Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прочистване, хармонизиране и зареждане на чакрите  (Прочетена 60950 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #15 -: Май 18, 2012, 17:25:33 »

Четвъртата също така е и на Любовта, това е което свързва долните с горните за да  има разбирателство помежду им.
       Любов за Всички
    Да така е любовта обединява всичко в едно.Светлината или любовта.
    Светлина за всички и любов между всички.

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Май 18, 2012, 17:58:08 »

Айде давай.

Усмивчица

набрал си тъй или иначе скорост.
    Цитат
    Понеже казвам истината и само истината.

твоята истина !!!!

Все повече се убеждавам как хората правят различни преводи на една квантова информация и поради ред причини се получават изкрвявания , но важното е да има лични преводи, а не да чакаме на готово.
    « Последна редакция: Май 18, 2012, 18:04:35 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #17 -: Май 18, 2012, 18:18:59 »

Да истината е различна за всеки и има истина и истина.
    И за всеки истината е различна.Това ми е ясно.
    Самия процес които е на писане и предаване е едно учение и аз се уча и да правя грешки на миналото.Които се опитвам да изчиствам.
    Идеята е да се обединим и да си помагаме за да се събудим.
    Събудили се няма , има само пробуждащи се.
    Цитат
    Понеже казвам истината и само истината.
    Кофти изказване от миналите схващания.Грешка ....
    Хората които са на по високо ниво на развитие се обиждат от подобно поведение на моето.
    Те не искат да имат учители.Понеже те са си учители.
    Но ако не се каже, на някои хора които са много на долу в развитието си ,как да се развият.Това не е ли егоизъм.Не знам целта ми да помогна.

Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #18 -: Май 18, 2012, 19:55:36 »

Те не искат да имат учители.Понеже те са си учители.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=3931.15;num_replies=17#ixzz1vEzrfVJ1

Точно тези думи погубиха Атлантида, защото са се мислели за богове и не са признали Твореца, затова тои им напомнил кои са в действителност. Само хора с Чисто сърце са се спасили.

Любов за Всички.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #19 -: Май 18, 2012, 20:08:01 »

Здравейте.
    Признавам си не съм наясно.Ма имам едно питане някой знае ли как се прави чакра???
    Ще се радвам на директен отговор, а не  на постване на някакви "източни" извори.
    Живи и здрави.
    « Последна редакция: Май 18, 2012, 21:09:39 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #20 -: Май 18, 2012, 20:33:09 »

Как да се прави ,тя си орган на енергийното тяло ,както сърцето на физическото. Усмивчица Ухилен
    Това както на някой не му функционират бъбреците ефективно при заболяване, така понякога и някоя чакра ти се разболява -запушва и тнт, ама не съм "видяла" човек без чакра Усмивчица
    Макар да са взаимно свързани ,примерно болест в бъбреците ,значи и болест на енергийно ниво .
    Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #21 -: Май 18, 2012, 21:00:09 »

Чакрите са енергиен проводник между енергията която идва от космоса и земята към органите във всяко тяло. Когато се дебалансира има болки в дадените органи или производните им.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Май 18, 2012, 21:06:29 »

Здравей Ео.
    Те туй са чудя? Аз мога да направя чакръг,за жената да си върши работата.Мога да почистя мъха който се събира,мога енергично да го въртя да и помагам.Ма това пусто нещо дето му викат енргийно не го виждам.Как да са оправя,като трябва да го почиствам,хармонизирам и заредя.Туй ма притеснява,иначе съм навит.
    Живи и здрави.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #23 -: Май 18, 2012, 21:34:27 »

Чакри или чекрък .... Веселяк
    Добре...
    Сега нека ви кажа моята истина за чакрите и нека тя си е моя а вие сами си преценете дали да повярвате.
    Тялото е видимо и то е физично, но има и духовно и то е невидимо или почва да става видимо от скоро.
    Значи има видимо (физични) и невидимо(духовно).
    Видимото има органи и те функционират в синхрон за да живее.Чрез тях приемаме и обработваме физичната енергия която е материализирана светлина като растения и техните производни след обработка.
    Има и органи които са на духовното тяло и те са невидими и едни от тях са чакрите.
    И чрез тях приемаме духовна или космическа енергия.
    Двете тела са вплетени в едно по забележителен начин.
    Затова сме уникални.
    Това е , едното е зависимо от другото и обратно.

Цитат
    Точно тези думи погубиха Атлантида, защото са се мислели за богове и не са признали Твореца, затова тои им напомнил кои са в действителност. Само хора с Чисто сърце са се спасили.

Любов за Всички.
    Да така е.Това е опасното да не се самозабравиш.И да знаеш ,че сме само част от замисъла.
    Но сега е различно ,нужно е човек да намери отговорите сам и да не му се дават от някои.Така ще израсте сам.Затова ми е трудно да предам само нужното.
    И ако един умен човек не бе ми казал да търся отговорите сам и в мен.Нямаше да се развия в това което съм сега.
    « Последна редакция: Май 18, 2012, 21:40:59 от sunshine_and_love » Активен

meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Май 18, 2012, 23:17:05 »

Здравей sunshine_and_love
    Благодаря предварително.
    Ама имам трудности-
    Цитат
    Тялото е видимо и то е физично, но има и духовно и то е невидимо или почва да става видимо от скоро.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=3931.15;num_replies=23#ixzz1vFmmKBGW
    Ахам,разбрах.
    Цитат
    Видимото има органи и те функционират в синхрон за да живее

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=3931.15;num_replies=23#ixzz1vFmzD89l
    Ахам ,разбрах.
    Цитат
    Чрез тях приемаме и обработваме физичната енергия която е материализирана светлина като растения и техните производни след обработка.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=3931.15;num_replies=23#ixzz1vFnHMfEU
    Тука не съм наясно,аз растение ли съм или човек.
    Цитат
    Има и органи които са на духовното тяло и те са невидими и едни от тях са чакрите.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=3931.15;num_replies=23#ixzz1vFnhE64N
    Не знаех че чакрите са органи,останал съм с впечатлението че са енергийни входове и изходи,през които преминава енергия.Нещо като вентилатори,щото са въртят кат чекръка и нещо работят.
    Ма да е.
    Цитат
    Двете тела са вплетени в едно по забележителен начин

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=3931.15;num_replies=23#ixzz1vFojADpV
    Да не става въпрос за вплетени змии,щот съм чувал че мязат на V и само се допират в обща точка.
    Все пак благодаря за споделеното(надявам се твое) виждане.
    Живи и здрави.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #25 -: Май 19, 2012, 01:22:32 »

Менадър точно невидими чАкръци са  Веселяк Веселяк Веселяк
    Може да се "видят" ама по-скоро се усещат.
    И кат се задръсти чАкръка не се върти или буксува или се мота едвам едвам и това се чуства , ама ако пък ептем не го и чустваш ,то проявленята им се чустват. Е ако искаш да ги снимаш и пипнеш или да ги видиш на ехограф на кво дередже са , трудна работа, ама може би не е невъзможна.
    Аз не разбрах що питаш от по-горе , да не се притесняваш ,че ти е излипсвала чакра хахахах, ох много ме размиваш . Чакръци а !!!!  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #26 -: Май 19, 2012, 07:58:27 »

Ма това пусто нещо дето му викат енргийно не го виждам.Как да са оправя,като трябва да го почиствам,хармонизирам и заредя.Туй ма притеснява,иначе съм навит.
    Със сигурност на това пусто нещо, дето му викат енергийно, си му брал гайлето. Най- ясно се усещат буцата в гърлото и топката в стомаха. Оправя се и без техники- със спокойствие и чиста храна.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Май 19, 2012, 08:39:41 »

Здравей Alida .
    По принцип такива работи не бера,ма кат ти дойде кой та пита.Имах зор,ходих до един рейки мастер.Рече ми лесна работа дай пари ща инициирам.Дадох му ,а той ми разбърка чакрите да съм станел канал.И без повече обяснения ма напрати с любов и светлина.Да ама са разтекох,шом съм го усети значи бая е било.Аре пак зор,търча да търся помощ.А са изтека ,а голяма беля.Намерих наш лечител.Погледна и рече как си жив бре.Сърдечна чакра ми е била направо размазана.Да не говорим за другите.Пък оня ми настройвал чакрите,хубу че съм кротка вода.
    Та от зор ми са проясни,чакрите са като клапи и както сърца в аурата ни.И според нуждите ни или раздуват аурата или я уплътняват.А аурата ни е енергийния портофейл.Въпроса е да са здрави,защото когато са зададе енергиен зор.Те го посрещат първи,като уплътняват аурата.Тъй че повече нито давам,нито са съгласявам някой нещо да ма учи да си бутам чакрите.
    Ся съм си фанал  чалъма почиствам се редовно вода.И даже са усещат как сърбят и заздравяват.И а някой ми посегне енергийно и дигам ръка.Толкова дерт брах чи са вардя от всякакви мераклии.
    Живи и здрави.
    « Последна редакция: Май 19, 2012, 09:11:20 от meander » Активен

Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #28 -: Май 19, 2012, 09:54:01 »

Здравей, Меандър Усмивчица
    Понякога и така се учи, със зор. Затова пък, е трайно.
    Хубаво беше това, което сподели, защото работата с чакрите не е играчка и  човек трябва да е готов, за да няма последствия. 
     Прав си, никой не може да се бърка ей-така в чужди работи само с добрите намерения. Затова- нека имаме доверие в себе си. Всеки има своята си скорост на развитие и топлата вода, която да открие. Едно и също нещо за един е смазващо, за друг- асансьор за нагоре. Благодаря за споделеното с водата- темата е за да си помагаме и да си казваме кое ни е донесло полза, за да може който чете да си "познае неговото" .
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #29 -: Август 24, 2012, 10:44:30 »

Четвъртата също така е и на Любовта, това е което свързва долните с горните за да  има разбирателство помежду им.
       Любов за Всички
    Чела съм,че я наричат "Чакрата на Единството" Усмивчица
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright