Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ясночуване  (Прочетена 10197 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #15 -: Октомври 19, 2009, 19:41:07 »

На мен ми се случи подобно нещо преди няколко дни Плезещ се като си тръгвах от училище чух странно красива песничка след която адски много ме заболя главата Намигване
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #16 -: Декември 23, 2009, 20:48:45 »

Хммм На мен м се случи преди седмицанапълно същото Хммм При мен обаче беше все едно нещо премина през едното ми ухо,застоя се в главата ми и излезе.Всичко за секунди.Обаче през това време сякаш не бях в тялото си а някъде другаде,парализирах се и нещо пищеше ужасно в ушите ми Угрижен След всичко ме заболя адски силно главата...
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #17 -: Декември 23, 2009, 23:45:28 »

Ясното чуване си е много силно звучене вътре в главата ни. Може и от вън да е, но рядко. Силна, висока вибрация и е нужна почивка от време на време. То е връзка с нещо Висше. Може и да видите някои неща. Не се плашете, важно е да се излъчва Любов и Сила. Да има Вяра в Доброто. Много Светли същества ни помагат.
    Случвало ми се е да мине доста голям обем информация и след няколко дни намирам книга, прочитам същия абзац, страници инфо...  Плезещ се
    Активен

crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #18 -: Декември 24, 2009, 00:16:27 »

Не знам, обаче някой път чувам ей така по няколко думи, дори нямам време да ги обмисля. Все едно някой ми шепти и след това се появява едно силно пищене или бучене ;х направо забравям за шептенето и всичко ;хх
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 226

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #19 -: Декември 25, 2009, 18:54:15 »

А аз веднъж чух как някой ми шепти "Ела!"... странно, а в стаята нямаше никой освен мен.
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 686

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #20 -: Декември 26, 2009, 19:49:03 »

Това се случи на Бъдни вечер... Не знам дали е било точно ясночуване... Абе, не знам точно какво беше, но определено бях на косъм  да премина отвъд... И само този,  как да го кажа,  странен ( нито с мъжки, нито с женски тембър) глас ме. .. "спаси" ?!? Бях на тротоара пред блока ми, щях да пресичам улицата и да се кача в семейната кола. Всяка година пътуваме до родителите на майка ми за Коледа, там си празнувам именния ден... Тъкмо се приготвям да пресичам (погледнала съм предварително задава ли се кола, ест.) и изведнъж този нито мъжки, нито женски глас в главата ми ми заповядва да не мърдам в никакъв случай и сякаш нещо ме побутва леко откъм раменете... Веднага се заковах на място (на тротоара), близо до паркирала кола  (паркирана на тротоара и на улицата едновременно) и ... в същия момент друга кола се забива и смачква предницата на първата и спира на два пръста разстояние от мен... Не, че бях уплашена, но... така или иначе... явно имам много неща да върша тук...
    « Последна редакция: Декември 27, 2009, 01:02:45 от scorpion89 » Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #21 -: Декември 27, 2009, 15:32:17 »

Намигване Да, добре дошла в отбора!
    Имаме ангели-пазители. Но има и един друг глас-от вътре, от сърцето ни-той е най-силен и чист. За външните гласове, трябва да внимаваме, ако сме в лошо настроение, може и от несветъл източник да са.

Преди време така си пътувах с колата по бул. България и един глас много ясно ми каза да намаля и да внимавам. Нещо започна да тропа в колата... Когато отидох при монтьора се оказа, че предната ми гума има само един болт, който също се беше отвил. Та ако бях карала бързо и беше паднал... Плезещ се
    Благодарна съм, че ми помагат...
    Активен

oizo
    Гост
    « Отговор #22 -: Януари 05, 2010, 22:31:23 »

Случвало ми се е няколко пъти, докато заспивам....чувам как някой зад мен да ме вика по име...гласът е спокоен и сякаш е на сантиметри от мен, в първия момент се стъписвам и замислям какво става ,все пак съм в полу-будно състояние,осъзнавам го и се разсънвам, после обаче това се повтаря още няколко пъти. Гласът е дълбок и мек,дори приятен ,сякаш някой стар приятел ме подканва, хем е непознат хем знам че мога да му имам доверие. Все едно че това е моят глас но с друга интонация ,аз не говоря така бавно и спокойно, с такова присъствие)Съжалявам за обърканото пояснение.  Засрамен когато се обърна( първият път се престраших, просто полудях) зад мен няма никой естествено. Бях споменал с една позната и тя ми каза че това не било хубаво и че не трябвало да отвръщаш да този глас....... Угрижен. Вие да сте чували нещо по въпроса?!?
    « Последна редакция: Януари 05, 2010, 22:34:05 от oizo » Активен
    До
    Гост
    « Отговор #23 -: Януари 06, 2010, 00:36:03 »

Бях споменал с една позната и тя ми каза че това не било хубаво и че не трябвало да отвръщаш да този глас....... Угрижен. Вие да сте чували нещо по въпроса?!?

Тази позната да не да съди по филмите, които е гледала, където глас вика хората, те го следват и после им се случва кофти случка?
    Не вярвам да е непременно с лошо - различно. Това е вопъл. За какво, що... .  
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #24 -: Януари 06, 2010, 00:54:39 »

oizo, не питай хората как да постъпиш- вслушай се във вътрешният ти глас, в интуицията- няма да те подведат и ще ти кажат точно как да постъпиш. Попитай ги на момента обаче, а не преди това.
    Активен
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #25 -: Януари 14, 2010, 11:03:12 »

;о И на мен ми се е случвало да чуя мелодия, като от музикална кутийка.Сякаш я бях пуснали точно до ухото ми  Плезещ се

И на мен също! От малка чувам нещо като говор и наскоро попитах приятелите си дали и те го чуват, те ме погледнаха странно и се разсмяха!! Обидих им се доста! Относно това за музиката и аз чувам мелодии, много приятни и изведнъж изчезват.
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    delfin
    Гост
    « Отговор #26 -: Януари 14, 2010, 14:22:16 »

Добре дошла, Рони!
    Активен
    Special_boy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #27 -: Януари 22, 2010, 15:15:50 »

Giti здравей! Усмивчица
    И мойте уши бучат.До преди да прочета темата ти игнорирах това.Цял живот като се заслушам или като си легна вечерно време ми забучават ушите,но си мислех че е нормално и никога не съм му отдавал внимание.Бученето наподобява нещо от сорта на пръщене,като когато някоя ТВ програма е спряна и има само точици и бучене,но бученето в ушите ми е някак си по финно и не накъсано.Прилича на смущение.Същото ли е и при теб ?
    Активен

Знам,че мога!
    giti
    Гост
    « Отговор #28 -: Януари 22, 2010, 18:34:58 »

Да, нещо подобно, но като че ли повече наподобява писукане, като от ония чайници, които згрявайки водата пищят и някакси примесено с бучене. Всичко това доста по-финно, но пък е и неприятно. Купон
    Активен
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #29 -: Януари 22, 2010, 19:08:58 »

Да, и при мен е така! Нещо като писукане, но не точно и след това ме заболява главата.. Тъжен
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright