Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Техника за Емоционална Свобода (ТЕС)  (Прочетена 13151 пъти)
Щуродино
Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #15 -: Юли 25, 2012, 08:41:22 »

Техниката е наистина ефикасна и действа.. УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица Амейзинг по страхотен начин си го дообяснил !!! Браво много ми хареса !!! УсмивчицаУсмивчицаУсмивчицаИначе книгата я има в електронен вариант : http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%CF%E5%F2%FA%F0%ED%E8%F8%EA%E8
Благодаря за линка към книгата
Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
VET
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #16 -: Юли 25, 2012, 10:14:49 »

На техниката ТЕС попаднах януари 2010г. случайно в интернет. 2 дни четох, разпечатах си най-важните неща и на 3-тия започнах и не сгреших.. Смятам, че тази техника оказа много положително въздействие върху живота ми като цяло. И до днес продължавам да я ползвам когато ми се налага. Много помага за чистене на нежелани емоции, но и на почти всичко.
Активен
Щуродино
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Юли 25, 2012, 10:29:03 »

На техниката ТЕС попаднах януари 2010г. случайно в интернет. 2 дни четох, разпечатах си най-важните неща и на 3-тия започнах и не сгреших.. Смятам, че тази техника оказа много положително въздействие върху живота ми като цяло. И до днес продължавам да я ползвам когато ми се налага. Много помага за чистене на нежелани емоции, но и на почти всичко.
Мога поне да опитам
Активен

zigzagy77
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #18 -: Юли 25, 2012, 22:19:34 »

https://www.facebook.com/pages/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%9C%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%A2%D0%95%D0%A1-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%BD/127564073983063
Активен
Щуродино
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Юли 28, 2012, 10:28:12 »

Цитат
В това, което прочетох за ТЕС се обясняваше, че не е нужно да вярваш в резултата. Просто всичко е нещо като формула - повтаряш необходимите думи, свързани с проблема, потупваш определени точки и нещата се получават. Никак не ми се вярваше, но при повечето хора има резултат. Все още съм малко скептична, но въпреки това смятам да го изпробвам.
Това е често срещано, и при Джон Кехоу, и при други, които пишат за силата на съзнанието да влияе върху реалността. Но според мен без вяра няма как да се постигне каквото и да е било.
Просто това за невярващите е популярно изречение, което да накара и скептичните да опитат - или поне да купят книгата или филма, който да им помогне да стигнат до гениалните прозрения на авторите.
В тези техники няма нищо неестествено, чудотворно или сензационно. Владеенето им е въпрос на време и най-вече самосъзнанието, че човек сам кове съдбата си.
Ние използваме тези "техники" всеки ден, всяка секунда, но просто не го осъзнаваме. Всяка мисъл се отразява по някакъв начин на действителността, дотолкова, колкото е вложената за тази мисъл енергия. Колкото по-силно мислим за нещо, било то искайки го или като се страхуваме от него, толкова по-бързо то се "материализира".
Просто трябва да приемем, че Вселената е благоразположена към нас и ни глези с всичко, което поискаме. Може и понякога да не знаем, че искаме нещо, но като се случи... да се убедим напълно, че не го искаме. Но и страхуването също е силно, като чувство.
Прави сте, основното е благодарността, която трябва да изпитваме към всичко, което вече ни се е случило, или предстои, тъй като... така да се каже, ние сме си го докарали.
Можеш да благодариш за много неща-за мил жест на внимание,за бързото и качествено обслужване в магазина,за страстното смъмряне на приятел/ка с обич-това са идеии други неща
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #20 -: Юли 28, 2012, 11:01:14 »

Цитат
В това, което прочетох за ТЕС се обясняваше, че не е нужно да вярваш в резултата. Просто всичко е нещо като формула - повтаряш необходимите думи, свързани с проблема, потупваш определени точки и нещата се получават. Никак не ми се вярваше, но при повечето хора има резултат. Все още съм малко скептична, но въпреки това смятам да го изпробвам.
Това е често срещано, и при Джон Кехоу, и при други, които пишат за силата на съзнанието да влияе върху реалността. Но според мен без вяра няма как да се постигне каквото и да е било.
Просто това за невярващите е популярно изречение, което да накара и скептичните да опитат - или поне да купят книгата или филма, който да им помогне да стигнат до гениалните прозрения на авторите.
В тези техники няма нищо неестествено, чудотворно или сензационно. Владеенето им е въпрос на време и най-вече самосъзнанието, че човек сам кове съдбата си.
Ние използваме тези "техники" всеки ден, всяка секунда, но просто не го осъзнаваме. Всяка мисъл се отразява по някакъв начин на действителността, дотолкова, колкото е вложената за тази мисъл енергия. Колкото по-силно мислим за нещо, било то искайки го или като се страхуваме от него, толкова по-бързо то се "материализира".
Просто трябва да приемем, че Вселената е благоразположена към нас и ни глези с всичко, което поискаме. Може и понякога да не знаем, че искаме нещо, но като се случи... да се убедим напълно, че не го искаме. Но и страхуването също е силно, като чувство.
Прави сте, основното е благодарността, която трябва да изпитваме към всичко, което вече ни се е случило, или предстои, тъй като... така да се каже, ние сме си го докарали.
Точно, освен това не вярвам на доброжелателни реклами...Когато бях в 7ми клас, (от 4 години мечтаех за къдрава коса), и тя за 3 години така се накъдри, че чак не повярвах , а си беше абсолютно права Усмивчица
Щом тези книги и филми ви помагат - добре, но смятам, че и сами можете.
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
Обща тематика
Spirit 15 4577 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
от zvezdichka
Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
Филми
Administrator 24 6868 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
от nre
"Писание за любовта" - Йогананда
Послания
nia.boneva6 1 1810 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
от mirokiriakov
Пророчествата на Слепия Ембрион...начало...
Послания
lessus 12 2768 Последна<br />публикация Декември 11, 2010, 18:58:32
от lessus
С какво Сахаджа йога е по различна от другите системи в йога ? « 1 2 ... 8 9 »
Йога
sahaj 123 5469 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 02:53:02
от mengel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright