Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 4 5 [6]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ясночуване  (Прочетена 9985 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #75 -: Ноември 20, 2010, 18:20:45 »

Аз си го обяснявам този шум с приток на кръв...И аз чувам такива!
А дал ли си си обяснение какво е кръвта? Замислял ли си се?

Пфф...що за въпрос!? Хммм

Предполагам,че е нещо свързано с налягането...все пак живеем в Дигитална епоха,където имаме допир до какви ли не джаджи,които могат да повишат или понижат налгянето,да не забравяме забързаното ежедневие,ускоряването на времето,слънчевите бури,изместането на оста,влияния от Космоса,които се усилват всеки ден,невидими космическа тела,извънземни,Шамбала!!!!....
Активен
giti
Гост
« Отговор #76 -: Ноември 20, 2010, 18:30:14 »

Доста смислен и важен!
Отговора би ти дал добро обяснение на шума и че имаш право да си мислиш, че е приток на кръв.
Само ще ти кажа, че ние сме енергия, и че 80% от нас е вода. А водата и кръвта, ще ги нарека информационни, течни кристали. Кръвта специално запечатва най-много информация за даден индивид, не се губи никога във времето (съответно и информацията, която носи) Замисли се защо всички вероучения и т.н. наблягат най-много на това да не се пролива напразно кръв и да не се яде месо!
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #77 -: Ноември 20, 2010, 18:40:36 »

Доста смислен и важен!
Отговора би ти дал добро обяснение на шума и че имаш право да си мислиш, че е приток на кръв.
Само ще ти кажа, че ние сме енергия, и че 80% от нас е вода. А водата и кръвта, ще ги нарека информационни, течни кристали. Кръвта специално запечатва най-много информация за даден индивид, не се губи никога във времето (съответно и информацията, която носи) Замисли се защо всички вероучения и т.н. наблягат най-много на това да не се пролива напразно кръв и да не се яде месо!

Хм,добре,ТВА(без кавичка) го знам ама и по-твоите думи пак си излиза,че това е от кръвта! Ухилен Усмивчица
Знам,че сме 80 процента вода,ама не съм казвал това!Знам и,че и кръвта е във връзка ама не съм казвал и това!Казах,че чуваме кръвта!

Така,че не съм сбъркал,нито ти със факта,че това е заради енергията...може би са си свързани,но аз мисля,че това,което чувам е кръв!А пък то може и от енергия да е,може и от нерви да е...не знам!Предполгам,че и двете в комбинация правят смес ракетно гориво,което те хвърля в Космоса и съвсем забравяш за планетата Земя...При мен е така....

Може и земетресение да идва,де да знай...комай...разместване на тектоничните плочи...и ние да го чуваме...хаха,едва ли,по-скоро е признак,че няма да доживеем 60 години... Ухилен Усмивчица (аз и на 50 не се надявам,но да знаеш,че имам вяра и,че съм оптимист,че ще доживея 40!!!...ама на бас не се хващам....х)
Активен
giti
Гост
« Отговор #78 -: Ноември 20, 2010, 18:51:30 »

Правилно Рабено!
След като кръвта е "записвачката" на инфо, нормално е когато получаваме информация и нова енергия да се увеличи притока на кръв! А увеличаването на вибрациите, един контакт или просто емоция си е приемане или създаване на информация. Защо, когато силно се вълнуваме и сърцето ни говори, притока на кръв се увеличава към сърцето и то започва да тупти по-бързо?! След като ние сме енергия, значи и физическите ни проявления са засилени или отслабнали вибрации на тази енергия!
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 21:22:13 от सहायक और Sandalfon के समर्थक » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #79 -: Ноември 21, 2010, 11:54:43 »

Имам шум в ушите от известно време, не знам дали има нещо общо с настройката ми в Рейки...
Шумът е като от океан, като водопад, както когато доближиш раковина до ухото си...
Все едно чувам енергията която преминава през мен...

Мисля, че това е признак за духовно израстване..
Вече има доста хора, които чуват звуци или шумове, най-различни..
Питах баща ми, дали знае нещо по въпроса. Той каза какво е писал Йогананда, забравих в каква книга.. че океански рев се чува, когато се отвори седма чакра... или шеста, не съм сигурна точно.  Згреших
А чувала ли си други подобни звуци? Усмивчица
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #80 -: Ноември 21, 2010, 12:15:48 »

Тази нощ имах освен шума и едно преживяване, което ме преследва доста често на сън, но май мястото да пиша за него не е тук, а в темите за сънищата...
Ще спомена само че тази нощ ми направи впечатление, че шумът си беше вдигнал честотата и беше повече като пищене или като от телевизора, както по напред сте писали тук в темата.

Ако някой има желание да ми помогне със сънят, хвърлете едно око моля в темата за сънища, ще пусна след малко!

Ето я темата:
http://indigota.com/index.php?topic=2658.new#new
« Последна редакция: Ноември 21, 2010, 12:33:29 от Маргало » Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #81 -: Ноември 21, 2010, 13:56:18 »

Добре дошла Маргало,

Виждам , че се интересуваш от много неща,май даже повече нещо за дечицата Усмивчица
Имаме тема - Да се запознаем, ако искаш разкажи повече за теб и какво те доведе насам Усмивчица

http://indigota.com/index.php?topic=397.0

Идвам от форума бг-мама, там съм стар потребител, пиша най-вече в темите за подсъзнанието, Рейки , за Енергийте, Духовното и такива неща, случайно попаднах на този сайт и силно ме привлече а както знаете нищо в живота не се случва случайно...

От дете усещам че съм различна и търся смисъла на живота си, като той да е коли, апартаменти и пари не е моят вариянт

От година може би търсенето ми започна да дава плод...
Сензитивноста ми се изостри, имам ниво в Реки,  Рейки ме беляза..."разчитам" знаците които ме водят, медитирам, усещам...
Търся се...
Знам че съм на пътя и връщане назад няма
Приемам всичко и нищо!
Истината ми е в Сърцето ми!
Приемам всички Религии и в същото време не се кланям на никоя.
Сърцето ми знае и филтрира, за което му благодаря

Щастлива съм!
Активен
GANAILA
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #82 -: Април 07, 2011, 00:10:28 »

Бях ви споделила веднъж за гаса ,които ме викаше по име.Преди известо време отново 4ух този глас кото ми казва "мого бързаш".Дори този път мога да опиша гласа беше много нежен,и спокоен женски глас.От тогава оба4е не съм го 4увала.И така  :)Просто исках да споделя  Усмивчица
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #83 -: Април 07, 2011, 00:42:17 »

Има доста шумове в ушите, тип морски звук или пясък, които може да са резултат от сърдечни проблеми.
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
aria09
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #84 -: Април 27, 2011, 01:11:17 »

Рядко съм чувала разни неща, но винаги след като чуя нещо, което най-често е като шепот първо търся дали може някой около мен да е източникът и ако никой около мен не е казвал нищо такова, решавам ,че съм си внушила  Ухилен
Активен
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #85 -: Април 27, 2011, 21:12:55 »

При мен от около месец този шум в ушите е съпроводен и с доста неприятна болка на моменти. Ще кажеш, че някой ми пробива тъпанчетата с игла. Другото ново и болезнено усещане, е че все едно някой ми е бил сложил щипки на хрущяла. Много ми е странно и не мога да си го обясня. Когато беше само шум си го бях приела за даденост и не ми пречеше, но тези нови усещания ...
Активен
Синьо мечтание
синьо мечтание
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #86 -: Април 28, 2011, 09:16:16 »

Добро утро!
    Ясночуване съм имала в много случаи и преди,но напоследък са свързани с близки роднини/с които не поддържам връзка,знам само,че са в чужбина./ ,с починала много близка приятелка и с моята душа.Да,тези гласове,които чуваме според мен са на нашата собствена душа и всички тези предупреждения са изпратени във времето от самите нас.А ясночуването най-често е с женски тембър на гласът,най-често будна или в алфа ниво.Пряка връзка с телепатията за мен няма,тъй като няма как да сме свързани с хора,които не искат каквито и да било контакти. Усмивчица Но пък с душата си всеки би могъл да общува при желание.
    Активен
    Sirius_999
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

• Град: ***
  • « Отговор #87 -: Юли 18, 2011, 20:27:12 »

Ясночуването е хубаво преживяване, отваря се душата за вселенска хармония.Като приятен звън на камбани, преди сън ми се е случвало.В моменти  на пречистване на съзнанието, все по рядко, но... хубаво.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #88 -: Декември 03, 2011, 02:57:55 »

Случвало ми се е няколко пъти, докато заспивам....чувам как някой зад мен да ме вика по име...гласът е спокоен и сякаш е на сантиметри от мен, в първия момент се стъписвам и замислям какво става ,все пак съм в полу-будно състояние,осъзнавам го и се разсънвам, после обаче това се повтаря още няколко пъти. Гласът е дълбок и мек,дори приятен ,сякаш някой стар приятел ме подканва, хем е непознат хем знам че мога да му имам доверие. Все едно че това е моят глас но с друга интонация ,аз не говоря така бавно и спокойно, с такова присъствие)Съжалявам за обърканото пояснение.  Засрамен когато се обърна( първият път се престраших, просто полудях) зад мен няма никой естествено. Бях споменал с една позната и тя ми каза че това не било хубаво и че не трябвало да отвръщаш да този глас....... Угрижен. Вие да сте чували нещо по въпроса?!?
    На мен моята баба ми  е казвала за това.Още когато била малка, нейна роднина (не си спомням каква точно) била чула гласът на дъщеря си да вика името и от двора на къщата,тя отишла без дори да се замисли,почнала да вика дъщеря си ,която вече плачела,в момента в който стигнала там нямало абсолютно никой-мрак и студ.Прибрала се женицата ,видяла ,че щерката спи и страшно много се уплашила.Баба каза ,че след 3 месеца починала от рак.Освен това пак моята баба която вече не е сред живите ми е разказвала как почти всяка нощ някой и викал името,намирал се до прозореца,до нейното легло,а ние живеехме на 3ти етаж Згреших и така това знам аз не мога да кажа истина ли е ,но аз поне слушам съвета на баба и не се обаждам на викащи ме Усмивчица Наскоро гледах един японски филм малко беше стресиращ и може би и затова тоцхно свърши филма и стана тихо супер ясно чух някой да ми казва името,не се уплаших ,защото си помислих ,че ми се е причуло заради този филм и сигурно е така де Усмивчица и все пак..като ви слушам вас почвам да се чудя дали не е било наистина. Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 ... 4 5 [6]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright