Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Развитие на енергия/сила.  (Прочетена 1386 пъти)
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « -: Март 12, 2011, 21:50:02 »

Ако можете да се телепортирате, мърдате предмети без да ги докосвате, как да се усилят чуствата (интуиция и др.)  и тн.. опишете точно как ( без "еми просто става" ) за да имат шанса други хора да се научат или да пробват нещо ново... На кратко.. нека тази тема да покрива всичко възможно Усмивчица

Аз в момента се опитвам да се телепортирам и да мърдам предмети... но винаги имам чустовото че нещо ключово липсва и не мога да разбера какво :/
    -За телепортирането си представям желаното място, и после си премествам тялото ( разделям го на 3-4 слоя ) но нещо липсва Тъжен
    -За манипулирането на предмети... обгръщам предмета с енергията ми и я използвам като сила, която да го накара да се движи но пак нещо липсва

-Мога да се лекувам по няколко начина
    1. - Представям си бяла светлина в мене, която минава през цялото тяло няколко пъти на вълни, и после се фокусира на желаното място.
    2. - Използвам си аурата да ме пречисти като създавам топла сфера около мене
    3. - Като едно само че с енергиини вълни вместо светлина.

Вие какво можете :Р
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #1 -: Март 13, 2011, 01:22:31 »

Не знам дали си видял тази тема, но в нея има описано упражнение, което поне на мен, а гледам, че и на други, действа доста силно. Лично за себе си, не се изненадвам, понеже не ми е нещо ново, но дори и за пръв път да пробваш(упражненията) пак ще има ефект.
    http://indigota.com/index.php?topic=2573.0

А това пък е подобна тема, която може да ти е интересна и също да ползваш
    http://indigota.com/index.php?topic=3876.0
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Март 13, 2011, 01:50:32 »

Мерси много за линковете <3 ^_^
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Март 15, 2011, 21:23:59 »

Каква е съществената полза от това човек да премества разни предмети? Не се заяждам, само задавам въпрос?
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #4 -: Март 15, 2011, 21:33:55 »

Здравей.
    Death_Blade^
    Цитат
    Вие какво можете
    Ооо ще ти кажа-
    Цитат
    -За манипулирането на предмети... обгръщам предмета
    А аз обгръщам чашата с ръка и я поднасям към устата си.
    Същото го мога и с вилицата във салатата.
    Цитат
    Представям си бяла светлина в мене,
    Аз също и като ми дойде в повече гася лампата и си лягам.
    Какво ще кажеш.
    Аре спри да се правиш,ако ти липсва внимание кажи да знаем.Все някой ще ти обърне такова.
    Има едно правило- не словоблудствай.
    И още едно когато имаш нужда от помощ питай,за да не крещиш-помооощ.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Март 16, 2011, 01:40:59 »

Здравей.
    Death_Blade^
    Цитат
    Вие какво можете
    Ооо ще ти кажа-
    Цитат
    -За манипулирането на предмети... обгръщам предмета
    Цитат
    Представям си бяла светлина в мене,
    Аз също и като ми дойде в повече гася лампата и си лягам.
    Какво ще кажеш.
    Аре спри да се правиш,ако ти липсва внимание кажи да знаем.Все някой ще ти обърне такова.
    Има едно правило- не словоблудствай.
    И още едно когато имаш нужда от помощ питай,за да не крещиш-помооощ.
    Живи и здрави.

офф трол още ли си тука.. намери си някаквъв мост и се разкарай от тука
    Активен
    elincetoo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #6 -: Март 16, 2011, 02:33:04 »

айде пак лапешката почнахте.. Усмивчица
    Активен

Те ми се смеят, че съм Различен. Аз им се смея, че са Еднакви.. Усмивчица
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 16, 2011, 10:24:27 »

Цитат
    Ухилен

Егати хората, дето сте! Един показва среден пръст на друг, другия изпада в истерия и му полива обувките със сок, след което си тръгва... Някои се изявяват като Господ, на други им се "отдава" психотерапията... Мнозина се имат за Просветени, Посветени и не знам какво си... Някои пък сънуват Христос, който им казва, че са богоизбрани... Мнозина смятам, че ще оправят целия свят като преливат застояла Мъдрост... Усмивчица  Само във рамките на един форум може да се видят толкоз неща... Всеки си изказва съкровенното, а след това го брани със зъби и нокти... Представете какво е по света... Сигурно желанията на Сталин са най-скромни битови идеи, в сравнение с това, което се намира в главите на хората... И като се замисля - 7 милиарда души с мегаломански мечти, като огромни буреносни облаци... и всички те ще изчезнат сред мъгла и вятър... Това е толкова... безсмислено, че не е изненадващо, че някой му придават смисъл... Реят се думи като "Бъди Себе Си" в компанията на мисли като "Тоя сега ще ми изсмее, дай да съм пич!", думи като "Бъди добър и спазвай духовните ценности, със мисли като "Егати тъпото копеле злобно, ако не съм аз, ше умре кат говедо!" и т.н.
      Лицемерничим на самите себе си. И точно затова се проваляме винаги. И точно затова нашата епоха ще бъде срам за човечеството.  "Как ще бъде срам!?" - ще изцвили някой. Ами помним личности като Херакъл, Перикъл, Ахил, Хектор, Платон, Питагор, Цезар, Александър, Пир и т.н. Помним ги, защото всеки от тях е символ на нечия епоха. А какъв е символа на нашата епоха? Смърт, разрушение, бедност и омраза - СРАМ И ПОЗОР - така ще се помни нашата епоха.  Усмивчица
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Март 16, 2011, 16:25:54 »

Цитат
    Ухилен

Егати хората, дето сте! Един показва среден пръст на друг, другия изпада в истерия и му полива обувките със сок, след което си тръгва... Някои се изявяват като Господ, на други им се "отдава" психотерапията... Мнозина се имат за Просветени, Посветени и не знам какво си... Някои пък сънуват Христос, който им казва, че са богоизбрани... Мнозина смятам, че ще оправят целия свят като преливат застояла Мъдрост... Усмивчица  Само във рамките на един форум може да се видят толкоз неща... Всеки си изказва съкровенното, а след това го брани със зъби и нокти... Представете какво е по света... Сигурно желанията на Сталин са най-скромни битови идеи, в сравнение с това, което се намира в главите на хората... И като се замисля - 7 милиарда души с мегаломански мечти, като огромни буреносни облаци... и всички те ще изчезнат сред мъгла и вятър... Това е толкова... безсмислено, че не е изненадващо, че някой му придават смисъл... Реят се думи като "Бъди Себе Си" в компанията на мисли като "Тоя сега ще ми изсмее, дай да съм пич!", думи като "Бъди добър и спазвай духовните ценности, със мисли като "Егати тъпото копеле злобно, ако не съм аз, ше умре кат говедо!" и т.н.
      Лицемерничим на самите себе си. И точно затова се проваляме винаги. И точно затова нашата епоха ще бъде срам за човечеството.  "Как ще бъде срам!?" - ще изцвили някой. Ами помним личности като Херакъл, Перикъл, Ахил, Хектор, Платон, Питагор, Цезар, Александър, Пир и т.н. Помним ги, защото всеки от тях е символ на нечия епоха. А какъв е символа на нашата епоха? Смърт, разрушение, бедност и омраза - СРАМ И ПОЗОР - така ще се помни нашата епоха.  Усмивчица

От кой ще се помни ? От нас безмъртните ли? :Д
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Март 16, 2011, 18:09:47 »

От бъдещите поколения.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 6741 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
    Езотерика
    johny 4 2472 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
    от Аэ съм
    Големият взрив не е бил началото на Вселената? « 1 2 »
    Космогенезис
    johny 15 2391 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 23:59:20
    от lessus
    За религиите и начините ни на действие..
    Обща тематика
    Luna:) 5 695 Последна<br />публикация Юни 06, 2011, 21:38:44
    от Турист
    Изкривяване на сексуалната енергия « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    mamagaya 30 2357 Последна<br />публикация Септември 28, 2013, 11:52:49
    от Ianica

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright