Духовно развитие

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Заекване  (Прочетена 4088 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 23, 2011, 12:38:54 »

ЗАЕКВАНЕ

Тези които заекват, обичат да говорят бързо, затова се препоръчват следните методи на лечение:
    1.  Този който заеква, да поема дълбоко въздух, да направи дълбоко дишане, преди да започне да говори.

2. Когато говорите, говорете много бавно.

3.  Всяка вечер си мийте краката с топла вода, много бавно. Съвсем бавно си движете ръцете по краката, за да се научите на бавни движения.

4.  Когато нареждате някои предмети, например по масата, или когато си подреждате леглото, или стаята, трябва да местите предметите съвсем бавно. За да калите волята си правете бавни движения. Щом калите волята си на бавни движения, тя ще се кали и на бавно говорене.

5.  Направете една дълбока вдишка и при вдишването изговорете съвсем бавно една дума, например „благост". Това упражнение ще повтаряте по няколко пъти на ден. Друг път при вдишване ще изговаряте думата „мир" и т.н. При издишване ще изговаряте по 2 думи, например „благост и мир" или „радост и светлина".

Петър Дънов
    « Последна редакция: Март 09, 2011, 23:59:56 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 4099 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 5006 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Охтика
    Изцеление от природата
    Administrator 0 3193 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 13:25:30
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright