Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Един въпрос. Дискусия за марихуаната  (Прочетена 8336 пъти)
praiseyou
Гост
« Отговор #45 -: Март 18, 2010, 15:22:27 »

Забравих нещо много важно Хемпа е промишления коноп който е с съдържание на тетрахидроканабинол под 0,2% за Европа и 0.3% за Канада и Америка това е веществото което оказва влияние на психиката.
За сравнение в марихуаната има от 2% до 27%  или 30% приблизително над 3% мисля че може да те хване ако пушиш.
В интернет се продават

Искам да уточня към твоето мнение, че индустриалният коноп ХЕМП съдържа както ти си казал - до 0.2% активно вещество ТХК, докато в този за пушене или марихуана, специално в България активното вещество варира между 1% до 4% в сортовете които са били използвани от хиляди години, докато вече има сортове с до 23% активно вещество, които се получават от вносни семена.
 Иначе преди фермерите в САЩ които са отглеждали коноп, са били освобождавани(както и техните семейства) от военна служба, явно тогава още не е имало такова огромно фармацевтично лоби.
Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
имам въпрос(и)
Въпроси и отговори
Pippi 6 1743 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 21:29:57
от zaharisa
??? Въпрос ???
Въпроси и отговори
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 5 989 Последна<br />публикация Юни 13, 2010, 20:08:58
от kim
Дискусия относно мисията на форума « 1 2 3 »
Обща тематика
stefanica 31 1941 Последна<br />публикация Март 20, 2012, 12:48:02
от ИВЕВЕ
Дискусия относно правилата за писане във форума « 1 2 3 »
Съобщения / Предложения и оплаквания
Administrator 36 3507 Последна<br />публикация Септември 01, 2011, 22:51:15
от Xristina
Въпрос относно един сън
Въпроси и отговори
Kissing You Good Night 2 646 Последна<br />публикация Август 26, 2013, 14:23:25
от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright