Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Детски обриви  (Прочетена 2920 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 23, 2011, 11:21:23 »

ДЕТСКИ ОБРИВИ

Сваряват се коприва и бъз (листата) по равни части. Като изстине водата, с нея се облива цялото тяло на детето.

Баба Ванга
    « Последна редакция: Март 10, 2011, 00:07:58 от Administrator » Активен

krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #1 -: Април 25, 2013, 11:03:27 »

Да има обриви и обриви... Усмивчица

От личен скорошен опит - и при децата и при големите е едно - чистене на нещо.
    Малкия има много бяла и обриваща се кожа още от бебе. Въпреки биокозметиката, която съм ползвала и въпреки кърменето и късно захранване, през лятото се обриваше по ръчичките и бузките - едно сухо и сърбящо с много ситни пъпчици. От слънцето пламваше целия. Временно облекчаваше положението хомеопатия и био крем с масло от шеа и лайка.
    Миналата година пролетта започнах със спирулината (която прочиства черният дроб) и лятото нямаше никакви обриви вече, даже почти не съм го мазала със слънцезащитни. И отново си направих извода - важно е изчистване отвътре, отровите просто трябва да излязат. А при малкия поради проблемно раждане беше "закърмен" с два силни антибиотика от първите дни в болницата и после още два пъти при болничен престой още два пъти с един много силен. Всичко това е трябвало да се изхвърли.

При мен - от тинейджърските години доскоро имах неприятно акне, затихваше, проявяваше се... Мислех, че съм алергична към нитратите в повече, защото хапвайки първите салати и домати, отивайки за няколко дни на село ставаше някакъв ужас. Положението се подобри много когато минах на биокозметика и започнах да се храня все по-здравословно.Но коренната промяна стана пак когато започнах спирулина и пречиствания. Сега си ям марули и зимата и нямам проблеми (не че е много полезно, ама ми писва от еднообразие) Всичко е било изхвърляне на отрови.

Та ако искате чиста кожа за мас или децата - изчистете се отвътре.

За морето - и на мен ми действаше така, и аз мислех, че просто заздравява кожата, но наскоро четох за изчистващата сила на солта и си мисля, че по-скоро е това - вода, сол и слънце - в комбинация те просто изсмукват отровите от кожата ни, а може би и по-дълбоко.

Предполагам билки като коприва и бъз имат подобно действие. От бебешкия период на детето - смрадлика и лайка в комбинация действат противовъзпалително и оздравяващо на кожата.
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на вампиризъм
    Езотерика
    Админ 2 1996 Последна<br />публикация Юни 28, 2010, 14:51:16
    от Victim
    Детски вампиризъм
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Админ 3 1976 Последна<br />публикация Септември 30, 2010, 21:57:42
    от Gayatri
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4535 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Обриви и копривна треска
    Изцеление от природата
    Админ 1 8430 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:00:57
    от Administrator
    Детски селища българия
    Инициативи
    The One 0 248 Последна<br />публикация Октомври 06, 2013, 01:14:21
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright