Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Къв тоо сън???  (Прочетена 587 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Февруари 25, 2011, 16:24:16 »

Особено често напоследък взех да сънувам как с едно момче, с което сме много добри приятели, че сме някъде, незнайно къде из Вселената и гледаме едно нощно небе в околоностите на някакъв много красив град, какъвто никога не съм виждал ни по телевизия, ни по Интернет, нито въобще да съм чувал, че има. Особеното на небето е, че всички звезди са съсредоточени в първите два пръста звездно небе (ако протегнеш максимум напред ръка). След това с него лягаме в някакви легла, които представляват някакви корита с някаква гъста течност, която ни обгръща целите (само главите ни стърчат). Като се събудим на сутринта, сме в града и сме на среща с наши приятели, които са същите като нас хора, само дето са облечени в някакви станиолени дрехи, които лъщят ослепително. Освен това в тези сънища сме свързани с нещо като брак...
    Дали има нещо по така в съня ми, който ви описах?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1 -: Февруари 25, 2011, 16:28:37 »

Защо с това момче, за което става на въпрос в предишната тема ("Къв тоо сън?"), сънуваме често един за друг, че сме братя? Има ли някакъв какъвто и да е отговор? Психоложката ми ми казва, че това са моментни импулси на подсъзнателно ниво, които говорят за скрито сексуално желание (Пресвятая Дево, какви тъпотии ми приказва тая "учена" глава!!!)... Представяте ли си? Шокиран Шокиран Шокиран
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    malwu
    malwuu
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: Монтана
  • « Отговор #2 -: Февруари 25, 2011, 17:32:36 »

Хмм. може да споделиш това и в някой съновник, сигурна съм че там ще ти кажат почти с точност какво означава. Относно тази психоложка, от една страна е права, стига да си изпитвала някакви чувства към това момче. За звездите знам, че ако ги видиш насън, значи че ще разбереш нещо за теб. А станиола е на лошо, пази се от приятелите си Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Февруари 25, 2011, 17:40:57 »

Аз пък си мисля, че душите ви са свързани по някакъв начин. Не знам сродни ли, как се викат; или без да сте стродни нещо общо да сте имали в минал живот.. не знам.
    А в тоя "брак" в съня няма сексуално желание Веселяк Или поне не би следвало да има.
    Според мене просто има някъде извътре любов, ама не такава, каквато ти е казала псохоложката.  Ухилен
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #4 -: Февруари 25, 2011, 20:34:13 »

Виж, сънищата са странно нещо - всички тук пишем за странни сънища..да вметна само, че си има вече теми по въпроса, та не е необходимо да се отварят нови непрекъснато. Относно тълкуванието на психоложката - не съм съгласна - на всички ни се е случвало да сънуваме разни шантави неща, но според мен е несериозно да разчиташ на някакъв психолог да ти ги разгадава.
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #5 -: Февруари 25, 2011, 21:17:38 »

За момента сте близки с това приятелче- в смисъл че движите заедно,и по една или друга причина прекарвате заедно времето си и споделяте емоциите си заедно-това също е вид обвързване-(без да вмятам абсурдните заключения на психоложката ви-предполагам-училищната психоложка-ако питаш мен-на момента спри да й разказваш сънищатата си или преживяванията си да не се окажеш след време с направление за специалист-психиатър,че след разказа на съвсем обикновен сън-колкото и странен да е за теб-той всъщност е съвсем обикновен,та тя ти излага такива умозаключения направо се чудя кой им дава тапиите на тез доФтори)
    Станиола ти е направил впечатление-тълкуване-бъди предпазлив
    чуството че сте били в нещо като брак-тълкуване-близоста ви като емоция в ежденвието се възпроизвежда и в съня ти-това е и отговорност която ти носиш към другото момче-но колкото и да сте близки за момента след време пътищата ви ще се разделят-просто интересите ще са различни-но ще си останете близки!
    Това е мое тълкуване и не си длъжен да го вземаш под внимание-аз просто споделям понеже ти си попитал и търсиш отговори-е това са моите отговори и по никакъв начин не те ангажирам с тях! Усмивчица
    Активен
    werdim1
    Вяра
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: ТУК И СЕГА
  • Започни денят с усмивка!

« Отговор #6 -: Февруари 27, 2011, 06:58:42 »

Мило дете,не се вълнувай!Сънищата понякога ни предсказват предстоящи събития,но чрез алегория.Така щото да очакваме нещо и да събудим съзнанието си за да сме по-внимателни в близките дни и да обръщаме внимание дори на дребните неща.Да внимаваме във вземането на решенията на настоящите дни,за да не грешим и не се подведем по чуждо мнение.Звездите са хубаво нещо-стремеж,мътната течност-нечиста среда около теб/хора с недобри намерения-пази се от такива/,а това че сте в брак с приятелят ти е съюз на приятелство-може би и в минал живот и сега е момента да се подкрепяте в този живот за да изчистите недоверието от миналия.Е приятелче, успокои ли се?Сънувай спокойно и анализирай съня си не буквално ,а асоциирай с нещата - какво си представяш,търси близкият,скритият смисъл и слушай предчуствието на сърцето си сутринта след съня-то никога не лъже.Дерзай човече!

Активен

Факти,хора и събития се подреждат по-най добрият начин за мен!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Бунтарката 16 2962 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
    от Ariam
    Какъв е смисълът на живота? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    delfin 22 2073 Последна<br />публикация Февруари 20, 2011, 15:33:32
    от The One
    Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
    Обща тематика
    Spirit 15 4439 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
    от zvezdichka
    Патриотизъм, Национализъм и Духовност « 1 2 3 »
    За България
    Аэ съм 42 2828 Последна<br />публикация Февруари 24, 2011, 17:07:44
    от Аэ съм
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 5075 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright