Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Туберколоза  (Прочетена 2342 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 23, 2011, 14:19:43 »

ТУБЕРКУЛОЗА

1.  Излизайте всеки ден в планината, на височина най-малко 1500 метра. След три месеца ще имате 75% подобрение, след 1 година 85%, а след 2-3 години ще бъдете съвършено здрави. Ще ходите в планината добре облечени и зиме и лете, задължително ще носите манерка с гореща вода, от която ще отпивате от време на време.

2.  Болният от туберкулоза трябва да яде кисело мляко, най-малко 3 години по три пъти на ден, но 100 гр. на всяко ядене.

3. Яжте кори на кисели ябълки. Корите ще ги дъвчете бавно и след като изстискате всичкия сок от тях, ще ги плюете.

4. Яжте сладък, червен кромид, най-малко по една глава на ден. Като го ядете го дъвчете хубаво.

5.  Да се измиват слабините всяка вечер с топла вода, в която ще слагате по малко сол.

6. Да се употребяват по 1 -2 лимона на ден.

7. Преминете изцяло на вегетарианска храна.

8.  През месец май, съберете 100 връхчета от малки борчета, сложете ги във вода да поврят 1-2 часа, докато омекнат. След това сложете 1 кг. захар и го оставете да поври още малко, докато се разтопи захарта и смолата на боровите иглички излезе във водата. От тази смола ще ядете по 1 супена лъжица сутрин, обед и вечер, преди ядене, заедно с боровите връхчета.

9. Яжте суров чесън.

10.  Пийте житена и царевична вода. След като се свари житото или царевицата, да се пие водата им. Ще ги варите около 1 ч.

11. Всяка сутрин и вечер, преди лягане, да се взима по 1 лъжица чисто дървено масло.

Петър Дънов
    « Последна редакция: Март 09, 2011, 19:38:58 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Астма
    Изцеление от природата
    Админ 1 7570 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:58:50
    от Administrator
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3854 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Акне
    Изцеление от природата
    Админ 1 9386 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:53:16
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4600 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9194 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright