Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Закон, забраняващ на духовните учители да влизат в аурата или тялото  (Прочетена 4709 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Февруари 17, 2011, 20:13:37 »

КОСМИЧЕСКИ ЗАКОН, ЗАБРАНЯВАЩ НА ДУХОВНИТЕ УЧИТЕЛИ ДА ВЛИЗАТ В АУРАТА ИЛИ ТЯЛОТО НА ЧОВЕШКИТЕ СЪЩЕСТВА

Ако се наруши този закон, това се счита за обсебване, каквото извършват някои невъплътени духове.
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 20:44:09 от Administrator » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Февруари 17, 2011, 20:14:45 »

Напротив! Духовните Учители имат право да влизат в човешкото тяло. Пример, давам, със Беинса Дуно, който влиза в тяло на Петър Дънов.
Активен
taken
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #2 -: Февруари 17, 2011, 20:16:56 »

Брааааво бре !!! Много добра тема Еонке Плезещ се  Тялото на Учителя си е негово , той си идва с него Рабено , тука случая е друг и се описва с  една проста дума  ---> обсебване !!!
Активен
ThePhi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Февруари 17, 2011, 20:18:06 »

Ако човекът се е съгласил да даде тялото си? Може би пак е обсебване, но остава ли забранено?
    Активен

1.618
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Февруари 17, 2011, 20:21:54 »

Не съм съгласен. Когато едно същество има много важна житейска мисия, има правото да вземе тялото на друго същество със по-маловажна мисия.

Що се отнася до Учителя - не е обсебвал никого.

"На 7 март* 1897 година (на тридесет и три годишна възраст) в село Тетово, Русенско, Божественият Дух слиза върху него. Личността на Петър Дънов се трансформира в Учителя на Бялото Братство Беинса Дуно."

Както виждаш, Еона, Световен Учител е влязъл в човешко тяло. И Христос го е правил, и Буда.

Когато говорим за нежелан, разрушителен контакт върху аурата или тялото на същество, което вече се е инкарнирало на Земята - това е обсебване!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Февруари 17, 2011, 20:24:22 »

Аз започвам.
    Ченълинга до каква степен е нарушение на този закон?
    При гласов ченълинг май
     има навлизане в тялото, при автоматичното писане също.
    С това отварям дискусия.Май е време да го избистрим до колкото може този въпрос.
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Февруари 17, 2011, 20:25:23 »

Ако ченълинга е насилствен - лошо.

Ако проводника сам е разрешил - няма проблеми.
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 17, 2011, 20:26:13 »

Ако човека се е съгласил доброволно да даде тялото си , но най-вече душата си , което е по-лошо ,то той просто до там са му стигнали силите . Той си остава "слаба" душа , или по-скоро млада душа , без житейски опит и изградена силна и устойчива психика в такива ситуации.Казвам млада , защото , ако ви прави впечатление , повечето такива "обсебени" хора , са млади момчета , юноши. Рядкост приоритет на обсебващите са момичетата и жените , заради тяхната "женска" интуиция.Използват повече младите момчета също така и заради типичните хормонални процеси , настъпващи в тяхното тяло , в този момент на развитие
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Февруари 17, 2011, 20:26:19 »

Рабено това е различно - осеняването със Светия Дух не е обсебване и някой да ти влезе в тялото, това си е нещо нормално ,което всички би трябвало да направят.
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Февруари 17, 2011, 20:27:19 »

Ако човека се е съгласил доброволно да даде тялото си , но най-вече душата си , което е по-лошо ,то той просто до там са му стигнали силите . Той си остава "слаба" душа , или по-скоро млада душа , без житейски опит и изградена силна и устойчива психика в такива ситуации.Казвам млада , защото , ако ви прави впечатление , повечето такива "обсебени" хора , са млади момчета , юноши. Рядкост приоритет на обсебващите са момичетата и жените , заради тяхната "женска" интуиция.Използват повече младите момчета също така и заради типичните хормонални процеси , настъпващи в тяхното тяло , в този момент на развитие

Ха, най-точната диагноза. Браво, тейкън!  Но не е в целта, за която намекваш. Ха!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Февруари 17, 2011, 20:30:40 »

значи т.нар Духовен учител тогава е нарушител на закона , независимо дали ученикът доброволно се е съгласил , той няма право да иска това от него
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Февруари 17, 2011, 20:36:22 »

сега прочетох Раби , не става въпрос учител да се инкарнира , а да не се намесва по този начин в живота на човешко същество на което е учител , да не му навлиза в тялото или аурата. Доколкото знам примерно гласовият ченълинг е отстъпване на част от съзнанието на въпросния учител.
    Активен

taken
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Февруари 17, 2011, 20:39:35 »

Незнам за Вас , но аз осъзнах , че най-важното тука на Земята  за хората е техните преживявания , техния собствен път .Когато някой "духовен учител" , или представител на някоя извънземна раса осъществи контакт с човешко същество , познайте какви са му мотивите !!!?! Защото , ако той наистина какъвто и да е , колкото и духовно еволюирал да е , иска да помогне на човешката душа по-някакъв начин , то той ще се намесва , индиректно , без обсебвания  , и като цяло в много рядки случаи !!! Защото в обратния случай , ние губим стойността на нашия собствен път . Не забравяйте , Дявол има !!! И неговите "чудеса" и обещания , с които ви залива са много примамливи !!! Настъпи времето на лъжепророците !!!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Февруари 17, 2011, 20:45:48 »

от една страна съм съгласна , но и си много краен , ааз вярвам че и много светли същества са пратени на помощ обаче - как да ги познаваме- май точно по това - че не влияят пряко на нашите решения, че ни пращат отговори , само когато сме ги поискали и само ако мойем да ги приемем правилно , да ги асимилираме. Все още ми е объркано - верно е че е време на лъжепророци , но още е казано,че - Старците ще сънуват,младите ще пророкуват.
    Трябва да се разграничава пророкуването май. Пророкуване директно от общението с Божия дух и пророкуване ,чрез някой.
    По същия начин за общуването със учителите ни - кой е законния начин ХмммХммм
    Активен

Venus
    Гост
    « Отговор #14 -: Февруари 17, 2011, 20:47:46 »

Добре това, но само не разбрах интуицията какво общо има с това дали си момче или момиче? Мислех си, че както има момичета със мн.слабо развита интуиция, така има и момчета при която тя е силно развита.  
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright