Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дете Индиго онлайн  (Прочетена 11714 пъти)
protoplasma
Гост
« Отговор #45 -: Януари 15, 2012, 22:11:16 »

Цитат на: elinikar
Санги,материалът е много интересен,въпреки че съм го чела преди близо година,пак ще си го прочета и ще го коментирам.Поздравления,че си го побликувал,въпреки че то си е за отделна тема Усмивчица
Приемам поздравленията и благодаря за тях
Разбрах, че го има, но когато попаднах на статията, не я намерих във форума. Може би е за отделна тема, но пък обхваща много теми и въпроси и за това не направих отделна. Пък и не обичам да стартирам теми.
Да, за тези, които са го чели, да си го припомнят и ...тези, които не са го чели, да го прочетат. Аз не го бях чел.
Цитат на: elinikar
Само се чудя,доколко е достоверен източникът?
Нямам представа. Пък и нищо няма да изгуби човек, ако го приеме за чиста монета. Чудете се, кога е достоверен източника, ако ви карат нещо да правите или искат нещо от вас. А неща като това, нищо не пречи да бъдат прочетени и като научна фантастика. На мен лично не ми звучи като 11 годишно лапе, но щом са казали.
Но сега, след като стана ясно, че е стар материал, ми нахлу неизбежния въпрос - какво ли е станало с това дете?! Едва ли ако е съществувало в този си вид, на 11, интереса към него ще утихне рязко, след тази статия.
Е.. както и да е де. Просто ми стана чудно.
Активен
elinikar
Неактивен Неактивен

Публикации: 221

« Отговор #46 -: Януари 16, 2012, 00:25:43 »

На мен лично не ми звучи като 11 годишно лапе, но щом са казали.

И на мене.Сравнявам го със синът ми,който тази вечер след като гледа филма Терминатор 3,ми заяви "Вече реших,когато порастна ще си направя сам дете и то ще бъде кибер робот с кожа и ще ме слуша.Няма да ми трябва жена" Веселяк
На осем години е и мисля,че е нормално да си фантазира по подобен начин

Но сега, след като стана ясно, че е стар материал, ми нахлу неизбежния въпрос - какво ли е станало с това дете?! Едва ли ако е съществувало в този си вид, на 11, интереса към него ще утихне рязко, след тази статия.
Е.. както и да е де. Просто ми стана чудно.

Незнам,възможно е на някои хора да не им утърва изнасянето на подобна информация,...ако приемем че е реална  Хммм
Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
polina
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #47 -: Октомври 09, 2012, 11:20:51 »

zdraveite izviniava m se 4e pisha na latinica za shtoto imam problem s klaviatrurata na komputara dosta neshta pro4etox ot tova koeto kazva Sasha i biax naistiina kakto se kazva s otvorena usta vsi4ki tezi neshta koito pro4etox za svetat i xorata koito ne osaznavat kakvo stava az imam dete mom4e na 7 g .toi e indigo dete po prostata pri4ina 4ee s violetov cviat v ayrata si no govori stranno nishto ne mu se razbira xodixme kade li ne i nikoi nishto ne kazva takiva deca progovariat li rano ili kasno  toi e roden na 14.12. 2005.

Според правилата на форума
писанато с латиница е забранено.
« Последна редакция: Октомври 09, 2012, 14:15:58 от Модератор » Активен
Stan
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

• Град: Велико Търново
  • « Отговор #48 -: Октомври 09, 2012, 12:50:30 »

zdraveite izviniava m se 4e pisha na latinica za shtoto imam problem s klaviatrurata na komputara dosta neshta pro4etox ot tova koeto kazva Sasha i biax naistiina kakto se kazva s otvorena usta vsi4ki tezi neshta koito pro4etox za svetat i xorata koito ne osaznavat kakvo stava az imam dete mom4e na 7 g .toi e indigo dete po prostata pri4ina 4ee s violetov cviat v ayrata si no govori stranno nishto ne mu se razbira xodixme kade li ne i nikoi nishto ne kazva takiva deca progovariat li rano ili kasno  toi e roden na 14.12. 2005.

Няма как да подценим факта, че всяка душа избира точните условия, при които да извърви настоящия си житейски път.
    Вероятно ще помогне да се свържете с душата и да "поговорите" какво точно иска.
    Някой духовен учител, мъдрец...е подходящ човек за случая.

Това е от мен.
    Дано нещата се развият за най-висше добро!

Успех!
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго ли е вашето дете, характерни черти « 1 2 3 »
    Децата индиго
    giti 32 20546 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 19:16:27
    от rosi_999
    Едно дете индиго за аурата и още нещо
    Децата индиго
    delfin 11 4432 Последна<br />публикация Септември 20, 2009, 09:32:46
    от Инил
    Как да разпознаем едно дете-индиго?
    Децата индиго
    Админ 0 5070 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:19:42
    от Админ
    Работещо момиче - онлайн списание за жената
    Полезни сайтове
    la_rousse 1 2037 Последна<br />публикация Март 25, 2011, 13:30:51
    от Eona Lightholder
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2508 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright