Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ  (Прочетена 1627 пъти)
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« -: Февруари 13, 2011, 15:56:15 »

Дата:                       22 февруари 2011 г.

Час:                      20:00 - 21:00

Място: Където и да се намирате по света.

♥ Скъпи приятели,

Нека бъдем заедно още веднъж и в тази световна медитация!

Този път фокус ще бъде Кармичното пречистване с Архангелите. Нека помолим Съществата от светлина да ни подкрепят по пътя ни към Съвършенството и Безусловната Любов. Нека се отворим и приемем това възхитително Блаженство!

Участниците, заявили присъствие, ще получат ръководните точки ден преди медитацията и още веднъж или два пъти преди нея, така че последните записали се също да са в състояние да ги получат. (Получихме толкова много запитвания от цял свят, че се наложи да усъвършенстваме системата - винаги сме отворени към предложения!)

♥ ONE PLANET, ONE HEART WORLDWIDE SYNCHRONIZED MEDITATION © започва в 20.00 българско време или в 18.00 Гринуичко. Този линк може да ви помогне да се ориентирате: http://wwp.greenwichmeantime.com/ (♥♥♥ Лектор и водещ Кирил Цветков,Шамбала мастер учител и лечител, магистър по Философия и култура на Изтока)

♥ ПОЧУВСТВАЙТЕ ЕДИНСТВОТО И ИЗПРАТЕТЕ ЛЮБОВТА СИ НА ВСИЧКИ НЕПОЗНАТИ ПРИЯТЕЛИ, КОИТО ЩЕ СЕ ОБЕДИНЯТ В ЕДНО ЦЯЛО ПО ВРЕМЕ НА ТАЗИ МЕДИТАЦИЯ. Ако желаете да го сторите, публикувайте на Стената си във фейсбук : "Любов от [страната, в която пребивавате]!"

Почувствайте Любовта, почувствайте Единството, от което всички ние сме вълшебна част!
Благодарим ви, че сте в нашата реалност, приятели!
НЕКА БЪДЕМ ЕДНА ПЛАНЕТА И ЕДНО СЪРЦЕ! ~

ЛЮБОВ ОТ БЪЛГАРИЯ! ♥
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Февруари 14, 2011, 10:53:40 »

Житара, няма да пиша във фейсбук, ще се включа в медитацията. Чакам да пуснеш инструкции
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 16, 2011, 12:17:15 »

Житара, няма да пиша във фейсбук, ще се включа в медитацията. Чакам да пуснеш инструкции

Пускам ги веднага щом се появят.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #3 -: Февруари 16, 2011, 19:21:13 »

В тази медитация и аз искам да се включа..ще чакам инструкции . УсмивчицаА къде се намира тази група във фейсбук ? Усмивчица
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Житара
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 16, 2011, 19:26:33 »

В тази медитация и аз искам да се включа..ще чакам инструкции . УсмивчицаА къде се намира тази група във фейсбук ? Усмивчица

това е линка към страницата: http://www.facebook.com/event.php?eid=177611142281907
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #5 -: Февруари 16, 2011, 20:53:59 »

Да,благодаря ти !!! УсмивчицаУсмивчица
    Активен

Amaranth
    Неактивен Неактивен

• Love is the Аnswer !

« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 22:44:31 »

Пуснаха вече указанията !!! УсмивчицаУсмивчица Приятна и вълшебна медитация на всички,които ще се включат !

____________________________________________________________________________

Здравейте, приятели от България!

Това е първото пускане на медитацията преди уречения час на събитието. Нсладете и се, ако желаете още сега, или само я прочетете. До утре в осем часа българско време!

1. Изпълнете аурата си с Божествената Любов без условия. 2 мин.

2.Призовете Възнесените Учители и всички същества от светлина. Свържете се чрез духовното сърце със собственото си Аз Съм Присъствие и се отворете към енергията Махатма. 5 мин.

3. Призовете архангелите Метатрон, Сандалфон, Камаел, Рациел, Ауриел, Рафаел, Габриел и Михаел да заемат местата си по чакрите на тялото ви.
    Метатрон -10 см. над главата
    Рациел – на върха на главата и третото око
    Камаел – гърлото и тимусната чакра
    Михаел – слънчев сплит
    Ауриел и Рафаел – точката под дясното ребро на нивото на пъпа под мишниците, Рафаел точно срещуположната точка от ляво
    Габриел – втора чакра, около четрири пръста под пъпа
    Сандалфон – първа чакра или перинеум и Звезда на Земята, около петнадесет см. под стъпалата на краката 5 мин.

4. Позволете на енергиите на тези същества да проникнат във всичките ви тела – физическо, емоционално, ментално, духовно. Оставете се на благодатта им. 3 мин.

5. Навлезте в сърцето – в тимуса, който е като дворец от кристал.
    Изпълнете го със Светлината и Любовта на Махатма. Почуствайте архангелите – нашите приятели, които спускат енергиите си и изпълват вашия дворец с любовта си. 3 мин.

6. Фокусирайте намерението си върху енергията на Архангел Михаил, знаейки че всички архангели присъстват и подпомагат процеса. 2 мин.

7. Помолете архангелите и конкретно Михаил да ви пречистят от всички многоизмерни кармични връзки, куки, корди, портали и проходи, които ви свързват със същества или места по един небалансиран и ограничаващ ви начин.
    Дайте си време от няколко десетки секунди, да се напоите с енергията на архангелите и те да направят необходимото; издишайте рязко три пъти, като знаете, че с всяко издишване се късат връзките и затварят проходите и порталите. 7 мин.

8. Облейте цялата си аура, както сте в духовното си сърце в тимуса, с Махатма и великолепния виолетов лъч, който е бледо-виолетов на цвят и искрящ. По този начин запълвате освободените празнини по аурата си. 3 мин.

9. Утвърдете: Аз съм Аз Съм Присъствието и от това ниво призовавам своята енергия и сила обратно в мен, независимо на кого съм я дал или кой я е отнел от мен, аз си я връщам сега!
    Останете така приемайки силата си 4 мин.

10. Утвърдете: От нивото на Аз Съм Присъствието, аз връщам обратно на собствениците й цялата сила, която съм отнел или някой ми е дал. Цялата чужда енергия и сила по мен да се върне обратно в първоизточника си!
    Отново изчакайте това да се случи за 4 мин.

11. Облейте се с Махатма и Виолетовата светлина за 3 мин.

12. Включете освен Махатма и енергиите на Архангелие в кристалният дворец на сърцето и във всичките си тела. Интегрирайте, поемайте за 3 мин.

13. Обгърнете Земята и всички същества на нея в сърцето си с Любовта на Махатма и архангелите за 5 или повече минути.

14. Наслаждавайте се на себе си и Всичко, Което Е!

Речник

Аз Съм Присъствие - истинският Аз, нещо като Висш Аз

Махатма - енергията на Източника - чиста Любов и Светлина, най-високата енергия

Източник - в Новата Епоха - Бог, източника на всичко, което съществува

Всичко, Което Е - всичко, което съществува, Бог в неговата вездесъща форма

Кармични куки, корди, връзки - енергийни връзки, които ни свързват помежду ни по един "лош" или "добър" начин, но винаги в ограничаващи и двойнствени връзки

Порали и проходи - същото като споменатите по-горе, но като цели проходи от енергия в аурите, течове, пробойни.

Активен

Житара
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 21, 2011, 22:46:43 »

Да, благодаря ти, тъкмо ги видях и аз Усмивчица, за съжаление ми се обадиха от офиса и ще трябва да замествам, един колега тояно по това време и няама да мога да участвам активно или поне така както ми се иска. Пращам силни прегритки с светли усмивки, чао за сега Усмивчица
    « Последна редакция: Февруари 21, 2011, 22:52:52 от Житара » Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #8 -: Март 03, 2011, 23:51:43 »

Здравейте,четох във facebook,че утре има медитация- Революцията за мир
    http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=196657067029004
    Активен
    meander
    Гост
    « Отговор #9 -: Март 08, 2011, 19:18:43 »

Здравейте.
    Може ли да ви дам един съвет.
    Не участвувайте в групови медитации,а още по-малко във световни.Енергията се използва за непочтенни цели(атаки).И друг път съм писал не се занимавайте с неща които не виждате.Объркате ли нещо няма как да си видите грешката и да я поправите.Ако трябва енергия за нещо , то нашите души правят контакт помежду си и то си се получава.Спазвйте правилата на живота(имаме поговорки).
    Живи и здрави.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    КАК ХОРАТА ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ "ИНДИГО ИДЕЯТА" « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 27 3477 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 17:24:40
    от nia.boneva6
    УЧЕНИЕТО НА КАТАРИТЕ И БОГОМИЛИТЕ « 1 2 »
    Духовни учения
    marushka 19 2887 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 15:07:49
    от marushka
    МИСТЕРИЯТА НА СИНХРОНИЧНОСТТА (разкази) « 1 2 »
    Изкуство
    giti 17 2114 Последна<br />публикация Октомври 28, 2010, 20:19:52
    от nia.boneva6
    МОЛИТВИ И ФОРМУЛИ ОТ УЧИТЕЛЯ БЕИНСА ДУНО
    Духовни учения
    Иво_56 1 2207 Последна<br />публикация Февруари 04, 2011, 19:17:17
    от Иво_56
    СПИСЪК ОТ АКТИВАЦИИ НА ВЪЗНЕСЕНИЕТО
    Езотерика
    The One 7 1832 Последна<br />публикация Март 26, 2011, 22:07:41
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright