Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странните звуци от тибетската „Пещерата на духовете“  (Прочетена 3895 пъти)
SOL
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

• Град: Тера
  • « -: Март 09, 2011, 21:19:03 »

Потребителят ChrisTref е  публикувал клип на  YouTube, съдържащ  любопитен звуков файл.Записът на звука  е бил направен от тибетски монах в така наречената  „Пещера  на духовете“.
    В тази пещера спят тибетските светци.
    Старейшините казват, че бог Шива започва да пее мантрата си, като  призовава боговете да се върнат на Земята, но мантрата има 3 степени.
    Звукът е записан на 500 метра от вратите на гробницата на светиите. Самата пещера е лабиринт. Наскоро в пещерата са дошли група американски учени и вероятно във връзка с тези събития, китайските власти   временно са затворили Тибет за чуждестранни туристи.
    http://www.youtube.com/watch?v=mkr5M9M6XeE&feature=player_embedded

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Март 09, 2011, 21:22:59 »

Като го чух - настръхнах до мозъка на костите си.  Шокиран Не вярвам на това.
    Активен
    SOL
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Март 09, 2011, 21:52:31 »

Доста хора се оплакаха след прослушването,първият път се почувствах страхотно по-време на слушането,но след това се почувствах дезориентиран и с болки в кръста,котката която стоеше до мен някъде към средата настръхна и взе да се оглежда,тази нейна реакция ме озадачи,при второто прослушване котето реагира по-същият начин,почуствах силна болка в стомаха която отмина след 5-10 минути.
    Активен
    Reiki
    Живота е прекрасен!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #3 -: Март 09, 2011, 22:44:31 »

Болките и дискомфорта може да се дължи на повишени вибрации.

Прекрасен звук!
    Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Март 10, 2011, 15:11:03 »

Хах, случайно някой да вярва, че боговете живеят под земята?  Веселяк  Не знаете ли, че по и под земята живеят низшите същества - демоните? Висшите същества живеят в друго измерение и ако изпращаха такъв звук никога нямаше да се усети със нашите физически сетива. Щяхме да го усетим като настроение или нещо такова, а може би и планетата да реагира.

Цитат
    Доста хора се оплакаха след прослушването,първият път се почувствах страхотно по-време на слушането,но след това се почувствах дезориентиран и с болки в кръста,котката която стоеше до мен някъде към средата настръхна и взе да се оглежда,тази нейна реакция ме озадачи,при второто прослушване котето реагира по-същият начин,почуствах силна болка в стомаха която отмина след 5-10 минути.

Висшите сили не действат така. А котките са същества, които усещат тъмната енергия и, според мнозина, имат свойството да я поглъщат. Аз не обичам котки. Само домашната котка на село приемам, иначе от чужди бягам, защото ме е страх, че ще ми прегризат гърлото... не се шегувам.

Цитат
    Болките и дискомфорта може да се дължи на повишени вибрации.

И аз така предположих, но нима само един звук е способен да повиши нашите вибрации? И ако е така, защо после на човек не му идват никакви други разбирания и по-добри мисли освен една объркана каша? Не знам...

Какво чувам Аз?  Бойният марш към Армагедон.  И наистина чувам самолети, танкове, картечници, ракети, отчаяни писъци, затишия, бури, урагани, земетресения, природни катаклизми и пак войни и разрушения... чувам ги така, все едно, че съм дълбоко под земята или пък съм в някакво друго измерение откъдето чувам всичко по-значимо на Земята, някак си размито... Може и от това да се получава този дисконфорт - ако е истина, то аз виждам предупреждение за близкото бъдеще, последно знамение, което ще бъде потулено, отново.

Дали няма връзка с това и земетресението в Япония? Според мен - има. Ами повишената слънчева активност? А ако боговете се събудят и видят как се избиваме във една трета световна война - те ще унищожат човечеството. Въпроса е доколко са богове, защото богомилската легенда, твърдяща, че Дявола е създал Земята, ме притеснява искренно...
    « Последна редакция: Март 10, 2011, 15:41:56 от Шизофреника » Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #5 -: Март 10, 2011, 16:58:14 »

Поредния фалш Ухилен-за мен е фалш целия запис!Наистина доста са се постарали да размият и притъпят почни до неузнаваемост различните звуци ама и аз съвсем ясно да не кажа отчетливо различих няколко звука-от самолети-от тези военните те издават такъв проглошителен и пронизващ звук,звук получаващ се при вятър,звук от камбани-както и киайски топчета-от тези за успокоение които при търкаляне в дланите издават звук,а за основа е използван звук от някакъв работещ уред,м по скоро от работещ двигтел на самолет-оу и както и моташески напявания-църковни-който е ходил на църква и е слушал как монасите пеят-звука е същия. Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Март 10, 2011, 17:24:45 »

Интересен звук, ама не е от пещерата...
    Активен
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #7 -: Март 29, 2011, 23:16:32 »

Във книгата на Ян Ван Хелзинк ''не пипай тази книга'' се описва че китайските войници когато са влизали в тези пещери са получавали силни болки в стомаха и дискомфорт, защото имало невидима защита.Също така и професор Ернест Мулдашев се е опитал да влезе в някоя от тези пещери но ефекта бил същия
    Активен

„Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните раелности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
    Джон Фицджералд Кенеди (1917-1963)
    SOL
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Март 30, 2011, 08:14:36 »

На 25 февруари е направен втори запис който може да свалите от тук http://files.mail.ru/BAWOD5

Цитат
    Във книгата на Ян Ван Хелзинк ''не пипай тази книга'' се описва че китайските войници когато са влизали в тези пещери са получавали силни болки в стомаха и дискомфорт, защото имало невидима защита.Също така и професор Ернест Мулдашев се е опитал да влезе в някоя от тези пещери но ефекта бил същия

Това наистина е логично обяснение,при прослушването не всеки чувства дискомфорт и болки,по-осъзнатите се чувстват заредени с енергия,мисля,че работи като пропусквателен пункт.
    Активен
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Март 30, 2011, 11:00:45 »

В изследванията си професор Мулдашев твърди че в тези пещери има много древни същества от предишни цивилизации на замята, които се намират в състояние на сатха от стотици а може би и хиляди години, и подържат вибрациите на земята в равновесие.Монасите и ламите които посещават тези пещери, преди това медитират за да се свържат с душите на тези същества и да бъдат допуснати вътре.Обикновен човек неможе да влезе.
    За тезо които им е интерсено да узнаят повече,препоръчвам книгата на Ян Ван Хелсинг ''Не пипай тази книга''. Има я в електронен вариант в spiralata.net
    Активен

„Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните раелности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #10 -: Март 30, 2011, 15:48:45 »

Само аз ли нищо не усетих? Едните им било много приятно, другите глава ги заболяло, корем, а при мен мина и замина все едно слушам радио точката.
    Не вярвам това да е реален звук от тези пещери!
    Иначе, да, в книгата на Ян ван Хелзинг "Не пипай тази книга", има няколко глави на тази тема, интересно е да се прочете.
    Активен
    axlinn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Март 30, 2011, 21:22:03 »

И аз като го слушах не усетих нищо но това не означава че останалите лъжат,или пък че записа е фалшив
    Активен

Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #12 -: Май 16, 2011, 17:35:36 »

Аз лично нищо не усетих,може би защото не го слушах целия.Но ми заприлича на нещо като хор от монаси които пеят зад нещо като стена от камани.Явно са много монаси щом се чуват зад каменна стена.А може да са звуци от почти всичко.В пещерите звуците се изменят.Не можем да бъдем сигурни.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    bars_i
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 16, 2011, 18:19:45 »

Звукови ефекти на някой специалист по електронна музика и нищо повече.
    Активен
    SOL
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Май 16, 2011, 18:45:57 »

Само да спомена,че иска добри колони за да се усетят ниските честоти,на лаптоп не става.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright