Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Контакта с другите  (Прочетена 1422 пъти)
цвете
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Град: Варна
  • « -: Август 24, 2009, 16:06:27 »

Здравейте!
    Току що се регистрирах - донякъде си отдъхнах като ви открих!
    Странните преживявания са също част от живота ми... Тук ми се иска да споделя трудностите, които имам с работата и колегите, приятелите и се чудя как се интегрирате с околните - няколко пъти стигам до ръба на здравословна криза от себераздаване, това да служа за буфер, да закрилям по-слабите при явни несправедливости и т.н. А ако не съм такава, каквато съм, вътрешно много страдам - защото чувствам, че ставам проводник на неща, които не приемам в духовен план. И започвам да горя като бушон. Смених работа и пак. Опитвам се да търся промяната в себе си. Вероятно разсъждавам неправилно. Имах моменти, в които от свръхчувствителност изпитвах ужас да съм сред други хора, защото силно ги усещах. Да не кажа, че имам усещането, че прихващам неравновесието на другите, че техните енергии минават през мен и аз ги изстрадвам или поемам?? Мисля, че дори понякога се губя. Чувствам се много изчерпана и дори едва успявам да възстановя равновесието си. Последния път от изчерпването така дълбоко страдах, минаха месеци докато относително се възстановя. И сега така дълбоко съм се скрила, почти изолирана и с по-рязко поведение се опитвам да държа другите настрана. Дълго време в самотата се самозареждах и лекувах, сега това също ми е трудно - имам постоянна нужда да съм сред природата - по-горе в планината......................
    простете, но ще съм благодарна, ако намеря разрешение - досега го постигах чрез самоанализ. всеки път се докарвам до свръхпретоварване на мозъка. Свръхактивност-изолация, по друг начин не успявам да отреагирам на обкръжението.................
    « Последна редакция: Януари 13, 2010, 18:19:31 от delfin » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Август 24, 2009, 18:33:47 »

Здравей цвете!
    До болка ми е познато това което описваш. И аз бях така-всеки контакт с хората(особенно с яростни) така ме изцеждаше,като да съм копала на нивата два дни без прекъсване. Сега вече не съм така. Изградих пред себе си въображаеми стени,които да спират притука на всякаква енергия и съответно изтичането на моята. Много е просто...минути преди да се набутам в гамжилото от хора отделям 1 мин. за нещо като медитация,като си повтарям,че около мене има защитна преграда,която не допуска лоша енергия до мен. Това наистина ми помага,а преди съм имала дори и случая на припадаци. Така че не търси причините в теб и не е нужно да се променяш! Чисто и просто си измисли твой си начин да се предпазваш! Вслушай се във вътрешния ти глас-направо го попитай твоето Висше АЗ кой е начина и го направи! Успех!
    Активен
    цвете
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Август 26, 2009, 00:15:41 »

Здравей, giti!
    Изпробвах някои от техниките, споделени от теб в сайта, благодаря ти!
    Помагат!!!
     Ухилен

Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 26, 2009, 01:45:55 »

Радвам се ,че помагат и на друг моите техники,защото съм стигнала до тях сама без помоща на книги и т.н. Веселяк
    Хубаво ще е ако човек открие своите техники.....всички сме различни и имаме нужда от различни неща-съответно техники...
    « Последна редакция: Август 26, 2009, 01:48:14 от giti » Активен
    onzi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 51

« Отговор #4 -: Януари 13, 2010, 18:15:19 »

Ха-ха  Ухилен
    Ето аз пък от дете си представям когато се страхувам нощно време или усещам нечие присъствие, как се обграждам с толкова ярка бяла светлина, че никой и нищо не може да ме доближи Намигване
    Сега вече разбирам, че е в природата ми да светя и да озарявам тъмните кътчета на съзнанието си Целувчица
    Та нали всички ние сме паднали звезди - звезден прах  Намигване.
    « Последна редакция: Януари 13, 2010, 18:23:51 от delfin » Активен

мислете нестандартно,творете с размах и винаги следвайте интуицията си
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #5 -: Март 26, 2010, 17:20:18 »

Здравей цвете!
    До болка ми е познато това което описваш. И аз бях така-всеки контакт с хората(особенно с яростни) така ме изцеждаше,като да съм копала на нивата два дни без прекъсване. Сега вече не съм така. Изградих пред себе си въображаеми стени,които да спират притука на всякаква енергия и съответно изтичането на моята. Много е просто...минути преди да се набутам в гамжилото от хора отделям 1 мин. за нещо като медитация,като си повтарям,че около мене има защитна преграда,която не допуска лоша енергия до мен. Това наистина ми помага,а преди съм имала дори и случая на припадаци. Така че не търси причините в теб и не е нужно да се променяш! Чисто и просто си измисли твой си начин да се предпазваш! Вслушай се във вътрешния ти глас-направо го попитай твоето Висше АЗ кой е начина и го направи! Успех!

Също много помага и бялата светлина - представяш си как си заобиколен от бяла светлина. Все едно си в средата на едно бяло слънце Бялата светлина отблъсква всякакъв вид отрицателна енергия. Навремето така лекувах дъщеря ми от страхова невроза. Тя тогава беше дете, на 7 години, всичко се ликвидира за около десет дни.

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    С какво децата-индиго се отличават от другите деца
    Децата индиго
    Админ 0 2539 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:18:10
    от Админ
    Другите, около нас
    Всичко относно индиготата
    l'amour 2 954 Последна<br />публикация Април 24, 2011, 23:47:08
    от Чиста енергия
    Мнението ни за другите
    Духовни връзки и взаимоотношения
    nobody 12 1139 Последна<br />публикация Септември 04, 2013, 11:07:19
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright