Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Заземяване  (Прочетена 29169 пъти)
kim
Гост
« Отговор #15 -: Март 31, 2011, 13:19:36 »

Ако си си заровя краката в земята дали ще имам по силна вразка ?

Със сигурност, но ако си заровиш главата, ще затвориш и кръга!
Активен
BG
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #16 -: Март 31, 2011, 14:20:11 »

радвам се за този отговор явно си го пробвал за да помагаш на хората хубаво е да има хора като теб
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #17 -: Март 31, 2011, 15:15:30 »

От сърце ви се радвам на всички,Благодаря ви!
Вчера доста добре се заземих-в гората-тишина спокойствие-единствения звук който чувах бе песента на птиците!Направих и снимчици на първите горски пролетни цветчета но ще ги кача по късничко,преживяването бе невероятно!

Активен
kim
Гост
« Отговор #18 -: Март 31, 2011, 15:31:36 »

радвам се за този отговор явно си го пробвал за да помагаш на хората хубаво е да има хора като теб

Естествено, че съм. Опитвам от всичко иначе, как ще знам? Веселяк 
Насреща съм, ако има нещо свиркайте Намигване
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #19 -: Април 01, 2011, 02:36:45 »

Всички минерали и кристали които са за коренната чакра също помагат,например като хематита и тн.

Дълбоко заземеният човек е в постоянна медитация.
    Присъствието му е силно и съзнанието му се разширява.
    (лично мнение)
    Извинявай, но..
    доброто зазимяване не е гаранция за разширено съзнание.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 115

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #20 -: Април 10, 2011, 14:19:14 »

http://www.sustz.com/Proceeding08/Papers/SOCIAL%20STUDIES/Tanev_Tanyo.pdf
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #21 -: Април 23, 2011, 19:10:57 »

Разгеле след рестарти и блокиранки, бели екрани, накрая ми позволи да напиаша: Добре, имам нужда от заземяване. Сега го пробвах, пуснах корени до центъра на земята и с няколко вдишвания отдадох негативизма, натрупан днес. Родителите ми мн ме дърпат. Баща ми е изявен професионалист, специалист в неговата си област и се опитва да ме вкара в 'правия път' : работа от 9 до 18, кредити, състезание за по, по, по.. Майка ми е с е@@си тежките хапове, направо е зомбирана. И като ми каже: гледах по телевизора и ми иде да и отхапя гръкляна и мъките й да свършат...
     Ходя на йога и там започнах да се заземявам. Пускаме корени, ставаме устойчиви на всякакви външни влияния, като планина, която наблюдава своите мисли изразени в облаци, минаващи през нашите съзнания. Но още съм 'крехка дрянка' и се поклащам, но пускам по надълбоко и по здраво. Болката в коляното ми се обажда, докато пиша. Продължавамс книгата 'Аурата на БГ'. Такива канали се отарят, докато я чета, такива неща избиват в съзнанието ми, че чета по 2 странички и спирам, защото полсе не мога да заспя по цяла нощ, колкото и да ми се е спяло. и на сутринта баща ми ще влезе с гръм и трясък ще ме върне в кожения ми скафандър, и ще се полуразвика: колко било часа и колко 'работа' ме чака.... Дано да не направя някоя глупост и да имам сили да продължа.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #22 -: Април 23, 2011, 19:31:53 »

Всички минерали и кристали които са за коренната чакра също помагат,например като хематита и тн.

Дълбоко заземеният човек е в постоянна медитация.
    Присъствието му е силно и съзнанието му се разширява.
    (лично мнение)
    Извинявай, но..
    доброто зазимяване не е гаранция за разширено съзнание.

Какво друго би разширило съзнанието ни освен неговото осъзнаване.
    Какво друго би повишило нашето осъзнаване осен нашето присъствие тук и сега.
    Какво друго би повишило нашето присъствие освен заземяването ни....което дефакто е едно и също с  присъствието.

Да съгласен съм,че има заземяващи се хора с нискочестотно съзнание които да речем се заземяват пушейки или работеики без дори и да предполагат.

Но тук имам предвид съзнателното осъзнаване.
    Което нагнетява мир,мирът в който по лесно можем да говорим с по извисените си аспекти.

Чиста енергия искам само да ти кажа,че щом се случва на теб значи имаш сили да го преодолееш и си по силен от него.
    За да не си губиш силата и да се чувстваш жертва просто се питай ... Защо съм създал тази ситуация в живота си,на какво искам да се науча чрез нея.
    Ще се очудиш от резултата на това изречение!
    Успех...

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #23 -: Април 23, 2011, 20:11:49 »

Дано да не направя някоя глупост и да имам сили да продължа.

С агресия и още повече с.. отчаяние и страх няма да стигнеш много далеч. Опитай да приемеш живота като игра и гледай хората отстрани когато се ядосват или нервират за дребни неща, много са интересни и даже може да ти се сторят леко смешни (в добрия смисъл)

Цитат
    и на сутринта баща ми ще влезе с гръм и трясък ще ме върне в кожения ми скафандър, и ще се полуразвика: колко било часа и колко 'работа' ме чака

Нека влезе и.. полувика (колко странна дума хаха). Време за спане винаги има, не мисли за него, угоди на баща си щом така ще се успокой, а колкото до работата.. сигурно си виждал как децата усилено и съсредоточено строят кули или редят пъзел и колко сериозно приемат тази своя игра, която на 'възрастните' се струва безинтересна, същото е с хората те.. играят, но приемат всичко много сериозно сякаш е много важна 'работа'. Не работи, а играй.

Цитат
    работа от 9 до 18, кредити, състезание за по, по, по..
    Ами щом е състезание се.. състезавай, но не приемай всичко толкова сериозно, а изучавай ще е много по-забавно и ще видиш, че нещата не са толкова тежки колкото ги усещат другите, сякаш от това зависи бъдещето на планетата хаха.

Цитат
    Майка ми е с е@@си тежките хапове, направо е зомбирана. И като ми каже: гледах по телевизора и ми иде да и отхапя гръкляна и мъките й да свършат...

Хубаво е, че искаш да я отървеш от мъките й, но.. всички до някаква степен сме зомбирани.. все нещо ще 'отвлече' вниманието ни. Така сме устроени хората, дори забелязвам, че у някои има тежки прояви на зависимост от проблемите.. но това може би е така, защото имаме крещяща необходимост от внимание и любов без да разбираме, че и с другите е така и се мъчим вазимно като си изкарваме напрежението и нервите един на друг. Но остави това и опитай да се забавляваш, да.. приемеш живота като игра, а всеки нов проблем като.. предизвикателство (или изпит) което трябва да преминеш за да минеш напред. Весели празници! 
    « Последна редакция: Април 23, 2011, 20:29:45 от Luna » Активен
    Слънчев лъч
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 203

« Отговор #24 -: Юли 22, 2011, 18:13:55 »

Духовното развитие има много направления и начини за претворяване наличната сила, насочена да разкрие различните граници на собствената природа за постигането на единството.

И то практически винаги предполага повишаване индивидуалните вибрации на духовно търсещия. Този процес не е нищо друго, освен все по-голям престой на личността в светлината на душата.

Като се освободите от нежеланите и затормозяващи физическото тяло емоции на гняв, страх, срам, неувереност и съмнение, можете да усетите лекота и естествена въздушност, ефирност, при това в същото тяло. А това вече е друго функциониране, по-радостно и свободно.

По пътя към източника на собствената си вътрешна светлина, понякога забравяме, че заземяването е необходима част от еволюционния процес и служи като непременно условие за благополучно съществуване на физическото тяло.

Кой не познава състоянието на непрекъсната радост, творчески полет, изпълненост и възвишеност, възникващи в резултат на енергийни или духовни практики? Но има и отрицателни симптоми, сигнализиращи за това, че е назряла необходимостта от заземяване.

Сред негативните прояви, възникващи периодично, можем да отбележим:
       - главозамайване;
        - неспособност за устойчива концентрация
        - Лесна и честа умора
        - Повишена емоционалност и лабилност
        - Раздразнителност
        - Забравяне
        - Неспособност да се извършват всекидневните дейности
        - Вялост и апатия
        - Отсъствие на апетит или обратно – безконтролно хранене
        - Обостряне на соматичните заболявания
        - Временно отсъствие на интерес, към каквото и да е.

Някои от тези симптоми могат да са проявления на скрити болести, съпътстващи факти, емоционални състояния, а могат и да са резултат от повишената слънчева и лунна активност, цикличните промени в планетарен и общочовешки мащаб.

При всички случаи заземяването е прекрасен начин да се постигне баланс на всички тела в човека, на физическите, емоционални, ментални и духовни съставящи, за комфортното усещане и ефективно функциониране.

СЪЩНОСТТА НА ЗАЗЕМЯВАНЕТО

От техническа гледна точка, заземяването е преднамерено електрическо съединение на някаква точка от мрежата със заземяващо устройство. За осъществяване на процеса на заземяване са нужни заземяващо устройство, заземяващ проводник и земно.

Електромагнитната природа на човека е своеобразно заземяващо устройство и земно едновременно, а електрическата му нервна мрежа и ефирни нишки служат като заземяващ канал или проводник , заземяващ енергията. Но като заземяване за човека действат и различни предмети от материалния свят, които спомагат за по-качественото заземяване.

Самият процес на заземяване има няколко аспекта.

Първо – това е преместване фокуса на съзнанието от интелектуалните и мислени операции и функции към двигателните и ритмичните. В този случай добър пример са децата – неудържими, активни и весели, използващи естествено енергията на игрите.

От друга страна това е способност за привнасяне във физическото тяло на съзнание и духовно присъствие чрез визуализацията. Трябва да се понапрегнете и да използвате цялата си гама медитативни способности.

Трето – осъзнатото отношение към всичко, обкръжаващо човека – минералното, растителното, животинското, човешкото и духовното царство, които трябва да гледате и взаимодействате от позицията на добра воля, с любов и внимателно отношение към ближния.

Да обясним с пример. Даосите са разглеждали в тялото на човека три главни аленочервени или огнени полета: долен – пъпния, среден - слънчевия сплит и горен – междуочния център, съответстващ на третото око. Най-важният от тях в процеса на заземяване е долният център, тъй като, ако не се преобразува енергията му, човек може да стигне до изгаряне на останалите огньове на тялото.

Така заземяването е процес на съединяване на сакралния център, символизиращ водната стихия с енергията на земята, представлявана от долните крайници, с последващо насищане на тези две енергии от Слънцето, спускащи се по ръцете и тялото. На практика заземяването не е просто ходене бос по тревата или снега, макар това да не е маловажно, а много полезно и приятно, освен ако не сте стъпили случайно в мравуняк или пък изведнъж да сте решили, да проверите студоустойчивостта си.

Трябва да се съединят Небето и Земята, както физически, така и ментално, прочиствайки при това най-нестабилното, емоционалното тяло.

НАЧИНИ И ПРЕДМЕТИ ЗА ЗАЗЕМЯВАНЕ

Съществуват множество начини и предмети за естествено заземяване, които позволяват на тялото ни да премине трансмутиращите процеси по-безболезнено и качествено.

Ето кои са значимите заземители според нас:

1. ЗДРАВОСЛОВНОТО ХРАНЕНЕ
    Не е тайна, че абсолютното гладуване по време на определени медиативни практики стимулира духовния ръст и усъвършенства всички физически проводници на човека. Но дори великите Посветени са употребявали божествената напитка Сома и листата на някои дървета в тези периоди. Затова здравата, богата на ензими храна позволява на организма да възстанови силите си и адекватно да функционира в днешните времена на нестабилни земни условия. Пресните плодове и зеленчуци, покълналите семена, сурови ядки и семена са идеалната храна за всеки човек.

Аюрведа смята за заземяващи растенията, чиито плодове са в почвата – картофи, моркови, джинджифил, гулия, цвекло, ряпа и др. Месото, кафето и шоколада също са заземяващи продукти, но не трябва да се увличате много.

2. ЧИСТА ПИТЕЙНА ВОДА
    Ние сме 80 % съдържание на вода и здравето ни пряко зависи от това, какви течности циркулират в организма ни, и какво употребяваме ежедневно. Чистата изворна или дестилирана, положително заредена вода, не само ни изпълва със силата на майката Земя, а и прочиства тялото.

Многократните очистващи прибори и филтри за вода, могат да са източник на гъбички, както и некачествено да филтрират от тежки метали и други примеси и наноси. Бъдете внимателни при избора на такива средства, защото тежките метали не заземяват, а закопават (вземяват).

3. ОБЩУВАНЕ С ПРИРОДАТА
    Ходенето, карането на колело, плуването на чист въздух, са прекрасен начин за емоционално разреждане и зареждане с живителната енергия на природата. Дори не си струва да се напомня, че алкохолът не е заземяващ продукт, не е възнасящ, а отнасящ. Нещо повече, сред природата може да отнесе където и когото поиска.

Всевъзможните медитативни практики в естествена и красива местност, изпълнени самостоятелно или в група са най-мощното средство за заземяване.

Сенчестите алеи на хвойновата гора, водопадите и планините са източник за зареждане на физическото ни тяло и психическото ни същество с лечебна прана.

4. ПЛУВАНЕ
    Водата заема около 71 % от земната повърхност. Те я еволюционната люлка на човечеството. Енергията на океаните, моретата, езерата и реките е могъща природна сила за лечение, прочистване и освобождаване от товара на всякакви проблеми. Тя действа почти веднага при потапянето в нейната водна стихия. Но и активното плаване в басейн, е по-добра алтернатива от гледане на телевизор или висене пред компютъра.

5. ГРИЖА ЗА РАСТЕНИЯТА
    Растителното царство има фина духовна връзка с човечеството и е аналог на тялото ни – ефирната мрежа, съдържаща центрове (чакри) и канали, по които циркулира жизнената сила, насищаща физическото тяло. Най-духовните представители на растенията – дърветата, са мълчаливи и величествени. Култивирането и грижата за растенията е най-естествения начин за заземяване. Ако имате своя градинка, още по-добре, но и грижата за домашните растения позволява да се усети дълбоката взаимовръзка с това царство на природата.

6. ФИЗИЧЕСКОТО НАТОВАРВАНЕ  
    Йога, бягане, аеробика, гимнастика, спортни игри. Всички те дават несравнимо усещане за бодрост, разкрепостяват, отпускат и заземяват по особен начин.

7. КРИСТАЛИТЕ
    Медитацията с кристали е съединение епохите на Лемурия, Атлантида и днешните времена при съединяване на мощните енергийни полета, ускоряващи преобразуването на планетата и прехода й в по-високите измерения. За заземяването е подходящ кварцът, тъй като той се образува при движението на земната кора. Специалистите по енергиите на кристалите съветват също да се ползват скъпоценни или полускъпоценни камъни с тъмен (черен, тъмновиолетов, тъмнозелен, тъмносин) цвят, символизиращи Земята, такива като ахатът, черният оникс, черният диопсид, черният турмалин и др.

8. ЧИСТЕНЕ
    Почистването на квартирата, дома, градината, пристройките – това не само е почистване от мръсотията и боклука, ненужните неща, но и привеждане на мислите и емоциите в ред, който позволява на енергиите да циркулират свободно, като ни заземяват отлично при това.

9. ОБЩУВАНЕТО С ЖИВОТНИ
    Общуването с малките ни братя може да ни дари не само радост и наслада, но и да укрепи връзката ни с животинското царство, което е тясно свързано със Земята.

10. ВОДНИ ПРОЦЕДУРИ
    Това е безценен вид заземяване, тъй като през прочистеното физическо тяло енергията на Духа струи особено приятно. Тук сработва интересен ефект – колкото по-силно „изтезаваме” тялото, толкова по-благодарно е то впоследствие. Парадокс?

11. МАСАЖ
    Професионален или любителски, масажът освобождава много енергийни блокажи в тялото ни. А и какво може да е по-приятно, от това мускулите, връзките, ставите да получат нов живот и да освобождават огромно количество енергия, която ти се иска да използваш конструктивно и активно, вярно не винаги на часа.

12. ЗАЗЕМЯВАЩИ РИТМИ
    Слушането на етническа музика изпълнена барабан, свиренето на барабан или танцуването под тези ритми, е още един забележителен начин да се съединим с енергиите на Земята. Прекрасно заземяващо, прочистващо и изцеляващо е въздействието на камбанния звън.

13. ТВОРЧЕСТВО
    Заниманията с любимата работа, реализирането на вътрешните пориви, радостното състояние на вдъхновение е това, което позволява на душата ни да се докосне до женската душа на Гея и Мъжкият дух на Енфор – древните и свещени названия на планетата ни. Търсете, как възможно повече да изразявате себе си като Творец – било то с пеене, рисуване, водене на блог, кулинария или създаване на общество, обединяващо близки по интерес и дух хора.

14. ЗАЗЕМЯВАЩА МЕДИТАЦИЯ
    Тази особена техника позволява да се съединят низшите центрове на силата ни (чакрите) с енергиите на Земята за бъдещата комфортна работа на духа във физическото тяло. В близко бъдеще на сайта ни ще предоставим информация относно медитация за заземяване.

15. ТАНТРА
    Изкуството на правилното използване и преобразуване на сексуалната енергия заедно с любимия човек, освобождава различни блокажи и напрежения и съединяващите стихии на Земята с енергиите на Небесата – това е най-забележителния и мощен начин и за възнесение и заземление.

Превод: Анита
    Източник: http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=3358
    Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
    Stan
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

• Град: Велико Търново
  • « Отговор #25 -: Септември 25, 2011, 18:07:13 »

Разгеле след рестарти и блокиранки, бели екрани, накрая ми позволи да напиаша: Добре, имам нужда от заземяване. Сега го пробвах, пуснах корени до центъра на земята и с няколко вдишвания отдадох негативизма, натрупан днес. Родителите ми мн ме дърпат. Баща ми е изявен професионалист, специалист в неговата си област и се опитва да ме вкара в 'правия път' : работа от 9 до 18, кредити, състезание за по, по, по.. Майка ми е с е@@си тежките хапове, направо е зомбирана. И като ми каже: гледах по телевизора и ми иде да и отхапя гръкляна и мъките й да свършат...
     Ходя на йога и там започнах да се заземявам. Пускаме корени, ставаме устойчиви на всякакви външни влияния, като планина, която наблюдава своите мисли изразени в облаци, минаващи през нашите съзнания. Но още съм 'крехка дрянка' и се поклащам, но пускам по надълбоко и по здраво. Болката в коляното ми се обажда, докато пиша. Продължавамс книгата 'Аурата на БГ'. Такива канали се отарят, докато я чета, такива неща избиват в съзнанието ми, че чета по 2 странички и спирам, защото полсе не мога да заспя по цяла нощ, колкото и да ми се е спяло. и на сутринта баща ми ще влезе с гръм и трясък ще ме върне в кожения ми скафандър, и ще се полуразвика: колко било часа и колко 'работа' ме чака.... Дано да не направя някоя глупост и да имам сили да продължа.

Помни, че това с което се бориш става по-силно.
    Целта не е да заздравееш ти, че да си по-силен за атаките.
    Да си по-силен за атаките, озачава АТАКИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ. Намери състоянието на мир и хармония. Защо ти е да живееш в атаки...
    Активен
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Живота е сцена и училище за хората!

« Отговор #26 -: Октомври 30, 2011, 11:48:30 »

Моето зазимяване е сред природата. Неприкъснато съм сред нея,копая,садя,поливам,плевя и се радвам когато виждам парчето земя пред себе си чисто и красиво.Радвам се на цветята си ,поливам ги,чистя ги. Домашните животни , котки-кучета, храня ги, обичам   ги. Е те това е зазимяване от чисто сърце. Обгръщам дърветата особенно любимото ми дърво-кипариса. Дава ми сила и любов, зарежда ме с чисти мисли.
      Но друг е въпроса с магнитното зазимяване, когато  магнетизма на земята отслабне. Много хора няма да могат да го издържат,малки деца,болни хора. Незнам но Извънземните ни съветват да се запасим по телото си с малки пояси с магнитчета. Даже описват как да се направи този пояс и каква сила на магнита да се вземе.....незнам.Но не е зле да си имаме под ръка я магнитни наколенки,я магнитен пояс на кръста или магнитна гривна.за всеки случай когато стане това неразположение на организма ни да си ги сложим.макар,че казват ще е за кратко тома магнитно неразположение на земята .
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #27 -: Май 16, 2012, 09:50:40 »

Здр темата е страхотна.
    Важно е да не се забравя това че темата сега е по-нужна от всякога.Понеже времето или смисъла на заземяване ще се разбере скоро от хората.Това е процес които на прост език е свързване с нашата майка ,нашата велика майка Природата.
    Които не знае тя е майка на всички хора.
    И кога се свържем с нея ,тогава тя ще ни свърже с това което е създало нея.
    Или Планетата Земя е майка на майката Природа.
    И ако се свържете с Природата ще се свържете и с планетата.
    Планетата е жива и Природата е жива и ние служим на тях.Те еволюират ,чрез нас хората.
    И ако ние не сме заедно с тях се губи смисъла.
    Планетата се издигна и сега е нужно да се издигнем и ние хората.
    Като повдигнем духовното си ниво към по-високо.
    Тука искам да предам едно решение на една грешка на повечето хора.
    За да се зазимите и свържете с планетата.Ви трябва чисто тяло, което да се свърже с духа във вас.И кога получите хармония във вас с духа.Тогава сте готови за свързване с по-висшето от духа природата.Която пак е дух.За да стане това в е нужно прочистване на организма.
    Трябва да ядете храна с по висока вибрация която да ви издигне духовно и така духът да се свърже с тялото.Кога станете едно цяло , може да се свържете с природата и тогава с планетата.Да има деца родени с висока вибрация и дарени с тази връзка.Но аз говоря на тези които си мислят ,че всичко може да стане само с едно щракване.Това е процес които е нужен и този процес трябва да стане първо в нас и тогава извън нас.
    Ние зависим от планетата и планетата зависи от нас.Всички еволюираме заедно.
    Аз ви предавам информация която е много важна и момента на преход приближава.Нашата майка ни помага, но и ние трябва да и помогнем.
    Светлина и любов на всички.
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #28 -: Август 28, 2012, 13:56:13 »

Благодаря за темата.Прочетох всичко
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    venerina
    Гост
    « Отговор #29 -: Август 28, 2012, 17:13:19 »

Браво на теб , Щуро!!!!  Слънце  А сега всички 200 000 човека , които четат в този форум искам след като прочетат тази тема да отбележат , че са я прочели .А после Щуродино пак ще прочете и техните отговри , че са прочели темата .Предполагам ще й бъде забавно да прочете 200 000 мнения със съдържание "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ,  "Благодаря за темата ! Прочетох всичко!" ..................
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright