Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Проблем с приятел(?)  (Прочетена 807 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Февруари 11, 2011, 10:44:52 »

Имам един приятел... Или поне имах. Обаче преди два дни точно се скарахме. Понякога този приятел е голям пич, ама понякога, като се овълчи, по-добре да не си му на пътя, че ще те смачка и изяде с парцалите... Всички ми казват, че с него сме нещо повече от приятели. Ангелът ми хранител - също. Аз обаче съм му бесен и даже вече успях да му разбия носа (на приятеля ми де Намигване...) и да го съборя по стълбите след една доста нелепа схватка в коридора на техния етаж. Всички искат да се помирим, обаче аз за оня малкия дрисльо не ща и да чуя... Какво да правя, кажете, преди да съм го пребил наистина....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Февруари 11, 2011, 11:13:05 »

Здравей  Усмивчица явно имаш доста темпераментен приятел Готин но ако сте истински приятели ще го приемеш такъв какъвто е. Изчакай няколко дни да утихнат страстите и после говорете по конкретния проблем 
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Февруари 11, 2011, 11:49:51 »

След голям конфликт има най-голям потенциал за истинско приятелство.

Има една приказка:Най-добре можеш да опознаеш някого в боя Усмивчица

Аз съвет няма да ти дам но ще ти кажа какво мисля,че ще стане.

Скоро ще бъдете по големи приятели от всякога...времето ще покаже!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #3 -: Февруари 11, 2011, 12:08:00 »

Агресията изобщо не е решение на който и да е проблем .
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 11, 2011, 12:19:54 »

На мене големият ми проблем е, че ми писна с него все да си играем на иди си-ела си. Или ще прекъсна отношенията си сега с него, или ще продължим така до безкрайност, а това вече е определено неприемливо. Не виждам как с такъв егоцентрик като него ще изляза на глава.... Много е трудно да излезеш над човек, който е свикнал да му се дава всичко безпрекуслосвно и дето все той командва бащина си дружина.... На такъв човек, разбереш ли го какъв е, заплюваш го и бягаш на 100 километра, като си вземаш още 10 в запас за по-сигурно. В живота тази практика с подобен род елементи ми е дала много положителни резултати и не смятам да я прекъсвам за нищо на света, ако ще и света да се свършва... Сигурно ме разбирате (или поне така се надявам)....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #5 -: Февруари 11, 2011, 12:26:04 »

Ето, видя ли, не ти беше нужна тема, за да стигнеш сам до отговора . Ние така или иначе не можем да ти дадем компетентно мнение, защото не сме на ясно с цялата ситуация, така че разчитай на своята интуиция .
    Активен

Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Февруари 11, 2011, 12:31:17 »

Може би временно ако се отдалечите ще можете и двамата да се замислите над отношенията си. То и при любовните връзки е така - като е до теб човека се караш а като си тръгне тогава започваш да мислиш...
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    Samurai
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• « Отговор #7 -: Февруари 14, 2011, 11:24:29 »

Ударил си приятел... ок... в носа? Как се чувстваш? Май и преди са ти задавали този въпрос?
    Активен

morte prima di disonore
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Февруари 14, 2011, 14:03:19 »

Той се оказа много красноречив и успя да ме убеди да му простя всичко, което ми е сторил... Абе такъв съм си аз - добричък и милостив....
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright