Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Злокобни масонски символи в Денвър  (Прочетена 1846 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Март 03, 2011, 17:53:00 »

Първо бих желал да помоля темата да не бъде сливана с друга или трита. Не съм проверявал, може и да има тема за новия световен ред, но тази е малко по-конкретизирана, затова моля да я оставите във вида, в който е.

Та, вижте на каква публикация попаднах днес.
http://mileidi46.blog.bg/hobi/2011/02/24/zlokobni-masonski-simvoli-v-denvyr.692979

Картините са много, със страшно много скрит текст в тях, разгледайте ги внимателно и кажете какво мислите. Какъв според вас е контекста, кое какво трябва да значи? И най-вече, какво мислите за децата от картинките? Не сме ли ние, индиготата, тези деца? Заблудени по някакъв начин? Не го твърдя, разсъждавам писмено. Очаквам вашите мнения с интерес.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Март 03, 2011, 18:18:19 »

Нямам думи , именно за това ти писах в другата ти тема. Планът на песоглавците е това и е различен от Божият план . Те се самозабравиха , но няма да я бъде тяхната!!!! На-на-на-на нааааа . В кривите им сметки не влизат точно тези същества ,които идват защото нямат да имат власт над тях.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Март 03, 2011, 20:27:48 »

Не бъркайте масони отпреди френската революция, с тези след нея. Не бъркайте традиционното масонство, с посветителна цел, с мафиотизираното такова, с политически амбиции за власт.
  Еона, наивността е хубаво качество, но ако има граници. Не подценявай тези хора. Защото те са хора. Съвсем обикновенни хора. И това ги комплексира. Изчакай ги да се избият помежду си, а след това смажи останките от тях.
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Март 03, 2011, 22:18:36 »

Не бъркайте масони отпреди френската революция, с тези след нея. Не бъркайте традиционното масонство, с посветителна цел, с мафиотизираното такова, с политически амбиции за власт.
  Еона, наивността е хубаво качество, но ако има граници. Не подценявай тези хора. Защото те са хора. Съвсем обикновенни хора. И това ги комплексира. Изчакай ги да се избият помежду си, а след това смажи останките от тях.
Мисля, че всеки е достатъчно начетен, за да не ги бърка, но също мисля, че много рано след самото си създаване, масонските среди променят действията си спрямо това, което е трябвало да вършат. Може би ще подхванем темата за масоните малко по-късно, нека сега да помислим върху тези картини, какви трябва да значат, защото наистина са картини от тези, които може да гледаш с часове и да мислиш върху тях.
Активен
starrover
Гост
« Отговор #4 -: Март 03, 2011, 22:25:51 »

Едно мога да кажа според мен. Статията/Преводът е пропит от страх хехе Контекстът, е метафоризиране на реалноста и предстоящи събития. Нищо, че са го построили масони. Художникът например е мексиканец/маян - всички сме на земята - няма мърдане Усмивчица Много черногледо...

Символ на НОВАТА ЕРА?
Вижте цветето-ГМО???
Те се чувстват много по-добре сега, че има много по-малко хора на земята Животните са щастливи и ви благодаряt за умиранеto. Празнуват  около генетично модифициранo  растение..разбира се!!!разбира се!

германско момче?! че то е с пионерска връзка - путинче... Глупости!

Мнението ми е иронично, но защо не - тълуването е комично:) Стига с този страх
Активен
kpax77
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #5 -: Март 03, 2011, 23:41:36 »

преди доста време гледах филм на Jessie Ventura за това летище - интересно е!
http://www.youtube.com/watch?v=fOWWIDT910I
Активен

You are sleeping! You don't want to believe!!!!
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Март 04, 2011, 16:56:39 »

Втора част за летището в Денвър
http://mileidi46.blog.bg/hobi/2011/02/27/edin-kon-s-razlichen-cviat-denvyr-2.694751
Това с коня много ми напомня за случая с появяващия се кон по време на размириците в Египет..
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Март 04, 2011, 17:06:50 »

Втора част за летището в Денвър
http://mileidi46.blog.bg/hobi/2011/02/27/edin-kon-s-razlichen-cviat-denvyr-2.694751
Това с коня много ми напомня за случая с появяващия се кон по време на размириците в Египет..

Коня е метафора. А това с Египет беше фалшификат.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #8 -: Март 06, 2011, 11:38:22 »

Злокобни масонски символи в Денвър...
Чак тръпки ме побиха, леле... Ухилен

Нищо не може да повлияе на човека, ако той не позволи.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Възможността на човек да се самоизлекува.
Духовни учения
Бунтарката 10 2837 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 21:10:46
от Tinkerbell
Различни клипове с музика и снимки
Музика
delfin 2 2584 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 17:43:36
от delfin
Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
Филми
Administrator 24 6740 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
от nre
Родословно дърво на индоевропейските езици
Обща тематика
nia.boneva6 12 3561 Последна<br />публикация Януари 23, 2011, 23:26:39
от nia.boneva6
Съвременните окултни учения и конспирацията за Нов Световен Ред
Програмиране, световен елит
Spiritus 3 2604 Последна<br />публикация Септември 16, 2011, 18:36:33
от ...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright