Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хора със свръхспособности  (Прочетена 6966 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #15 -: Март 03, 2011, 17:56:34 »

Има наистина хора със свръх способности.Това за дето попитахте , сменящ формата си с мисълта , shapeshifter не мисля ,че има.Може да има нещо подобно като това за определено време да ставаш невидим , незнам по какъв начин за хората около тебе.Самата визия и телосложение е невъзможно , поне засега да се промени , както по-филмите.Има загатвания за извънземна технология за създаване на холографски образ и съответно променяне възприятията на околните над обекта .Sita  е прав ,че повечето такива хора не претендират и парадират с тях и не ги показват публично.Такива хора са пръснати по целия Свят ,но не големината на територията и популацията в дадена държава са водещ и определящ фактор , за техния брой.Училищата за "надарени деца" предполагам има по целия Свят.В България дори е имало/все още има такова.Друг е въпроса , че едно такова училище би само навредило на такива деца (там повече ги изследват , като обекти, отколкото да стимулират тяхното всестранно развитие).Също така във всяка държава съществуват строго секретни подразделения на ДС , занимаващи се с изследването и внедряването на такива хора за техни цели.Повечето такива свръхнадарени хора се раждат такива,други в последствие на преживяно катастрофално събитие в живота им,трети просто в съответствие нивото и темпото им на развитие им се отключват.Тук винаги съществува свободна воля и много такива хора злоупотребяват с дарбите си Усмивчица
Тейкън, звучи налудничево да има шейпшифтър, защото няма такъв известен случай. И все пак, защо да не съществуват? Може би има и такива хора. Може би..

Амейзинг:
Цитат
Всеки от нас има свъхспособността да твори своята реалност!!!
Всеки от нас използва тази свръхспособност във всеки един момент!!!
Да, така е, но и ти много добре знаеш, че отворих темата за хора с допълнителна свръх способност, да коментираме тях. Поне в тая тема да не пишем "любов за всички, усмихнати облачета и тн". Става ли?

Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Март 03, 2011, 18:06:02 »

Сита понеже питаш и с каква цел се проявяват тези свръхспособности , според мен това в ответ на силата на властимащите сега ,която е пари,манипулации,интриги,войни и криви сметки за това кой да оцелее и кой не . Ако няма противопоставяне , по техните сметки ще остане на земята оцелялото по не най -светлия начин . Това няма да се допусне. За това в ръцете на Новите деца се дава това да го наречем оръжие - свръхспособностите, за да могат да нанасят адекватни промени и оцеляване, не спрямо икономика,пари и власт , а спрямо - светлина, осъзнаване и духовна сила. За да се изпълни еволюционният план ,а не планът на шепа песоглавци.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #17 -: Март 03, 2011, 18:32:09 »

Разбирам те много добре Sita...

Оставям ви да ги коментирате на воля тия хора!

Моля те извини ме ако съм създал по някакъв начин предпоставка за твоето раздразнение!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #18 -: Март 03, 2011, 21:52:46 »

Цитат
Примерно какво ще кажете за човек, който има способността  да променя външния си вид с мисъл?

Има я всеки човек Плезещ се

В случая не се знае за случай, в който някой физически да се измени, но факт е, че не външният вид играе роля, а излъчването.
Това го казвам съвсем сериозно, излъчването на човека до толкова влияе на околните и те възприемат човека, така както той иска да го възприемат.
Ако аз си кажа, че съм красива, направо.. супер секси, ако ще и по къщни дрехи ще се обръщат след мен защото привличам заради излъчването ми. Даже имаше експеримент преди години да си представя, че отивайки към срещата с приятелки съм руса и на тях им се е сторило, че съм се боядисала Ухилен
На където насочиш съзнанието си на там се гледа и каквото насочиш като възприемане, това се възприема.

Това, което каза Тейкън за невидимоста също е до възприемане или по-скоро контрол на мислите и съсредоточаване, което е далеч от настоящето и присъстващите около теб. Това с невидимостта е много стар и готин номер, вършещ работа в рейса като има контрола Ухилен Ухилен По принцип рядко хората забелязват да съм влязла в някое кафе понеже съм вглъбена, само външните маси.. веднъж си представих, в един ресторант как отваряйки вратата на ресторанта, с мен влиза и вятър и бях с мисъл "аз влизам" и хората по всички маси се обърнаха да видят кой влиза

« Последна редакция: Март 03, 2011, 21:59:45 от elsha » Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
taken
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #19 -: Март 04, 2011, 17:26:39 »

Тези,които имат някакви паранормални способности и са разбрали в дълбочина тяхното значение, причина и цел, никога няма да действат надуто и показно, за да демонстрират на другите хора различните си способности и не биха използвали свръхестествените си сили за лични и егоистични цели.Затова тези хора не биха поискали да им бъдат признати заслугите и не биха преследвали преходна слава.Плюс това всички, които са истински в познанието, опита и способностите, които притежават, не биха настоявали да убедят тези, които се съмняват (материалистите и невярващите), защото истинското убеждение трябва да бъде вътрешно, за да бъде то стабилно и да даде плодове за в бъдеще.
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #20 -: Март 13, 2011, 01:53:00 »

Аз имам няколко "свръх способности" но имам един проблем с тях.. просто нещо ми липсва и си нямам и на идея какво и всичко се проваля Тъжен
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #21 -: Март 13, 2011, 16:24:15 »

Здравейте.
    Аз пък знам че хората сме равни защото сме различни(уникални).И тези свръх способности са просто различията ни.И всички свръх способни, кат си оцапаме дупетата търчим при мама да ни избърше оцапанкото.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    taken
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Март 13, 2011, 17:28:52 »

meander Хората са наистина уникални и различни , всеки един от тях.Но не са равни.На всеки един от тях   му се предоставя възможността за израстване, според плана на Сътворението.Но  на всеки един човек еволюционния му път е различен , строго конкретен и индивидуален.Като си оцапаме дупетата , се научаваме , как сами да си ги избършем , без помощта на мама , или въобще да спрем да си ги цапаме.  Живи и здрави
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #23 -: Март 13, 2011, 17:48:41 »

Здравей
    taken
    Цитат
    Но  на всеки един човек еволюционния му път е различен
    Извини ме за мнението ми но смятам че еволюция значи насилване.
    А ре-еволюция е като надраскана грамофонна плоча.При нас имаме термина развиване на знания и умения.
    Цитат
    Но не са равни.На всеки един от тях   му се предоставя възможността за израстване, според плана на Сътворението.
    Имаме една приказка >Живота е това което се случва около тебе докато си прави/ш/м  планове за бъдещето.
    За мене живота е като една поточна линия ако аз не си свърша работата(със моите свръх способностти) и ти си след мене и ме чакаш( какво ще ядеш)въпреки и твоите свръх способностти.
    Връзките в живота са паралелно-последователни,говоря за мъжете.На времето имахме петилетен план и всичко си беше наред.
    Живи и здрави.
    « Последна редакция: Март 13, 2011, 20:25:29 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    taken
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Март 13, 2011, 18:40:06 »

Анджак "развиване на знания и умения"е сходно с някаква форма на прогрес - еволюция.Ако за тебе, еволюцията значи насилване, то за мене това е нормалното естествено състояние на един мислещ , интелектуален и интелигентнен организъм.Всеки човек си има "поточна линия", аз няма за какво да седя и кеся и да те чакам на твоята.Всеки сам го яде своя    Живи и здрави
    « Последна редакция: Март 13, 2011, 18:54:32 от taken » Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #25 -: Март 13, 2011, 20:22:21 »

Аз имам няколко "свръх способности" но имам един проблем с тях.. просто нещо ми липсва и си нямам и на идея какво и всичко се проваля Тъжен

Случайно някой да може да ми помогне ? :/
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #26 -: Март 13, 2011, 20:31:11 »

Случайно някой да може да ми помогне ? :/
    Опиши подробно каква помощ искаш, къде точно е проблема и може и да се намери кой. Усмивчица
    Активен
    Kelik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #27 -: Септември 07, 2012, 03:28:03 »

Хората със свръх сили се наблюдават масово след Втората световна война, и най вече след случаят в Чернобил. Наистина има такива хора, много по даровити от колкото можем да си представим. Всеки притежава индивидуална сила, породена от радиационна - генетична мутация на клетките, най-често предадена по бащин път. Познавам такива хора, не искам да споделям имена, но наистина са уникални с това което умеят. Оставали сме без думи. Дори и тези които не вярваха се убедиха че те са уникални. Колкото до мен, ще си запазя своята история за себе си  Усмивчица просто давам мнение по темата, защото съм съпричастен. Намигване
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #28 -: Септември 07, 2012, 11:07:00 »

Аз пък смятам, че е глупаво да пишем в подобна тема, защото има хора които все пак искат да събират информация за хора със способности.Защо му е нужно на някого да знае, има ли, каква е целта им и какви са способностите им на тези хора.Няма случайни неща, а истината винаги ще остане скрита за някои хора. Усмивчица
    Активен
    Kelik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #29 -: Септември 08, 2012, 02:20:33 »

Тук съм съгласен с теорията, че много от хората искат да знаят има ли хора, които са с дадени способности, заради лоши намерения. Не мисля че трябва да се хвалиш каква способност има, винаги има лоши очи, които да ти навредят... В много случаи това се определя като болест.Защо е болест? Болест ли е че можеш да пееш или танцуваш?
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright