Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Шамбала и Агарта  (Прочетена 960 пъти)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« -: Февруари 13, 2011, 13:58:29 »

някой да има повече информация за агарта напоследак доста четох  това са хора който живеет в земята смисал нали има теория че земята е куха http://www.crystalinks.com/agarthamap.jpg ако някой знае нещо повече може да сподели
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2011, 14:53:24 »

Това са хора, да, но не са изградено от материя като нас. Телата им почиват в различни пещери по света, но техните духове живеят в паралелен свят. Не се знае каква е, но със сигурноост до 17 километър не е куха. А пък по-натам, съмнявам се, да поддържа физически форми на живот подобни на хуманоидните.

Шамбала и Агарта са легендарни страни, които не се намират някъде под Земята, а са на самата й повърхност. Намират се на Изток, със център - поднебесния Град на Боговете, пирамидата Кайлас. Физическите проявления на тези хора( от предишните 4 цивилизации) са в каменно-неподвижно състояние, а самите те, както и технологиите им се намират в сложна мрежа от пирамиди. Не само на Изток - такава мрежа има и в Централна, и в Южна Америка, а и на други места. Духовете на хората от предишните светове насочват развитието на нашата, арииска( бялата раса) раса, но в никакъв не се месят. Казвам бялта, защото черната, червената и жълтата раси са останали от предишните цивилизации. А, дотук, света се е развивал благодарение на бялата, арииската, раса. Евреите не са част от нея. Сега идва времето на жълтата расата. Духовното.

Повече по тема та, препоръчвам ти книгата на Ернст Мулдашев - "От кого сме произлезли". Там е казано всичко относно тази тема.  А и аз съм я публикувал цялата (128 поста!), тук, във форума!
Активен
Spiritus
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #2 -: Февруари 20, 2011, 01:33:57 »

Доколкото знам от окултните учения(по-точно май Агни Йога) те под Шамбала разбират "място" в тънките светове където се събират учениците(медитиращите) с духовните им учители.
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Февруари 20, 2011, 18:39:41 »

Спиритус, не вярвай на Агни йога! Просто съвет... Усмивчица  Замисли се и ще разбереш, че те са инструмент в ръцете на Черната ложа, братство. Изтока е под техен контрол. Какъв парадокс! Духовният център на Земята е превърнат в седалище на бездушието..., но това е временно...
    « Последна редакция: Февруари 20, 2011, 18:48:17 от Рабено » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    "Писание за любовта" - Йогананда
    Послания
    nia.boneva6 1 1733 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
    от mirokiriakov
    Пророчествата на Слепия Ембрион...начало...
    Послания
    lessus 12 2688 Последна<br />публикация Декември 11, 2010, 18:58:32
    от lessus
    Силна енергия от главата ми. « 1 2 »
    Моите сънища
    prikazka 29 3080 Последна<br />публикация Април 27, 2011, 20:31:52
    от sunsea
    Премахване на камъни в жлъчката без операция
    Здрав дух здраво тяло
    The One 3 24837 Последна<br />публикация Октомври 10, 2011, 23:28:13
    от Alida
    Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
    Езотерика
    johny 4 2472 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright