Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Детски обриви  (Прочетена 2808 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 23, 2011, 11:21:23 »

ДЕТСКИ ОБРИВИ

Сваряват се коприва и бъз (листата) по равни части. Като изстине водата, с нея се облива цялото тяло на детето.

Баба Ванга
    « Последна редакция: Март 10, 2011, 00:07:58 от Administrator » Активен

utro
    Неактивен Неактивен

Публикации: 711

« Отговор #1 -: Април 24, 2013, 09:32:59 »

По бабешки метод са ме обливали зимата със стоплена морска вода (без изплакване).
    При положение че никакви мазила,кремчета не са помогнали за обрива по тялото.
    Лятно време,след плаж от морската вода изчезват всякакви обриви и раздразнения по кожата.
    Самата сол действа явно "обгарящо".
    п.с Все пак редно е първо консултация с лекар. Има обриви и обриви...
    Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #2 -: Април 25, 2013, 11:03:27 »

Да има обриви и обриви... Усмивчица

От личен скорошен опит - и при децата и при големите е едно - чистене на нещо.
    Малкия има много бяла и обриваща се кожа още от бебе. Въпреки биокозметиката, която съм ползвала и въпреки кърменето и късно захранване, през лятото се обриваше по ръчичките и бузките - едно сухо и сърбящо с много ситни пъпчици. От слънцето пламваше целия. Временно облекчаваше положението хомеопатия и био крем с масло от шеа и лайка.
    Миналата година пролетта започнах със спирулината (която прочиства черният дроб) и лятото нямаше никакви обриви вече, даже почти не съм го мазала със слънцезащитни. И отново си направих извода - важно е изчистване отвътре, отровите просто трябва да излязат. А при малкия поради проблемно раждане беше "закърмен" с два силни антибиотика от първите дни в болницата и после още два пъти при болничен престой още два пъти с един много силен. Всичко това е трябвало да се изхвърли.

При мен - от тинейджърските години доскоро имах неприятно акне, затихваше, проявяваше се... Мислех, че съм алергична към нитратите в повече, защото хапвайки първите салати и домати, отивайки за няколко дни на село ставаше някакъв ужас. Положението се подобри много когато минах на биокозметика и започнах да се храня все по-здравословно.Но коренната промяна стана пак когато започнах спирулина и пречиствания. Сега си ям марули и зимата и нямам проблеми (не че е много полезно, ама ми писва от еднообразие) Всичко е било изхвърляне на отрови.

Та ако искате чиста кожа за мас или децата - изчистете се отвътре.

За морето - и на мен ми действаше така, и аз мислех, че просто заздравява кожата, но наскоро четох за изчистващата сила на солта и си мисля, че по-скоро е това - вода, сол и слънце - в комбинация те просто изсмукват отровите от кожата ни, а може би и по-дълбоко.

Предполагам билки като коприва и бъз имат подобно действие. От бебешкия период на детето - смрадлика и лайка в комбинация действат противовъзпалително и оздравяващо на кожата.
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на вампиризъм
    Езотерика
    Админ 2 1952 Последна<br />публикация Юни 28, 2010, 14:51:16
    от Victim
    Детски вампиризъм
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Админ 3 1909 Последна<br />публикация Септември 30, 2010, 21:57:42
    от Gayatri
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4434 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Обриви и копривна треска
    Изцеление от природата
    Админ 1 8346 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:00:57
    от Administrator
    Детски селища българия
    Инициативи
    The One 0 199 Последна<br />публикация Октомври 06, 2013, 01:14:21
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright