Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Призрачният Конник  (Прочетена 1265 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Февруари 24, 2011, 00:45:34 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kApycPj_-vI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kApycPj_-vI</a>

Ето и малко повече инфо:  http://www.znania.tv/?p=10192

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #1 -: Февруари 24, 2011, 00:55:09 »

По-скоро, мисля че не е реално, а е някакъв вид манипулация. Усмивчица Бих опитал и да се аргументирам, ако има интерес. А какво мислиш ти, Амейзинг?
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 24, 2011, 01:27:43 »

На света има повече неща от колкото ти и аз можем да си представим сега.
Дори и това да е манпулация не означава,че няма такива неща едното не изключва другото.

Съществува всичко и всичко съществува сега!

ПС:Аргументите се опитват да отрекат нещо което е част от цялото!
Всичко е вярно...
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Февруари 24, 2011, 01:56:56 »

Чели ли сте Тери Пратчет там дето Смърт отиде да събира останалите конници от на Апокалипсиса хахахаххахахаа. Единия не го пускаше жена му хахахахахааха.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
werdim1
Вяра
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: ТУК И СЕГА
  • Започни денят с усмивка!

« Отговор #4 -: Февруари 24, 2011, 01:57:17 »

Прочетете откровението на Йоан глава 6 - там са пророчествата за настоящето. Белият конник със стрелата е предупредителен знак за размирици,глад и бедствия...
    Активен

Факти,хора и събития се подреждат по-най добрият начин за мен!
    johny
    Гост
    « Отговор #5 -: Февруари 24, 2011, 03:48:49 »

Хммммм....интересно...преди 2 дни в главата ми постоянно се повтаряше това име: хосни мубарак....хосни мубарак....хосни мубарак...хосни мубарак...Направо се побърках и се чудех как да разкарам това име от главата си.............................................
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #6 -: Февруари 24, 2011, 05:34:12 »

В клипа се вижда как, някой удря коня по задницата и 3-ма души се обръщат към коня(включително и първият ударил коня).
    Гледах го и на забавен каданс и след това даже по-ясно го виждах в началото:) В началото повече и от първите минути виждах 3-ма души да се обръщат към "невидимия" кон. После видях, че първият от тримата удря коня и после следи коня с поглед и двамата до него също се обръщат.Усмивчица
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 24, 2011, 10:21:14 »

Дори и това да е манпулация не означава,че няма такива неща едното не изключва другото.

Всичко е вярно...
    Да, абсолютно си прав, но все пак моето мнение е, че в случая това са манипулирани кадри. Усмивчица
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 24, 2011, 11:25:02 »

Всичко е вярно...
    Да, абсолютно си прав, но все пак моето мнение е, че в случая това са манипулирани кадри. Усмивчица
    Каква е целта според теб на тази Манипулация?
    Интересно ми е...
    Активен

Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Февруари 24, 2011, 11:31:27 »

Всичко е вярно...
    Каква е целта според теб на тази Манипулация?
    Интересно ми е...
    Това е въпрос, на който не мога да отговоря. Може да има 1 милион идеи зад нещо такова. Като се почне от някой, който чрез конника иска да обедини хората, да ги накара да вярват в божественото, вместо да се бият едни с други, та се стигне до идеи в другата крайност.
    А може би, мисля че е манипулация, заради две независими една от друга книги, които бях чел преди години, в които се споменаваше, че в близкото бъдеще управляващите ще прибегнат до какви ли не действия, включително и с невероятно реалистични енергийни обекти и тн. и тн. с цел продължаване техният контрол над масата народ.
    Просто като видях клипа, някак го усещам, че не е реално(в случая). Усмивчица
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #10 -: Февруари 24, 2011, 13:42:36 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9Y69IWl29Rw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9Y69IWl29Rw</a>
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #11 -: Февруари 24, 2011, 13:58:46 »

:ххх дали е истина ...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Февруари 24, 2011, 14:18:24 »

Ама аз затова ви правя смешки ,първо Конника е метафорично понятие- знак за нещо ,което едва ли ще се разхожда в този размер всред тълпата видим само за камерите.
    Кодовете в Откровението на Йоан са били винаги обект на спекулация. Не усещате ли медията по колко начини се опитва да всява паника- Край на света, Войни, Размирици, Сиви Извънземни, Рептили = Страх !!!!!! Това отклонява масата от позитивния градеж на бъдеще. Отчаяние и търсене на помощ от горе, наместо съсредоточаване върху собствените възможностти и мечти. Да ви кажа познавам вече доста хора ,които са с мисълта - Кво ми пука нали идва края на света !!!! Който за каквото си мисли това ще си докара !!!!! За мен - Края на света се отложи хахахахаха, запретвайте ръкави да почистваме и да творим
    Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Февруари 24, 2011, 16:42:14 »

За мен, размириците в арабския свят са много добре подготвени ходове от страна на Черната ложа на Изток. Същата ложа, която доведе комунизма, и която сега ни носи радикалният ислям. Тези размирици са част от нейната битка срещу Ционисткия режим на Запад - капитализма. Иран е очебийният център на Изтока, а Америка - на Запада. Тази война, която предстои бе отложена по времето на СССР, но се е състояла по времето на Кръстоносните походи. С какво се бележи това време? С появата на богомилите в България. Началото на 20 век, утвърждаването на капитала, отново бе белязан от появата на богомилите на Петър Дънов.
      Интересното е колко шанса ни бяха спуснати Отгоре? Първо гоненията на истинското християнство, обявено за ерес, после гоненията на богомилите, унищожаването на истинското масонство, убиването на духовните учения и, пак,  прогоненено духовно учение, по времето на комунизма. До кога?
      Сега отново България е разделеная на две. Северна - на Запад, Южна - на Изток. Колко шанса получихме за обединение? И все от неправителствени организации и учения. Никакъв ефект. Посяха семената, които трябва да родят храната на бъдещите ни управници. Винаги ще има управляващи и управлявани. Поне в България, тъй като тук се раждат "най-умните и най-простите". Досега шепа прости настройваха мнението на масите срещу шепата умни. И докога?
       Какъв свят да градим, Еона? Пренаселен, изсечен, замърсен и наранен. Не може просто да забравим всичко предишно и да речем, че с нас започва Началото на хубавия живот на Земята. И преди са се намирали хора да казват това. Не подценявай мръсниците. Само за 2000 години те са били мюсюлмани, католици, евреи, масони, илюминати, комунисти, капиталисти, фашисти, нацисти и т.н "Вълкът козината си мени, ала нрава не."  Тези хора избраха Смъртта. Това не е присъда и наказание, а единственият начин "всяка жаба да си знае гьола". Не може само заради шепа нисши същества, да се проваля цяла планета. Няма как. Плявата трябва да се отсее. Нисшото - при нисшите, развиващото се - към развитите.  Усмивчица Тези нисши същества почти провалиха цялата Земя. Сега шепа са развитите същества. Когато Земята съблече мръсната си дреха, нацапана от досегашните поколения, и облече новата, чистата дреха, тогава ще градим и рисуваме върху нея.
       Старата дреха няма повече бъдеще. Тя се основава на страх и омраза, и трябва да бъде сменена. Това ще стане чрез много катаклизми и мъка, но страданието ще изкупи греховете на миналото, за да освободи път за бъдещето, където да рисуваме и творим, така както ти, аз и още мнозина желаем.  Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Февруари 24, 2011, 17:25:39 »

Рабено ти можеш ли да си представиш , друг изход от пренаселеност , замърсеност и тнт освен тотална чистка. Нали вярваш в Бог. Кой Бог- отмъстителния,гневния или милостивия Бог светлина. Как си го прредставяш като Бог който затрива или Бог който претворява. Избора си е избор но да се губи надежда за спасяването на толкова много души е грях . Шепичка избрани дрън-дрън. За какво да идва тая мъка - плашило - създадено за да държи също и теб далеч от позитивното градивно. Какво чуваме само от теб - съд,отсяване на плявата,катаклизми,. Продължавай и понеже 80% от хората на тази земя мислят подобно с убеждението ,че все пак те ще го прескочат , точно и това ще стане. Защото това е омагьосан кръг. Грехове изкупени чрез страдание. Нали затова умря Христос не за да се изкупват греховете ни с страрание , а с желание ,вяра и развитие. Дай да си туриме по 100 тояги на голо па белким си очистим карамата.Води те сляп устрем и си гневен ,когато замениш това с разбиране и мъдрост и всеобхватност пак ще си говорим.
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Мадарският конник е икона на Св. Георги Победоносец
    Езотерика
    Georgio 4 1541 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 21:54:31
    от Georgio
    Кой е всъщност Мадарският конник?
    Езотерика
    Nikolov15yo 0 1001 Последна<br />публикация Март 06, 2012, 18:57:28
    от Nikolov15yo

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright