Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Холограма на нечие съзнание ли сме?  (Прочетена 989 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « -: Март 06, 2011, 03:06:54 »

Колко съзнателни и несъзнателни избори правим през нашето съществуване?! Колко от тях реализираме? Възможно ли е да контролираме тези решения и избори и то съзнателно?Ако имаме едно съзнание колко същности сме приели и на какво се дължи този факт?Може би на матричния начин на мислене,който сме приели поради колебания или заради множеството свободни мисли,които минават през нас постоянно...и не спират.За няколко секунди толкова много и различни мисли и реално на колко от тях обръщаме внимание и ги реализираме превръщайки ги в действия?!Каква ли е причината да не можем да се задържим на една и съща за по дълго време? Това са изборите които самите ние си създаваме с течение на времето и опитността която получаваме.Тя от своя страна разширява нашия кръгозор и възприятия за случващото се и как бихме могли да го видоизменим,променим и да създадем нови опции.Докато стигнем пътя на съзнанието което е водещо и единствено за нашата същност минаваме през редица осъзнатости,които водят към него.Тоест връщаме се към нашата първородна енергия,която получава душа и същност и тя е една.Изборите на тази душа определят пътя и животите които ще изживеем и опитността и осъзнатостта която ще получим.Мисиите които ще имаме и грешките които ще направим,колко пъти ще се връщаме и колко бързо ще се изкачваме.
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #1 -: Март 06, 2011, 03:27:30 »

Матричния начин на мислене образува паралелностите в нашите реалности и колкото повече стават те толкова повече неосъзнати цели си поставяме до които трябва да стигнем и реализираме за да продължим пътят на изкачването.Много често се случва да се връшаме назад неразбирайки каква е причината.Често се случва и да имаме повтаряемост на едни и същи събития и да се въртим в кръг.Стоим на едно и също място чудейки се каква е причината и дори сме осъзнали,че действията и случките се повтарят.'Застой' видимо плашеща дума почти за всички хора търсещи развитие. Застоят е индикация подсказваща нещо недовършено.В много случаи я заменяме с ново начало,което идва с ясна нагласа за промяна към нещо по добро.Стартираме нещо ново което ни дава криле и се опияняваме от приятното усещане,което ни дава нови сили и надежда.Процеса сам по себе си е хубав,но двуполюсен поради факта,че сме забравили за недовършеното старо.Какво се случва със старата ни цел и къде остава тя?! Създава холограмна матрица,която се опитва да я довърши.А те са толкова колкото ние ги създадем.Ако там обаче ги довършваме а в реалната ни същност не какво се получава?Това ще са всички тези неща,които ще ни спират малко или много докато не ги изчистим в нашата реална същност.
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Март 06, 2011, 04:09:41 »

В колко паралелности ще 'живеем' зависи само от нас Усмивчица На база на какво правим нашия избор...? На нашите желания,страхове,суета,несигурност....как изграждаме психиката си и през какво сме минали и преминаваме.Как се е стекал живота ни до този момент.В голяма степен всички полярности през, които сме преминали са ни изградили,но не от зависеши от нас фактори в децката на възраст.Затова от децка възраст до по зряла скалата на нашите решения се взимат под формата на пирамидална структура.Пирамидата на нашите решения зависи от нашия живот,защото не винаги геометрично погледнато формата ще е тази.Ако при нормално стечение на живота ни сме започнали да правим личните си избори примерно на десет годишна възраст,следващата вълна на избори ще е след 5 години....и така докато стигнем върха на тази структура. Ако обаче живота ни се е стекал по не толкова благоприятен начин как би изглеждала тази геометрична фигура? Доста по различно от пирамидата.Можем обаче да променим нещата ако желаем след като анализираме осъзнатостта в годините до този момент на нашия живот и сами да проверим какво се е получило и да започнем да изграждаме пропуските в нашата реалност.Естественно това ще стане ако сме готови Усмивчица
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Март 06, 2011, 04:16:53 »

Никого не ангажирам с моето мение,ако някой желае да дискутира да се чувства свободен да го направи аз съм отворена за интелигентни дискусии Усмивчица
    Активен

Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #4 -: Март 06, 2011, 14:20:36 »

За това при мен някои събития (така ще ги нарека,условно) се повтаряха толкова дълго време и въпреки, че до голяма степен съм осъзнал причината за тях, те отново напомнят за себе си, за да мога всъщност да приключа с тях веднъж завинаги и да продължа пътя си напред. Всъщност разбрах и че дори да изглеждат като "връщане назад", този път целта им е и друга, да ме научат на нещо, което ми е необходимо.
     Що се касае за пареленостите, честно казано почти нищо не знам за тях, каква е причината за съществуването им, колко на брой могат да бъдат и каква опитност носят на душата, но ако съм разбрал правилно се образуват, когато човека е започнал и не е довършил докрай дадено дело, важно за развитието му или просто не е обърнал внимание на дадена идея, която е трябвало да се реализира в настоящото му прераждане. Но ако по този начин все пак тези нереализирани идеи, които се реализират в дадена параленост не спомагат за нашето осъзнаване, защо тогава се реализират някаде изобщо, може би, защото е нужно тяхното проявление?
     Колкото повече точни решения вземаме в живота си, толкова по-кратък ще е пътят ни тук на Земята, но и толкова повече опит е нужен зад гърба ни, за да можем да постигнем това Усмивчица
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #5 -: Март 06, 2011, 15:39:00 »

"Съзнанието. Откъде идват мислите? Къде отиват те? От какво са направени те ? Защо всички хора не мислят еднакво? Това ,което ние наричаме мислене или съзнание, представлява в действителност много сложна и фина система, която съдържа много функции и подразделения и в същото време е структурирана на различни енергийни и вибрационни нива .Някои наричат тези мисловни честотни ленти "способности" или "сили".Затова не всички хора имат еднакви "способности".Например ,,А" има способността да се концентрира бързо тогава,когато учи, ,,Б" контролира добре чувствата си, ..В" има много добра памет в сравнение с другите, но всичко това представлява само някаква нищожна част от възможностите, които имаме на разположение.Дори и така ,те изпъкват сред заобикалящата ни мисловна посредственост, но още не са нито шлифовани, нито облагородени по съответния начин.Чрез определени тренировъчни методи мисловните способности на човек могат да бъдат добре развити, което ще спомогне по-късно за по-ефикасната му работа.Това наричам аз "пречистване"- тогава, когато мисълта, говорейки метафорично, се отърси от непотребния "баласт" в лицето на вторичните мисли,често покварени от лоши намерения, които нямат реално съдържание или пък са слаби и им липсва сила.Този, който успее да "изчисти" по този начин съзнанието си , прибавя изключителна мисловна сила.Тогава съзнанието му може да премине с лекота през мисловната "мъгла" на човешките маси, както стрелата пронизва пушека.Само след това ниво нататък човек разбира и в същото време преживява факта, че съзнанието като фина проява на енергията има надмощие над материята и като следствие я подчинява и контролира.Така се появяват паранормалните способности.Те включват също и висока степен на пробуждане на съвестта и съзнанието на индивида, защото тогава отговорността е много голяма.Свръхестествените способности, които има един индивид, могат да го накарат да действа егоистично или надменно, усложнявайки съдбата си. То е, както когато хвърлиш топка към стената: тя се връща към теб и те удря със същата сила.трябва да действаш зряло и разумно в полза на другите около теб, а не само в свой интерес.За нещастие някои хора развиват подобно способности, за да си послужат за егоистични, лични интереси или за интересите на затворен кръг хора. В някои случаи проблемът е много по-сложен, защото се цели въздействие на масите с цел сдобиване с власт и абсолютен контрол над тях."
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Вселенското съзнание
    Космогенезис
    delfin 0 1567 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 23:37:18
    от delfin
    Съзнание без мисли
    Йога
    sahaj 0 1091 Последна<br />публикация Ноември 11, 2010, 11:42:07
    от sahaj
    Нови Нива на Съзнание
    Видео клипове
    Amaranth 4 1523 Последна<br />публикация Февруари 27, 2011, 23:08:24
    от kim
    Векът на Аз-а, В нашето съзнание има полицай
    Филми
    Amaranth 0 1059 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 11:34:05
    от Amaranth
    Четирите нива на съзнание « 1 2 »
    Анкети
    ~Schwarze_Sonne~ 20 2417 Последна<br />публикация Юли 05, 2012, 21:09:29
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright