.google.es/imgres?q=Astral+Seyahat+-+Lucid+Dream&um=1&hl=es&sa=N&biw=1280&bih=709&tbm=isch&tbnid=tSAILnUXJ9nuwM:&imgrefurl=http://astral-projection.us/astral-projection-death.html&ei=Qt2dTZeKCsiUOr_HgaoE&zoom=1

така чувствах душата ми, на такава височина горе-доло беше душата ми от тялото. така чувствах .нямах сили да се издигна по-нагоре Усмивчица

наистина е доста приятно.Случвало ми се е ,но не мога да определя дали е "пълно" пътуване.Примерно докато спя или просто си лежа със затворени очи и се унасям  усещам някаква свобода все едно мога да летя,но не съм си виждала тялото.Знам само ,че  нямаше никаква болка ,ами просто свобода ,а не ограничение.Започва странно ,все едно минават тръпки или лек ток през тялото,но е приятно и в следващите няколко секунди се чувствам много свободна,все едно не съм в тялото.Надали е точно астрално пътуване ,но е достатъчно приятно и дава спокойстивие.Да се надяваме и че ще изживеем въпросното пътуване за по дълго и осъзнато време : )
    Активен
    elfie
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Април 07, 2011, 21:21:05 »

наистина е доста приятно.Случвало ми се е ,но не мога да определя дали е "пълно" пътуване.Примерно докато спя или просто си лежа със затворени очи и се унасям  усещам някаква свобода все едно мога да летя,но не съм си виждала тялото.Знам само ,че  нямаше никаква болка ,ами просто свобода ,а не ограничение.Започва странно ,все едно минават тръпки или лек ток през тялото,но е приятно и в следващите няколко секунди се чувствам много свободна,все едно не съм в тялото.Надали е точно астрално пътуване ,но е достатъчно приятно и дава спокойстивие.Да се надяваме и че ще изживеем въпросното пътуване за по дълго и осъзнато време : )

да определено е приятно.Hа мен тръпките са ми предимно в краката и преминават към лек гъдел.Каквото и да е това пътуване е много хубаво и искам отново ^^ след време може да успеем да изживеем и пълното пътуване Усмивчица
    Активен
    one_incredible_girl
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 08, 2011, 10:29:36 »

да определено е приятно.Hа мен тръпките са ми предимно в краката и преминават към лек гъдел.Каквото и да е това пътуване е много хубаво и искам отново ^^ след време може да успеем да изживеем и пълното пътуване Усмивчица
    100%  ще го изпитаме пак стига да го искаме : ) а и щом стигна до пълното пътуване ще ти кажа ; )
    Активен
    cveteto
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #9 -: Април 08, 2011, 12:45:21 »

Zdraveite! Az iskah da vi zadam malko vuprosi na druga tema :} Ot skoro razbrah 4e sum indigo i nikoi okolo men ne mi vqrva :} Vie kak razbrahte 4e ste indigo?

Здравейте! Аз исках да ви задам малко въпроси на друга тема :} От скоро разбрах че съм индиго и никoй около мен не ми вярва :} Вие как разбрахте че сте индиго?

Писането на кирилица е задължително !!!!!
    « Последна редакция: Април 08, 2011, 14:55:11 от Eona Lightholder » Активен
    one_incredible_girl
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 08, 2011, 16:47:22 »

Zdraveite! Az iskah da vi zadam malko vuprosi na druga tema :} Ot skoro razbrah 4e sum indigo i nikoi okolo men ne mi vqrva :} Vie kak razbrahte 4e ste indigo?

Здравейте! Аз исках да ви задам малко въпроси на друга тема :} От скоро разбрах че съм индиго и никoй около мен не ми вярва :} Вие как разбрахте че сте индиго?

ами честно да ти кажа не знам как може човек да разбере,че е индиго.според мен не се разбира ами се усеща.И сама по себе си думата индиго не значи нищо според мен,защото човек придава знначението.Да наистина описва аурата на хората,но всичко си идва отвътре.То се усеща.Колкото до това,че не ти вярват ,много се ядосвам някой като каже не вярвам.Какво ще рече не вярвам,че си само материален и вярваш само в това,което виждаш...глупусти.Не се притеснявай.Ще срещенш много скептицизъм,важното е да запазиш себе си.Поговори с тях,прочети им или им дай те да видят, че това съществува и всеки таи малко парченце индиго в себе си.Просто трябва да го открие.Покажи им го. : )
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Април 12, 2011, 23:53:09 »

Аддни ме в скайп --  k.e_shade  --  Последно време срещнах няколко човека и им показах какво найстина са те.. та мога да ти помогна с много неща, разбира се ако искаш Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Април 13, 2011, 15:03:24 »

Е кви да са им сънищата - лилави, индигови - кви?... с лавандулки, лиги и цветенца...
    Активен
    Nikku Maalitan
    Ниико Малитан
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

• Град: Русе
  • « Отговор #13 -: Април 17, 2011, 17:33:50 »

малко помощ !

Здравейте.. за първи път съм в този сайт ..дори за първи път в сайт с подобно естество на концепция на разбиране и дискутиране на такива теми..

искам да споделя нещо.. което ме мъчи ..но само до там 4е искам да знам повече за "него",не и защото ме боли нещо някъде и някога..
    отдавна знам ..(някак) че не съм от "ТУК" .. сънищата ми постоянно са в друго време и на други места. разбира се нали съм в това лесно чупливо и сложно устроено тяло, естествено  че имам сънища и в които присъстват мои близки ,познати,или приятели от реалността ми сега .Но .. уловката е че да речем последните 10 години са странни , не обичайно местата и времената, и
    НИКОГА припокриване с реални случки и събития които са ми се случили в тази реалност.. понякога плашещо и стъписващо и крайно необичайно . а както знаем голямата 4аст от хората на тази Земя сънуват най малко един път седмично нещо познато и като място.
    така вече съм на 32 .. от февруари тази година..от около месец започнах (не знам защо сега) да сънувам че вече говоря и 4увам и разбирам финландки език ,малко исландски и като се почне с..някаква форма на суахили ,санго ,тсонга, кхоса, и интересното тсвана и венда , някой с убийствено френски и английски акцент. предполагам 4е тези които са съответните колонии на Англия и Франция в Африка.. местата са обаче не толкова познатите колкото снимки на местности и градове от тези всички държави където се говорят тези езици.. Тъжен често запознах и да 4увам имена на хора, които също помня дадени имена но на  географски понятия като
    (в последствие от реалността и google) плитчини.,коралови рифове.. и времена в които в местности не е имало хора преди или такива на които се предполага 4е няма да има след време....

Моля ако някой има подобни преживявания и ..разбира се спомени за такива да ми пише..
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Април 17, 2011, 18:37:13 »

Много интересно О–О
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Здравето на децата индиго
    Децата индиго
    giti 3 4413 Последна<br />публикация Юли 13, 2009, 19:58:53
    от giti
    Опасността за децата индиго « 1 2 »
    Децата индиго
    giti 19 6201 Последна<br />публикация Декември 04, 2012, 23:13:18
    от Ru Alfa
    помощ за децата индиго « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    dana 35 6447 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:10:54
    от my life...
    Храненето при децата индиго « 1 2 »
    Децата индиго
    Админ 16 4682 Последна<br />публикация Април 05, 2012, 09:36:43
    от tianka
    Децата индиго мигновено различават истината от лъжата « 1 2 3 »
    Децата индиго
    Kery 33 5306 Последна<br />публикация Ноември 27, 2012, 22:52:55
    от MouseMaiki

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright