Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лекуване чрез енергия  (Прочетена 5383 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Февруари 28, 2011, 01:41:29 »

Напоследък при мен се случват доста кардинални трансформации но интересното е плавнотата с която стават.

Някъде около началото на годината започнах да усещам енергията на ръцете си някак си по странно докато си лежах и ги бях отпуснал върху себе си.

После уж на майтап бързайки за работа буквално за секунди излекувах на жената главоболието.
Сигурно нямаше да ми направи толкова голямо впечатление но тя поиска да и положа ръцете си върху гърба,който от както "малката" Усмивчица стана на 6 месеца е боли доста силно болката се превърна в хронична за 1 година.

Пробвахме с космодискове и се получи малко облекчение но после отново болката всякаш се усили.

Преди броени дни решихме да видим какво ще стане и си държах ръцете около една песен време 5 мин.
След първият път каза,че има огромно подобение,а след 4-тия няма никаква болка.

Сега почти всеки ден се зареждам с ръцете си и сестрами е научила и ме кара и тя да и лекувам гърба.

Въпроса ми е към по запознатите с Рейки и енергиите от тази група.
Опасно ли е това за мен и за тях?

Вчера си положих ръцете върху лицето и от тогава усещам странни неща между очите си.
Всякаш нещо се отпушва и се извършва процес,който е приятен и се усеща доста локализирано.
Сега когато се средоточа в третото си око и процеса се усилва.

Започна ли да визуализирам златиста енергия която се влива там става доста интересно все едно всеки момент ще каже ПУК и ще мога да дишам през главата си такова е усещането.

Снощи сънят ми беше уникален.

Усещам все едно се работи там доста нежно и прецизно.

Има ли някой същите симптоми или подобни?

ПС:Пиша това защото знам,че има и други,но се стесняват да пишат,а може да излезне нещо доста полезно ми се струва ако всеки сподели.
В крайна сметка всичко това и мноооого още ще ни се случи на всички,добре е ако го приемем като естествено и нормално ми се струва...
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 02:03:20 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
nre
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #1 -: Февруари 28, 2011, 02:31:35 »

Има един метод, наречен Универсална Енергия. Той също като при рейки използва лечение чрез поставяне на ръце. В това учение се твърди, че отдаването на енергията не трябва да е повече от 1-2 min на сеанс, и че приемника трябва винаги да е съгласен за прилагането му. Не знам какви са аргументите им, но имат книжка с принципите им. Ако ти попадне сигурно ще има и обяснения. Твърдят, че може и самолечение да се прилага.
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #2 -: Февруари 28, 2011, 11:03:49 »

AMAZIN, страхотно е това!
Настройването ти се е получило от високата ти вибрация! Браво!
Божествената Любов (Енергия)  е съзидателна и градивна!
Силата е една! Любов и Светлина!
Нали знаеш, човек в каквото вярва, това му се случва!
Енергията следва мисълта!
Давай смело!
И бъди щастлив, това е страхотен дар, макар че ти сам си си го придобил
Високата вибрация и настройването на чакрите е направело възможно енергията да потече през теб!
Браво!
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Февруари 28, 2011, 11:08:44 »

Ето ти една мантра, можеш да я казваш преди или по време на отдаването на Енергията на друг човек, за да осъзнаеш силата си, докато я казваш ще усещаш енергията в ръцете си...

Светлина Съм, Аз Съм Светлина!
Единствена възможна Светлина - Светлината на Духа.
Събуждам се, Събуждам те, Събуждане...
Едно сърце, едно пространство Озарено...
Сърце от Светлина, Ръце от Светлина са Едно сега!
Тук Съм, Аз Съм Тук - Светъл Звук в Съзвучие със Себе си, с всичко, с Едното!
Единно цяло - светло Тяло, Светлина...
Откривам Пътя си сега!
Призван съм, Служа, Светя...
Благословен е този миг и всеки миг, и всякое Сега, защото Тук е Светлина!
Откривам Себе си изцяло Цял.
Аз съм светъл, бял, прозрачен Съм кристал!
Благословен съм с този миг и с всеки миг.
Единен съм и Цял!
Откривам себе си и светя...
Озарявам, Озарен съм, Озарение...
Аз Съм Бог в Действие!
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 28, 2011, 11:18:33 »

И още нещо, никога не можеш да се пренапълниш с Енергия

Все едно да се пренапълниш с Любов

Просто и "казвай" : да помогне на човека, на когото отдаваш или на себе си за неговото най-висше благо!

Успех!
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #5 -: Февруари 28, 2011, 12:27:31 »

Маргало безкрайно съм ти благодарен за всичко!

Няма какво повече да питам,ти ми отговори на всички въпроси и разпръсна всички съмнения!

Ти си Безкрайно Съвършенна Светлина Маргало...

Радвам се,че го знаеш!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
prikazka
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Февруари 28, 2011, 12:46:41 »

Ние сме Едно Цяло!
Бога в мен поздравява Бога в теб!
НАМАСТЕ!
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Февруари 28, 2011, 15:21:36 »

Мен ме притеснява това за за искането на разрешение, защото ми се е случвало потокът от енергия да тръгне към някой спонтанно и аз почвам да си отдавам. Според мен има посъзнателно разрешение или просто процес примерно задействан, чрез молитва и когато този процес може да бъде осъществен, чрез мен примерно той просто си се задейства без никакви устни договорки.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #8 -: Февруари 28, 2011, 15:24:10 »

Хеей УсмивчицаУсмивчица супер..Мрагало ..имаш много  Благодарности и от меен !!!

И аз също като Амейзинг усещам енергията си в ръцете по странен начин.Не съм опитвала върху друг,но върху себе си - пробвах и открих,че имам тази способност..Преди цялото напрежение от негативни влияния външни и вътрешни състояния ми се качваше в главата и едно гадно главоболие,мигренозни болки..и веднъж просто си сложих ръцете и болката и напрежението ми  мина..и от тогава до сега не съм имала проблем .Не знам до колко ми е засилена тази способност,но установих,че я има .
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #9 -: Февруари 28, 2011, 22:26:44 »

Здравейте,ако някой му е интересно може да погледне
    тази тема-http://indigota.com/index.php?topic=3752.0
    нещата са свързани с рейки,защото все още не мога да си
    отговоря на този въпроса със светлината,която виждам докато си правя рейки.
    МНого се радвам,че има толкова хора в който енегрията прелива:)) и могат и да лекуват Усмивчица

Маргало,благодаря за мантрата,невероятнен ефект има
    Амейзинг много се радвам за теб Усмивчица))
    За себе си все още не знам със сигурност,понеже съм пробвала само на себе си и
    между другото ,усещам вятър в ръцете си, иглички, студ и много парещо.
    Когато се правя рейки болката изчезва:) след някоя минута,обаче някога имам много силна болка в тях.
    Има и друга интересна тема за енергиите на ръцете ето-http://indigota.com/index.php?topic=2573.0
    когато я пробвах е много забавно ,даже:)) силата ти расте.Незнам само дали се черпи от тялото в този случей или е космическа.
    МНого светлина на всички:)))))))))
    « Последна редакция: Февруари 28, 2011, 23:06:18 от zvezdichka » Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #10 -: Март 01, 2011, 14:09:47 »

Не си спомням но преди време май бях казвала на някого като си ляга да сложи ръцете си една срещу друга и и да усети енергията която се поражда помежду им Усмивчица
    При мен това явление с ръцете е от доста години но аз го приемам като даденост а не като нещо което сега се е отключило,това което се получава при мен е следното-когато поставя дланите на ръцете си едно срещу друго усещам все едно ръцете ми са магнити но с отрицанелен заряд-в смисъл че се отблъскват една от друга. Ухилен
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Март 01, 2011, 15:49:04 »

Онзи ден от нищото дойде ми усещане ,че с едно от дечицата - бебенце на моя приятелка ,нещо не му е наред. Вчера я срещам СЛУЧАЙНО и тя ми разказва ,че малкия не е добре не наддава ,не яде и тнт. Как се иска разрешение от бебе. В този ред на мисли се сещам историята за жената в тълпата ,която била болна и се хванала за дрехата на Иисус .Той се обърна и и каза само - Жено,вярата ти те излекува. Мисълта ми пак е за невербалното разрешение и благодарност за енергиен обмен. Да вземем обратния пример - някой вербално се съгласява на помощ , а отвътре си мисли - ха да видиш ,че нищо не можеш !!! И естествено нищо не става. Лекуващия не само трябва да усеща своята енергия , но и енергията на другия, склонността за обмяна. Не случайно споменах за спонтанния поток. Мда това го обсъждахме и в темата за жселенският закон за непоисканата помощ. Трябва да се дефинира- искане на помощ, както и за благодарност.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 01, 2011, 16:26:43 »

Ео внеси поправки в закона!
    Активен
    sleepindreams
    Stilio
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: Силистра, Перник, София
    « Отговор #13 -: Март 02, 2011, 01:03:54 »

Аз имам въпрос и нещо за споделяне.
    въпросът ми е:
     щом на доста хора след като си сложат дланите една срещу друга и усещат отблъскване, то какво е моето, защото аз като ги приближа и имам чувството че са много силни магнити, но се привличат адски много.

споделяне:
    От пет години аз усещам точно къде го боли един човек без да ми е казал.Много хора ми казват че много добре масажирам и ме помолиха да изкарам курс. За целта си купих книга "Китайски лечебен масаж" на др. Уан Чуангуей, но след като я разгледах аз останах адски много изненадан, защото всичко което го пишеше или показваше книгата, аз вече съм го правил.Точно определен масаж на точно определеното място.
    Сега когато масажирам някой, с първото си докосване аз започвам да усещам там където го боли много.Болката при мен е по лека но се усеща.Дори много километри в момента като се замисля за баща ми и усещам голямата му болка в гърба.
    Активен

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

http://www.themostexpensivecandle.com/
    johny
    Гост
    « Отговор #14 -: Март 02, 2011, 02:45:55 »

Това явно ще стане мн интересна тема Усмивчица Виждам Амейз е получил настройки като че ли.Искам да го попитам, дали самата енергия,не го кара да извършва разни движения с тялото си които не е извършвал досега и са му някък странни? Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright