Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здравейте имам няколко въпроса !  (Прочетена 1098 пъти)
Vapros
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Март 09, 2011, 16:08:18 »

Как човек да се научи да вижда аурата на хората ? Как да разбера дали съм индиго като не мога да си видя аурата ?
Чел съм много по-темите за вибрациите ,за "третото око" и много искам да "разцъфна" духовно !
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Март 09, 2011, 16:21:31 »

Цитат
Как човек да се научи да вижда аурата на хората ?
Според мен най-лесно , като се довереиш на вътрешното си зрение/усещане(3то око).

Цитат
Как да разбера дали съм индиго като не мога да си видя аурата ?
Ами пак по горния начин , само че наистина ли е много важно да знаеш собствената си морфология изразена в цветове . Себепознанието е много по богато и обширно понятие.

Цитат
Чел съм много по-темите за вибрациите ,за "третото око" и много искам да "разцъфна" духовно !
Щом се интересуваш и желаеш от сърце , значи се разлистваш и ще разцъфнеш Усмивчица

Добре дошъл
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Vapros
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Март 09, 2011, 18:36:07 »

Добре заварил !
Благодаря за отговорите !!!
Скоро ще има още въпроси !!
Активен
Vapros
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Март 09, 2011, 18:55:48 »

Тези които са оцветени са характерни и за мен.

Ето някои от главните характерни черти на децата "индиго":
1. Яде малко и е алергичен към някои храни.
2. Общува с "невидим' приятел.
3. Липса на внимание и наличие на хиперактивност.
4. Кармичния багаж на родителите не е от значения за него
5. Учи по-скоро от опит отколкото от теория.
6. Обича да върши няколко неща наведнъж - например да чете и да гледа телевизия едновременно.

7. Бързо губи интерес към дадено занимание, бързо му омръзва и минава на друго.
8. Отказва да се подчинява, иска да знае "защо".

9. Не се чувствува разбран от близките си, често е затворен в себе си.
10. Държи се като малък човек, като възрастен.
11. Ако има енергия в повече, изразходва я често с агресивно поведение.

12. Като бебе, майката често има чувството че я разбира още преди да позне да говори и й отговаря с поглед или движения.
13. Телепатичните му способности са развити, майката често има чувството че чете мислите й.
14. Емоционалността му е зряла, като на възрастен човек.
15. Винаги върши нещата по свой начин и не обича да се подчинява на правила.

16. Има силно чувство за собствено достойнство и цена.

Само да добавя ,че съм на 13г.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Март 09, 2011, 19:06:56 »

Вапросчо, имайки предвид възраста ти ,може да имаш и различен, как да кажа- състав от Индиго , прегледай темите и в Други деца на Новото време и виж какво ще откриеш за себе си .
Активен

Vapros
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Март 09, 2011, 19:55:31 »

Защо когато медитирам не мога да виждам цветове ??
За пръв път видях цвят вчера и приличаше на Аджна само ,че беше с ето такъв цвят
Моето мнение е ,че медитирам от много скоро (една седмица) и затова не мога да визуализирам.Поправете ме ако греша !!!
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #6 -: Март 15, 2011, 00:17:39 »

Какво значи трябва да медитираш за да виждаш?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Март 15, 2011, 00:31:06 »

аз визуализирам без да медитирам , по скоро се логвам някак си и става. Прегръдка
    Активен

Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Април 24, 2011, 23:48:53 »

Аура камера. Имах предрасъдаци, малки, отидох и нямам.
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #9 -: Април 25, 2011, 07:57:00 »

Първо издигни Кундалини, защото без нея опасността да се отклониш от правия път е почти 100%.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ulB7OuFYiEo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ulB7OuFYiEo</a>
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Април 25, 2011, 09:50:01 »

Първо издигни Кундалини, защото без нея опасността да се отклониш от правия път е почти 100%.

Първо човек трябва да се научи да мисли, а не да повтаря без да мисли, както призовава Шри Матаджи, защото тогава няма да е той, който решава за своя живот, а става заложник на други.

Самоосъзнаването е много по-важно от издигането на Кундалини. Ако човек не осъзнава себе си, своите желания, цели, как може да разчита, че нещо друго ще прави това по-добре от самия него?
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #11 -: Април 25, 2011, 18:42:31 »

Първо човек трябва да се научи да мисли, а не да повтаря без да мисли, както призовава Шри Матаджи, защото тогава няма да е той, който решава за своя живот, а става заложник на други.
    Самоосъзнаването е много по-важно от издигането на Кундалини. Ако човек не осъзнава себе си, своите желания, цели, как може да разчита, че нещо друго ще прави това по-добре от самия него?
    А тези мисли твои ли са и ако са твои, защо не може да ги контролираш и да останеш без мисли.
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #12 -: Април 25, 2011, 19:30:23 »

А тези мисли твои ли са и ако са твои, защо не може да ги контролираш и да останеш без мисли.

Обикновено мисленето ни е неподредено, плод на влиянието на външния сетивен свят. Докато това е така, човек не може да разчита да постигне твърде голям напредък в духовното си развитие.

Както посочва Рудолф Щайнер, контролът над мислите и чувствата е едно от основните условия за духовно израстване. Упражнявайки и постигайки го, човек може не само да остава без мисли, но и да поражда такива мисли и чувства, каквито пожелае; това може да му помогне да постигне много в духовен и творчески план.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright