Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какви са вашите мечти?  (Прочетена 1184 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Март 09, 2011, 19:52:32 »

Кои са вашите мечти? И най-важното!, - каква е тяхната същност, какви са те?  Усмивчица

Каква е вашата мечта в глобален план? И каква - в личен план?
« Последна редакция: Март 09, 2011, 20:16:13 от Шизофреника » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Март 09, 2011, 20:03:26 »

Да си Спомним кои сме и от къде се родихме.
Да бъде Човекът огъня, който Е, и въздуха; и водата, която Е, и земята.
Да не искаме или да се надяваме, а да знаем, че така ще стане както сме казали, защото имаме Вярата и Волята.
Сетне да разберем, че не е нужно да си възвишен, за да Вярваш. И водата в реките вярва.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 09, 2011, 20:15:50 »

Да си Спомним кои сме и от къде се родихме.
Да бъде Човекът огъня, който Е, и въздуха; и водата, която Е, и земята.
Да не искаме или да се надяваме, а да знаем, че така ще стане както сме казали, защото имаме Вярата и Волята.
Сетне да разберем, че не е нужно да си възвишен, за да Вярваш. И водата в реките вярва.

Това е мечта в глобален план, т.е, която не засяга само твоята личност. А коя е мечтата, която ти си си поставила занапред?

Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Март 09, 2011, 20:22:30 »

Да правя това, което знам, когато е необходимо. А не да знам достатъчно, но просто да не се сещам... това е много глупаво.
Активен
nino
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #4 -: Март 18, 2011, 11:59:56 »

О,аз..срам не срам..ма не съм толкоз възвишен кат вас..и..мечтая си за тривиални неща..елементарни..Кинти,кинти и пак кинти Готин
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Март 18, 2011, 12:21:17 »

О,аз..срам не срам..ма не съм толкоз възвишен кат вас..и..мечтая си за тривиални неща..елементарни..Кинти,кинти и пак кинти Готин

Някои са по напред в развитието си, други - не.  Усмивчица
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #6 -: Март 18, 2011, 19:29:11 »

Рабено, какво лошо има в парите? Аз харесвам доброто, което парите могат да направят!Затова ги обичам. Лошото е в хората, които ги използват за зли цели.
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 19, 2011, 12:11:35 »

Рабено, какво лошо има в парите? Аз харесвам доброто, което парите могат да направят!Затова ги обичам. Лошото е в хората, които ги използват за зли цели.

И какво добро могат да направят парите?
Активен
nino
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Март 19, 2011, 12:48:23 »

Рабенчо...Рабенчо....с ножа можеш и хляб да си отрежеш,а можеш и човек да убиеш!Капиш?Ако не вдяваш..толкова по-зле за теб.Живей си с нагласата,че парите са"зло"и и ще видиш как самият живот ще те"предпази" от това зло..после да не цивриш че си беден..
Човек е длъжен да осигури преди всичко собственото си благополучие и щастие,па тогава да оправя света и да мечтае за глобално благоденствие.Иначе..лесно е.."мечтая света да бъде едно по-добро място за живот" Ухилен..няма такъв смях просто..куп неудачници,неспособни да решат собствените си проблеми,седнали да мислят за"оправянето на света" Веселяк Веселяк Веселяк
Активен
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Март 19, 2011, 12:57:38 »

Рабенчо...Рабенчо....с ножа можеш и хляб да си отрежеш,а можеш и човек да убиеш!Капиш?Ако не вдяваш..толкова по-зле за теб.Живей си с нагласата,че парите са"зло"и и ще видиш как самият живот ще те"предпази" от това зло..после да не цивриш че си беден..
Човек е длъжен да осигури преди всичко собственото си благополучие и щастие,па тогава да оправя света и да мечтае за глобално благоденствие.Иначе..лесно е.."мечтая света да бъде едно по-добро място за живот" Ухилен..няма такъв смях просто..куп неудачници,неспособни да решат собствените си проблеми,седнали да мислят за"оправянето на света" Веселяк Веселяк Веселяк

Усмивчица  Аз смятам, че режейки хляб, убиваш не само човека. Беден никога няма да съм, едно от малкото неща, в които съм просто убеден.  Усмивчица Неудачник също няма да съм.  Значи, аз мечтая да се наложи ред в този свят. Някой хора не са родено само, за да съществуват като песъчинки, отвеяни от вятъра - в морето, нино, предполагам го знаеш.
  И е по-добре да си неудачник, който спасява света, отколкото неудачник, който и това не може.  Намигване
Активен
nino
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Март 20, 2011, 13:45:07 »

Усмивчица  Аз смятам, че режейки хляб, убиваш не само човека. Беден никога няма да съм, едно от малкото неща, в които съм просто убеден.  Усмивчица Неудачник също няма да съм.  Значи, аз мечтая да се наложи ред в този свят. Някой хора не са родено само, за да съществуват като песъчинки, отвеяни от вятъра - в морето, нино, предполагам го знаеш.
  И е по-добре да си неудачник, който спасява света, отколкото неудачник, който и това не може.  Намигване

Предполагам си прав ..за себе си..ок.Успех в начинанията!Ама тва първото нещо не ти се е получило,щото изобщо не си разбрал смисъла ..Ножа е нещо с което можеш и да"убиеш",а можеш и да си послужиш за "добра,полезна цел".Един абсолютно неутрален инструмент с който ти избираш как да си служиш!Същото е и с парите.

За последното...не 'нам..като кажеш..аз нямам понятие какво е да си неудачник Готин
« Последна редакция: Март 20, 2011, 14:18:38 от nino » Активен
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« Отговор #11 -: Март 20, 2011, 19:08:06 »

Ако можех щях да създам този свят отново. Той щеше да е перфектната хармония и красота.

В личен план - да изживея най прекрасния живот, независимо дали съм бедна или богата- просто ще се нося и ще се радвам на света. Това ми носи спокойствие!
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Март 20, 2011, 19:19:09 »

Ако можех щях да създам този свят отново. Той щеше да е перфектната хармония и красота.

В личен план - да изживея най прекрасния живот, независимо дали съм бедна или богата- просто ще се нося и ще се радвам на света. Това ми носи спокойствие!

Ако ми позволиш да се намеся и да изкажа лично мнение - свят под формата на перфектната хармония и красота за теб, може да е свят на ужас и тъга за друг, затова не мисля че такъв свят може да съществува на 100%. Усмивчица

Колкото до темата за парите - тук съм твърдо с nino. Парите не са лоши. Те са просто инструмент, като ножа.

Към момичето от Варна, отново - много малко хора на този свят са способни да се носят и радват на света, когато са бедни.

Към Рабено, замисли се и ми кажи, не се ли сещаш за поне 50 грандиозни неща, които са хубави и полезни? И за постигането им е нужна определена сума пари?
    Има много богати хора, които злоупотребяват с парите си в какви ли не сфери на живота, но има същите такива хора, които нямат пари. И обратното. Както има МНОГО богати, които са изключително добри и земни, така има и бедни със същите качества. Парите са просто един допълнителен атрибут, който само ти избираш как да използваш - за добро или лошо, за лична облага или за радост на група хора, маса народ, нация. Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 07, 2011, 22:08:48 »

Цитат
    Аз харесвам доброто, което парите могат да направят!
    Съгласна съм. А ти какво добро направи с пари? Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Май 07, 2011, 22:33:46 »

Цитат
    Аз харесвам доброто, което парите могат да направят!
    Съгласна съм. А ти какво добро направи с пари? Усмивчица
    Не желая да споменавам поради ред причини.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Красивото лице на нашите Мечти
    Обща тематика
    Icko 14 1064 Последна<br />публикация Октомври 26, 2010, 12:51:26
    от Kery
    МЕЧТИ « 1 2 »
    Обща тематика
    Eona Lightholder 19 711 Последна<br />публикация Септември 12, 2010, 15:31:03
    от shining_star
    Какви са вашите способности и умения? « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 46 3266 Последна<br />публикация Ноември 04, 2012, 00:38:12
    от Colder Sun
    Какви са качествата, които не харесвате? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Selinna 21 1583 Последна<br />публикация Октомври 07, 2011, 10:52:13
    от Странник
    Модераторите какви ли са ?
    Обща тематика
    Sunshine(sun) 13 750 Последна<br />публикация Август 01, 2012, 11:16:38
    от мушу

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright