Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво беше това????  (Прочетена 1129 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Февруари 20, 2011, 13:22:14 »

Бях седми клас и бях вкъщи. Нея вечер сън не ме хващаше и аз слушах радио на телефона си. По едно време радиото изчезна - просто се зачу шипене, сякаш не е на станция, а след малко се появи някаква фигура като от стъкло, която се огледа наляво-надясно и отмина стаята ми. Какво може да е това?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Paladin60
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 95

« Отговор #1 -: Февруари 20, 2011, 15:17:46 »

Има такова измерение, в което всички неща са като стъклени. Предметите излъчват светлинна енергия, вместо да я приемат.
    Хората в това измерение също са прозрачни като стъкло.
    Нищо чудно да си погледнал в това измерение някой човек.
    Това е осмо или девето ниво-забравил съм кое точно.
    Не означава нищо страшно, просто си видял...
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 10:58:23 »

Добре де, а защо радиото изчезна? При нас обхватът е много стабилен - хваща се от Варна, Слънчев Бряг, Шумен и Калиакра. Нормално ли е подобно нещо?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Paladin60
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 95

« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 13:03:57 »

Зависи какво разбираш под нормално.
    Предполагам- смущението идва от случайното или не смесване на двете измерения-нашето и кристалното.
    Имах подобно изживяване, но бях изцяло в онова измерение- видях си ръцете кристални.
    Там имаше един кристален човек, който лекуваше някого на една операционна маса.
    Дори маската му беше кристална. Всички  предмети излъчваха сияние, вместо да имат цвят.
    Човекът каза да гледам, но да не пипам нищо.
    Особено ми обърна внимание на една трансмисия на три колела, която се въртеше и тиктакаше като часовник.
    Обяснението му беше, че това е биологичния часовник на човека-колко ще живее.
    Помислих си, че правилно е поставен на това ниво, където никой човек не може да му повлияе.
    Помисли си само, ако някой тръгне да ти бъзика продължителността на живота.Брррррррр.
    Според квантовите физици Ракович и Коруга е възможно съзнанието да получи такова ускорение, че да пътува в измеренията, създавайки мостовете на Розе-Боде. Дори имаха някаква формула за това ускорение.
    Според Карл Сейгън законите на физиката не се променят, ако измеренията са 11. Мисля това са нашите три, седемте слоя на аурата и....времето.

* 1995 ECPD SYMP.doc (510.5 KB - свалено 428 пъти.)
    « Последна редакция: Февруари 21, 2011, 13:10:53 от Paladin60 » Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 14:49:54 »

Много благодаря!!! Поне това ми се изясни, защото го бях почти забравил като случка, но точно вчера ми се пръсна един прозорец над главата и ми помогна да се сетя за случката от онова блажено време.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво означава това според вас?
    Обща тематика
    Ева 2 770 Последна<br />публикация Юли 20, 2010, 19:20:01
    от bars_i
    Норвежки политик дава информация за подземните бази -Какво ще кажете за това? « 1 2 »
    Любопитни факти
    dream 16 1726 Последна<br />публикация Ноември 19, 2010, 23:39:53
    от nia.boneva6
    Какво по-точно е това ?
    Въпроси и отговори
    SPChild 12 831 Последна<br />публикация Ноември 29, 2012, 15:38:03
    от Svetoslav
    Какво е това?
    Видео клипове
    estira 3 780 Последна<br />публикация Април 16, 2011, 13:19:23
    от estira
    Как се прави революция и защо Исландия не беше оповестена в медиите ... « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    еос 59 2831 Последна<br />публикация Март 28, 2013, 15:23:23
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright