Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: СПИСЪК ОТ АКТИВАЦИИ НА ВЪЗНЕСЕНИЕТО  (Прочетена 1832 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Март 03, 2011, 00:55:09 »

Скъпи читатели, следният списък от активации на възнесението дадени от Бога и Учителите е най-мощния и най-обширен списък, който някога е даван заедно в една книга. А да не говорим само за една глава!
Всяка вечер преди да легнете, помолете да ви бъдат активирани три или пет от тях, докато спите.

Когато помолите Бог, Христос, Светият Дух, вашето Могъщо Аз съм Присъствие, вашият Висш Аз, Учителите-Лечители от вътрешната сфера, Архангелите и Ангелите на Светлината на Бог, Съвета на Елохимите и Христовите Извънземни за тези активации, помолете ги те да бъдат дадени и на Майката Земя, така че и тя и вие да ги получите едновременно!
Ако следвате моите духовни наставления тук, вие ще преживеете една духовна, ментална, емоционална, етерна и енергийна трансформация, както и трансформация на физическото тяло и на планетата Земя, която ще ‘надмине разбиранията ви’.
Вие буквално ще бъдете преродени и възкресени духовно, ментално, емоционално и физически!
Докато се придържате към тази едногодишна програма, четете книгите ми ‘Как да се освободим от мисленето и чувствата основани на страха: задълбоченo изследване на духовната психология’ и другата моя книга ‘Златната книга на Мелхизедек: как да станем интегриран Христос/Буда още в този живот’.
Това ще балансира и интегрира вашия духовен растеж на духовно, психологическо и физическо/земно ниво!
Ако ми се доверите и последвате моето ръководство тук във всички отношения, след една година практики, вие буквално ще бъдете 100%-тово различен човек от това, което сте сега и доста напред по пътя не само към идеално здраве, но и по пътя на Себереализацията, Интегрираното Възнесение и Осъзнаването на Бога!

ПРИЗОВАВАМ ДА МИ БЪДАТ АКТИВИРАНИ ДОКАТО СПЯ НА МЕН И МАЙКАТА ЗЕМЯ
СЛЕДНИТЕ АТРИБУТИ –СПИСЪК ОТ АКТИВАЦИИ НА ВЪЗНЕСЕНИЕТО(бел.на ред)

ПРИЗОВЕТЕ ЗА:

1. Призовавам(заземяваща) Платинена мрежа
2. Призовавам Изравняване на осите- подреждане на аксиоталите (Axiatonal alighment)(както е описано в „Ключовете на Енох„)
3.  Призовавам Колона на Възнесението и Стълба от Светлина
4. Призовавам Балансиране на чакрите Ми и 4-телесната Ми система
5.  Призовавам Премахване на всички Негативни Импланти и Негативни Елементали от Моите финни тела
6.  Призовавам Душ от Светлина и Любов
7.  Призовавам Програмата за премахването на Основния Страх и всякакъв вид Страхово Програмиране от Моите енергийни полета и подсъзнателния Ми  ум
8.  Призовавам Поправяне на всички дупки и разкъсвания във Моята  Аура от миналите Ми  и от този живот
9. Призовавам Премахване на всякаква карма от Моите  чакри, енергийни полета и цялото Ми същество
10.  Призовавам Отваряне на всички Мои  чакри и фасетки(facets) във Моите  чакри
11. Призовавам Отваряне на моята  Чакра на Възнесението
12. Призовавам Вакуумът за премахване на бактерии и вируси( от Моите финни тела и енергийни полета)
13. Моля Архангел Метатрон да добави електрони към Моето енергийно поле
14. Призовавам  заземяването на Микротрона
15. Призовавам  Кръщението в Светия Дух
16. Призовавам  72-те имена на Метатрон
17. Призовавам  72-те имена на Бог
18. Призовавам Ключовете на Енох
19 Призовавам  72-та атрибута на Бог(за да може по- пълно да отразявам славата на ИХВХ)
20.  Призовавам за изграждането на моята Антахкарана обратно към Източника
21. Моля  Светия Дух да отвърже и да премахне всичко, което не е от Бог(Което не е от,в, и поради Любов) от моето  същество
22. Призовавам  за Тръба от Светлина за протекция
23. Моля  Архангел Михаел да прекъсне всички енергийни корди, които не са от Бога(Което не е от,в, и поради Любов) моите минали животи и от настоящия!
24. Призовавам  Пълно Сливане с Моят Висш Аз и Монадата!
25. Призовавам  за Помощ да бъда Балансиран и Интегриран във всичко, което правя!
26. Призовавам Почистване на Нисшия аспект на Седемте Лъча
27. Призовавам  Почистване на Нисшия аспект на 12-те Основни Архиетипа
28. Призовавам Почистване на Нисшия аспект на Дванадесетте Знака на Зодиака
29. Призовавам  Интегриране и Пречистване на всички Мои  разширения от моята Голяма душа- Свръхдушата(Oversoul) и Монадата
30. Призовавам мястото за Възнесение в Златната Зала на Мелхизедек

Источник: http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=1144

Активациите са общо 385 и сега ги редактирам от 3-то лице единствено число ги правя първо лице единствено число за да може като се четат направо да се задействат!

Следва продължение...

ПС:Някой от четящите работил ли е с тях?
« Последна редакция: Март 03, 2011, 01:21:09 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Март 03, 2011, 01:55:01 »

Ами Амейз 90% по интуиция и по житейско стечение на обстоятелствота. Някакъв естествен път,както ти ми писа- Довери се за Бога на Бог...и всичко става така както дишаш.Малко мие смешно това - призовавам тътътътъ.... като някаква официалност е хахахахах или като филм за магиосници призоваващи силата . Общението с бог ,Духа ,Иисус,Земята ,Ангелите и тнт е като с мили и любящи родители . Ти не призоваваш майка ти да ти налее чаша вода, ако си поискаш ще ти я даде.Когато си открит в общението то е много лесно.
Те най-добре знаят от какво имаш нужда и ще ти го дават, когато ти потрябва. Хубавите неща стават по простичък начин,няма нужда от гръмки думи ,сърцето пее и говори не крещи и не изисква тропайки с крак.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Март 03, 2011, 02:07:26 »

Усещам някакви остатъчни чувства в теб,моля те ако аз съм бил предпоставката за тях да ми простиш!

Спомняш си законите и най-вече този за Свободната воля и Ненамесата!

Непоискано добро не е добро!
Почукай и ще ти се отвори!
Има много пътища да се стигне до мястото и нито един от тях не е грешен!

Нека ако някой намери информацията за полезна да я използва и да сподели впечатления.

За останалите които не са съгласни,помислете какво да правите с несъгласието си.
Да му отдавате енергията си или да си преместите фокуса другаде.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Март 03, 2011, 02:24:40 »

А ама аз не съм казала не съм съгласана ,нали питаш кой е работил с тях. Аз съм ,но не по този начин ,призовавайки ги така . Пътища много да . Само казах ,че малко смешно гръмко ми звучат така написани . Иначе това е правилно ,но аз лично работя (ако така може да се каже ) по отделно ,а някои от нещата са следствие от други написани тук. В смисъл мислиш ли, че за да има резултат трябва да ги казваш под някакъв вид заклинание.
Ти знаеш ли какво е примерно кръщение със Светия дух.Ако то те осени така отведнъж след като си го призовал ,със сигурно няма да можеш да продължиш да спиш пък и друго активизиране да ти се случи.
Всъщност може и да не го разбирам добре ,това призоваване за активираност е призоваване за предпоставка за случването ли е или за за случването на сън?
Защото тези работи незнам дали могат да се случват насън. Може би трябва да прочета цялата книжка , както и тези които решат да ги следват. там сигурно е обяснено.
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Март 03, 2011, 02:34:09 »

Мисля,че в линка който съм приложил има повече информация...
Линкът е от форум така,че който се интерисува според мен може да пита и там за повече информация по темата.

Ео призовавам те да ме призовеш,

Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Март 03, 2011, 02:41:19 »

Прочетох го току що и шамбала форумците са на моето мнение,голям коктейл са тези призовавания хахаха. Но е много хубав план- график по който може да се работи.
Да бе ще те призовавам ,ами ако ми тупнеш в леглото тука до мъжа ми , какво ше обясняваме, - Ми ние само си се призовавахме Хахахахахахахахахххоххохохохо Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

Terissa
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #6 -: Март 26, 2011, 19:42:56 »

Пък и какво от това като навикаш един куп енергии, ако не си готов да ги интегрираш, те просто ще си седят за известно време около теб и нищо няма да се промени..,
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #7 -: Март 26, 2011, 22:07:41 »

Да, и аз си мислех точно за същото. "Призовавам Бог и Учителите да извършат цялата работа вместо мен". Няма как да стане, а дори и ако стане, къде отиваш ти? Нещо като: "станете шамбала мастер за две седмици, срещу 300 евро"... "призовавам" ... а те дали са нещо като твои васали, и ще извършат каквото им наредиш?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
ЗАКОНИ И ЗНАЧЕНИЯ НА ЧИСЛАТА
Астрология и нумерология
Инил 4 3139 Последна<br />публикация Януари 28, 2011, 03:00:08
от zvezdichka
КАК ХОРАТА ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ "ИНДИГО ИДЕЯТА" « 1 2 »
Всичко относно индиготата
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 27 3477 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 17:24:40
от nia.boneva6
УЧЕНИЕТО НА КАТАРИТЕ И БОГОМИЛИТЕ « 1 2 »
Духовни учения
marushka 19 2886 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 15:07:49
от marushka
ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ
Инициативи
Житара 9 1626 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:18:43
от meander
ТЕСТ- КАКВО РАЗКРИВАТ РЪЦЕТЕ НИ « 1 2 »
Обща тематика
Alida 15 1661 Последна<br />публикация Август 14, 2013, 04:03:58
от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright