Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Закон за даването и вземането  (Прочетена 2751 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 18, 2011, 12:01:20 »

Законът за даването и вземането - “това е един от най-трудно приложимите закони, които човекът трудно спазва и съблюдава в протежение на целия си живот. Не може само да даваш и нищо да не получаваш в замяна. Когато се получи дисбаланс, тогава резултатът за даващия, но не получаващ нищо в замяна, е тежка болест, най-вече рак и неизлечими или трудни лечими различни болести, които нямат обяснение от какво са породени. Когато има дисбаланс в другата посока - само да се получава и нищо да не се дава в замяна, тогава полученото даром няма тази стойност, като тази, която тя би имала, ако е заплатена по достойнство срещу нещо дадено насреща (в най-различни варианти). Тогава тези души, които само получават наготово и нищо не дават в замяна, не се развиват, успехите им са кратки и с ниска стойност, неоценени, бързо изветрящи, забравяни. Когато има баланс между даването и вземането, тогава душите се развиват бързо, ценят високо постиженията си, размножават успешно резултатите от постигнатите успехи и много хора добруват чрез тях. Този закон влияе много осезателно върху взаимоотношенията между хората и от тях произлизат много обвързаности, които преминават в кармична обремененост и пораждат задължения за душите в следващи животи да изчистват в нови взаимоотношения сътвореното от тях. Когато хората се научат да живеят в синхрон с този закон, тогава ще имат по-щастлив и успешен живот, изпълнен с любов, благодарност и много успехи.„

Прието от "Ошвешт" през "Галя Йосифова - Виния "
    Източник: http://moyatjivot.com/

Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Закон за взаимопомощта при хората
    Вселенски закони
    Reiki 4 2128 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 02:31:05
    от Amaranth
    Закон за най-малкото усилие
    Вселенски закони
    Administrator 0 1864 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 13:43:27
    от Administrator
    Закон за поддържане на баланса
    Вселенски закони
    Administrator 0 1639 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 13:44:45
    от Administrator
    Закон за егото « 1 2 »
    Вселенски закони
    nre 19 6869 Последна<br />публикация Юли 03, 2016, 18:17:17
    от Странник
    Закон за привличане vs контрол и влияние
    Въпроси и отговори
    Me.Racle 2 689 Последна<br />публикация Ноември 17, 2013, 14:55:51
    от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright