Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дете Индиго онлайн  (Прочетена 11397 пъти)
violet
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

• Град: FR
  • violetainch
    « Отговор #30 -: Март 09, 2011, 12:00:21 »

Усмивчица добре го каза. права си
    Активен
    elisa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

• Град: София
  • « Отговор #31 -: Март 12, 2011, 03:42:17 »

Хора, идвам с добра новина... днес попаднах в една група, където не са индигота (т.е. не са се определили като такива) обаче много добре поемат инфо за Промяната и дори има и научили си урока... просто ще заспя щастлива... хората, дори и без етикетче се информират или са отворени за информация... това е добрееее!!! (Е, естествено, че ще има и постоянни отрицатели и мрънкачи, ама няма как, важното е, че има отворени)

Апропо и моичкият днес като чу за Япония и вика - Еее, свърши се с този свят... да знаеш - Краят е близо... И аз - О.О УАУ... тоа па.. нали беше непросветен. И му казах - Еми, за това, единственото, което можем да направим е да не се караме и да раздаваме любов, да се обичаме и уважаваме... Пък света като свърши - свърши... И той мълча, после стана и излезе от стаята... Влезе ли му нещо.. разбра ли ме... идея нямам Усмивчица

Весел уикенд 2ол
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #32 -: Март 23, 2011, 23:09:36 »

Попадна ми от един сайт.
    Дали е истина незнам.

http://terrafim.wordpress.com/statiy/
    Горе в дясно , където пише Най-четено, под него е "дете индиго онлайн!", кликнете там.

Разговор с 11-годишното момче-Индиго Саша, с което са разговаряли всички желаещи в един от форумите на интернет… 295 най-различни въпроси, засягащи всякакви теми…
    (със съкращения)

Начало: „4 май (2006г.), от 19.30 до 20.00 той е готов да разговаря с вас. Казва се Саша, на 11 години. Изяви сам желание за това и то не без причини.
    Моля ви, използвайте кратки, разбираеми, съдържателни въпроси. Помнете, че той е дете и не използвайте „провокативни“ въпроси. След въпроса, моля, изчакайте отговора, дори да се забави малко. За себе си оставям възможността за стилистична поправка на речта на момчето.“(Elhfi)

1. Попитайте Саша – как вижда той бъдещето на Земята и Човечеството.
    Добро, само ако хората не започнат война.

------------
    Така започва

ПП: Ама то това вече го имало тук. Аз мислех че съм открил Америка Намигване Сляха ми темата с тази Усмивчица
    « Последна редакция: Март 23, 2011, 23:47:25 от turist » Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    violet
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

• Град: FR
  • violetainch
    « Отговор #33 -: Март 24, 2011, 00:13:55 »

Здаравей турист! Е така сме всички прочели го, аз го препрочитам редовно и ми се говори за казаното. Хайде да го пообсъдим де кой, какво го впечатли?
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #34 -: Март 26, 2011, 22:42:58 »

violet, аз съм прочел до 26ти въпрос в момента
    и до сега ей това ми хвана вниманието:

Цитат
    12. Как ще протича той? (с постепенно нарастване на вибрационното ниво или с рязък скок?)
    Изменението не протича бързо за хората, но протича бързо за Слънцето и неговите планети. Това, което ще се случи, се чувства и възприема от малко хора. Най-добре е да не разбира никой, освен тези, които могат да бъдат полезни в случващото се. Останалите ще пречат, защото тяхното разбиране е твърде бавно.

Навремето апостолите са огласяли по всички земи за Възкресението на Исус, но дали всеки го е интересувало това? Който е имал уши - чул е! Та и сега...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    само минавам
    Гост
    « Отговор #35 -: Май 05, 2011, 10:58:06 »

гледам си разни нещица в нета и изведнъж се сещам за това.

Цитат
    83. Колко хора (в процентно съотношение, например) ще загинат от тези изменения?
    91,76843561444444: ..

а да не говорим за други въпроси от разговора, вие сами можете да си направите съпоставянето. та ето и причината да се сетя за тази тема.
    в youtube.com потърсете:

The Georgia Guidestones

What in the world are they spraying? (Chemtrails)

HAARP. Климатическое оружие (необрезанная версия)

500 милиона май са преблизително 9% от населението?
    въпроса е, саша индиго ли е или човек на новия световен ред?
    и защо се казва един път деца индиго, а друг път децата на новата ера?
    кой, каква информация подава и защо?
    и защо галя йосифова се представя за психолог и коуч без да има нито психоложко образование нито да е сертифициран коуч?
    много въпроси ми се въртят в главата но мисля че и тези са достатъчни.
    ето едни думи които винаги си остават важен съвет:
    "Бди: Душа - Душа да не поробва и Дух - Дух да не подвежда...."
    "Имаш две ръце, за да създаваш. Едната ръка - да даваш и една ръка да вземеш нужното, за да живееш. Другото не ти принадлежи... Една шепа жито и една шепа злато - друга мярка да нямаш за себе си. Ако можеш - давай с две ръце, тогава твоите ще са пълни винаги... Този свят не е твой. Ти си гост и служител..."
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #36 -: Май 05, 2011, 11:26:47 »

...."Този свят не е твой. Ти си гост и служител... Има два Пътя, за да живее добре душата...
    Първият е да се слее със света и да стане част от него. Така постъпват мъртвите души.
    Вторият е да служи на пробудените души, на добронамерените и на страдащите. Това е Пътят на Посветените Синове на Танг-Ра. Те са Синове на Бога...и се наричат БАЛГ-УРИ "
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Soenya
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #37 -: Май 05, 2011, 18:01:24 »

...."Този свят не е твой. Ти си гост и служител... Има два Пътя, за да живее добре душата...
    Първият е да се слее със света и да стане част от него. Така постъпват мъртвите души.
    Вторият е да служи на пробудените души, на добронамерените и на страдащите. Това е Пътят на Посветените Синове на Танг-Ра. Те са Синове на Бога...и се наричат БАЛГ-УРИ "

Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
    Astromidel
    Гост
    « Отговор #38 -: Август 22, 2011, 04:00:33 »

До тук е ясно от всичко прочетено от поместения диалог със Саша-детето индиго.

имам само един единствен въпрос към Саша
    ( незнам къде да отправя този директен  въпрос към Саша  и затова тук в този форум се обръщам към Вас, ако някой от присъстващите посетители може да отправи моя въпрос към самия него)

нее вежно кой съм,каква религия изповядвам,какъв майчин език говора,цвят на косата,кожата и др.
    преди всичко съм човек като всеки един от Вас.

в продължение на 10 годишен труд
    ( по скоро безпекейство ден и нощ от извън земен разум който ми диктува почти всички отговори преди Саша да се яви в този форум,аз вече ги знаех,но не целя да дразня присъстващите с това,аз открих в езика на Циганите сричково произношение което може да се  асимилира в три отделни паралелни светове и по всяка вереятност за три отделни цивилизации)

Написал съм книга-роман в две части
    открих писменната азбука на циганите
    открих аритметичните числа на циганите
    открих геометрични формули и фигури на циганите
    ( за съжаление тези кодове и шрифт не мога да ги открия на никого ,тъй като съм конструирал вид игра подобна на руби куб но не с подреждане на цветова а с горепосочените инициали)

Ако Саша ми отговори на този един ,единствен въпрос ,то аз се съгласявамм той самия да отркрие цялата информация която ми е подадена от извън земния разум

на цигански език "Църква" се превеежда със следната дума;

1-Кхангири-Църква( цяла дума)
    --------------------------------

2--кх-ан-ги-ри------двойна сричкова
    ( проследете думата кхангири отвесно)

а)-кх-енергия

б)-ан-скорост

в)-ги-душа

г)-материя
    -----------------------------------

3--к-х-а-н-г-и-р-и---единична сричкова
    ( проследете отвесно думата кхангири)

а)-к-тъмнина

б)-х-енергия

в)-а-време

г)-н-скорост

д)-г-душа

е)-и-трансформация

ж)-р-матери

з)-и-след трансформация разпадане и променя не на формата в друга материя

ще бъда много благодарен ако Саша ми даде отговор за тази дума
    предвалително сърдечно благодаря на Саша и на този който отправи директно въпроса ми  към него

Активен
    Astrompdel
    Гост
    « Отговор #39 -: Август 22, 2011, 04:05:58 »

До тук е ясно от всичко прочетено от поместения диалог със Саша-детето индиго.

имам само един единствен въпрос към Саша
    ( незнам къде да отправя този директен  въпрос към Саша  и затова тук в този форум се обръщам към Вас, ако някой от присъстващите посетители може да отправи моя въпрос към самия него)

нее вежно кой съм,каква религия изповядвам,какъв майчин език говора,цвят на косата,кожата и др.
    преди всичко съм човек като всеки един от Вас.

в продължение на 10 годишен труд
    ( по скоро безпекейство ден и нощ от извън земен разум който ми диктува почти всички отговори преди Саша да се яви в този форум,аз вече ги знаех,но не целя да дразня присъстващите с това,аз открих в езика на Циганите сричково произношение което може да се  асимилира в три отделни паралелни светове и по всяка вереятност за три отделни цивилизации)

Написал съм книга-роман в две части
    открих писменната азбука на циганите
    открих аритметичните числа на циганите
    открих геометрични формули и фигури на циганите
    ( за съжаление тези кодове и шрифт не мога да ги открия на никого ,тъй като съм конструирал вид игра подобна на руби куб но не с подреждане на цветова а с горепосочените инициали)

Ако Саша ми отговори на този един ,единствен въпрос ,то аз се съгласявамм той самия да отркрие цялата информация която ми е подадена от извън земния разум

на цигански език "Църква" се превеежда със следната дума;

1-Кхангири-Църква( цяла дума)

2--кх-ан-ги-ри------двойна сричкова
    ( проследете думата кхангири отвесно)

а)-кх-енергия

б)-ан-скорост

в)-ги-душа

г)-ри-материя
    -----------------------------------

3--к-х-а-н-г-и-р-и---единична сричкова
    ( проследете отвесно думата кхангири)

а)-к-тъмнина

б)-х-енергия

в)-а-време

г)-н-скорост

д)-г-душа

е)-и-трансформация

ж)-р-матери

з)-и-след трансформация разпадане и променя не на формата в друга материя

ще бъда много благодарен ако Саша ми даде отговор за тази дума
    предвалително сърдечно благодаря на Саша и на този който отправи директно въпроса ми  към него

Активен
    Astromidel
    Гост
    « Отговор #40 -: Август 22, 2011, 04:11:43 »

Моля,админа или модератора да поставят на самия форум опция която да може да си попправяме грешките който допускаме при пускането на постинги
    допуснах грешка и затова за втори път постнах същия обем на информацията само че с малко допълнение

лепсва ДВОЙНАТА СРИЧКА на Материята----РИ

благодаря.
    Активен
    mddimi
    Гост
    « Отговор #41 -: Август 22, 2011, 09:47:39 »

Моля,админа или модератора да поставят на самия форум опция която да може да си попправяме грешките който допускаме при пускането на постинги

Такава възможност за поправяне на пост съществува за регистрираните потребители (тя е активна в продължение на няколко часа след публикуването).
    Предполагам, че за гостите е по-трудно да се реализира, защото по какъв начин системата ще разпознае, че това е същият гост?
    Активен
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 54

« Отговор #42 -: Януари 11, 2012, 20:44:39 »

Mojete li da mi dadete informaciq za deteto indigo Sa6a?Az sa6to sam dete indigo i bih iskala da razgovarqm s nego:)Mnogo blagodarq predvaritelno za informaciqta;)

Можете ли да ми дадете информация за детето индиго Саша? Аз също сам дете индиго и бих искала да разговарям с него Усмивчица Много благодаря предварително за информацията
    « Последна редакция: Януари 16, 2012, 02:51:19 от Модератор » Активен
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 54

« Отговор #43 -: Януари 11, 2012, 21:13:10 »

Moje li deteto Sa6a da mi pi6e na li4ni saob6teniq? Mnogo 6te se radvam da razgovarqm s nego i az sam dete indigo Усмивчица Nqkoi moje li da mi dade informaciq kak moga da razgovarqm s deteto

Може ли детето Саша да ми пише на лични съобщения? Много ще се радвам да разговарям с него и аз съм дете индиго Усмивчица Някои може ли да ми даде информация как мога да разговарям с детето

Моля, пишете на кирилица!
    « Последна редакция: Януари 16, 2012, 02:59:10 от Модератор » Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #44 -: Януари 15, 2012, 19:04:49 »

Санги,материалът е много интересен,въпреки че съм го чела преди близо година,пак ще си го прочета и ще го коментирам.Поздравления,че си го побликувал,въпреки че то си е за отделна тема Усмивчица

Само се чудя,доколко е достоверен източникът?
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго ли е вашето дете, характерни черти « 1 2 3 »
    Децата индиго
    giti 32 20245 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 19:16:27
    от rosi_999
    Едно дете индиго за аурата и още нещо
    Децата индиго
    delfin 11 4295 Последна<br />публикация Септември 20, 2009, 09:32:46
    от Инил
    Как да разпознаем едно дете-индиго?
    Децата индиго
    Админ 0 4946 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:19:42
    от Админ
    Работещо момиче - онлайн списание за жената
    Полезни сайтове
    la_rousse 1 1906 Последна<br />публикация Март 25, 2011, 13:30:51
    от Eona Lightholder
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2308 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright