Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ясночуване  (Прочетена 9905 пъти)
giti
Гост
« -: Септември 06, 2009, 07:59:52 »

Здравейте приятели!

Няма ме известно време във форума, защото съм в процес на духовно израстване. Общо взето през повечето време съм в полусънено състояние и повече от 5 мин. пред компютара ме унасят в сън. Сега се събудих от мисълта за форума и това, че трябва да споделя тук няколко радостни новини, които са важни за някои от участниците тук. Първо искам да ви се похваля, че най-накрая успях да видя цвета и на моята си аура и тя е синьо-виолетова, т.е. индиго Веселяк Другото, което искам да споделя е, че установих др.моя способност, която съм имала от дете, но не съм знела какво е всъщност и как да боравя с нея, това е ясночуването, както някои го наричат. От малка разни сили ми бучат и пищят странно в ухото и чувството е особенно неприятно. Преди няколко дни нещо вътре в мен ми подсказа, че всъщност това е опит на тези сили да разговарят с мен. Снощи не прекъснах неприятното бучене и се оставих на събитието... проведох доста инересен разговор на чист български език с извънземно същество. Аз му говорих телепатично, както съм си свикнала, а то в ухото ми... още съм страшно развълнувана от случката и нямам търпение за следващият разговор. Споделям това, защото някой беше споменал за същото бучене, та си помислих дали и той няма същите дарби без да знае за това. Случват се още мн. странни неща с мене, но все още вълнението ми е голямо и ми е трудно да ги споделя. Най-странното е, че ужастните болки в гърба ми, които имам, ги чувствам като невидими израстъци, и което е по-странно-вътрешно знам, че това е нещо хубаво... какво ли ще да е? Хммм

И сега нещо наистина важно: Не знам, коя е Мариана Везнева, но знам, че трябва да се свържа с нея на всяка цена. Също знам, че тя ще прочете тези редове или ще й бъдат предадени. Моля по най-бързия начин да се свърже с мен на лични или емайла ми. Благодаря! Думата "смърт" ми се е набила в съзнанието яко. Дано да не е свързано с нея или близките й! Причината да я търся обаче, не е свързано с това, ами с моята духовна мисия. Идея нямам защо и какво е точно.....
« Последна редакция: Октомври 10, 2009, 21:50:26 от delfin » Активен
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Септември 06, 2009, 10:24:00 »

Тя разчита посланията в житните кръгове, една от малкото е които го умеят. Владее и рядко срещаната "психометрия". Архитект е. Има поредица "Тайната школа". Обучавана е в астралното си тяло по вдреме на сън в Школата на Шамбала.

Ето сайта на Мариана Везнева

http://www.vezneva-pictograms.com/bg/index.php
Активен
crownedXclown
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #2 -: Октомври 07, 2009, 00:09:15 »

:О, какво стана? Свърза ли се с нея, ^^ да ни разкажеш какво е станало? ;п
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 12:13:16 от delfin » Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
giti
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2009, 02:03:15 »

Не миличка. Дори не съм си и давала зор да я търся. Не знам как, но знам, че тя ще се свърже с мен, ако е нужно, но май не е. Така ги чувствам нещата.
« Последна редакция: Октомври 10, 2009, 21:50:49 от delfin » Активен
crownedXclown
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Октомври 07, 2009, 10:47:16 »

Ами добре, ^^ но като те намери, да ни кажеш. ^^ Плезещ се
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 12:12:45 от delfin » Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #5 -: Октомври 10, 2009, 15:13:38 »

Май и аз имам това "ясночуване" - от няколко месеца чувам неща, които другите не могат. Усещам нещо, което е до мен и понякога леко ме докосва и звуци, които ме викат. Не знам как, но един път, докато си седях и слушах новините, усетих как звукът влиза от едното ухо, а от другото излиза със съвсем друга честота,... не знам дали това е ясночуване, но определено ме плашиХммм
    « Последна редакция: Октомври 10, 2009, 21:52:05 от delfin » Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 10, 2009, 15:17:22 »

Не се плаши Пуфи! Страхът привлича низшите и отрицателни енергии,които могат да ти навредят! Бъди силна и безстрашна! Стреми се към доброто и към положителни мисли,които ще привлекат към теб светлина от чиста и добра енергия,която да те пази! Ако и ти имаш тази дарба,то радвай й се и гледай да я усъвършенстваш!
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #7 -: Октомври 10, 2009, 15:23:01 »

Благодаря за отговора ти Гити, Плезещ се ще се постарая да го направя.
    « Последна редакция: Октомври 10, 2009, 21:53:40 от delfin » Активен

DI
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #8 -: Октомври 17, 2009, 11:59:13 »

Здравейте!Аз съм нова тук - от днес, до снощи не бях чувала за индигови или кристални хора посъветваха ме да си направя тест, за да разбера що за създание съм такова странно, та извинете, как да го открия този тест? А по темата - моите сънища ме спасяват вече няколко пъти и особено един мъжки глас, който ме насочва при заспиване или при разбуждане.
    « Последна редакция: Октомври 17, 2009, 17:50:33 от delfin » Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #9 -: Октомври 17, 2009, 13:33:17 »

http://indigota.com/index.php?topic=7.0  Намигване
    Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #10 -: Октомври 17, 2009, 13:38:13 »

Със сънищата се започва, няма нищо страшно. Често са ме съветвали или съм сънувала нащо, което се случва едно към едно...
    И за чуването-това е нещо изключително и в началото малко плашещо. Но хората, ви дават информация и често не го съзнават. Т. е. има ново ниво на научаване, но ние си го усещаме, знаем. Просто Довери се на сетивата си. Изключи ума-това е Усмивчица
    Заменете страха с обич и разбиране, разсъждаване Намигване

И още нещо-свързваме се със сърцата си, вътрешно и няма логично обяснение.  Плезещ се
    « Последна редакция: Октомври 17, 2009, 13:49:29 от Инил » Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #11 -: Октомври 17, 2009, 17:51:00 »

Добре дошла, Ди!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #12 -: Октомври 17, 2009, 18:09:07 »

Привет Ди!
    Добре дошла сред нас!
    Теста можеш да откриеш в раздел "Всичко относно индиго" ето и линк към темата http://indigota.com/index.php?topic=7.0
    « Последна редакция: Октомври 17, 2009, 18:10:49 от giti » Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #13 -: Октомври 19, 2009, 11:42:56 »

Като стана въпрос за ясночуване, преди няколко минути чух някаква мелодия, беше много приятно. Но сякаш влезе в ухото ми и остана в главата ми. Сякаш мозъкът ми започна да се надува и след малко нито болка, нито мелодия. Някой може ли да ми го обясни?
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Октомври 19, 2009, 12:20:02 »

;о И на мен ми се е случвало да чуя мелодия, като от музикална кутийка.Сякаш я бях пуснали точно до ухото ми  Плезещ се
    Активен

Страници:  [1] 2 3 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright