Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Някои способности на деца  (Прочетена 2622 пъти)
delfin
Гост
« -: Август 07, 2009, 15:11:41 »

Какво бихте казали, ако неучите, че във Филипините живее 12-год. момиче, което благодарение на ясновидските си способности диагностицира болести и лекува като полага ръка над болните? Да, дори е подкрепяна от класически лекари.

Или че 9-год. Джеймс има дарбата да открива вода и петрол и вече е милионер? ако някой ви каже, че Мария, която наскоро стана на 5, си играе не с деца като нея, а с джуджета и елфи? Или Никол - тя е дъщеря на банкер и ще навърши 14 г. - която казва на баща си кой ще го посети на следващия ден?

Ангелика пък е едно малко съкровище от провинцията и е доста мълчалива, но воже да предсказва близката смърт на непознати хора.

...

3 г. германско момченце започна да говори изведнъж гръцки без никакъв акцент, едно друго дребосъче се интересува от археология, а един 15 г. младеж от околностите на Щутгарт положи матура с 6.00, с което стана най.младият студент в Баден-Вюртенберг. 6 г. момче свири така, сякаш години наред не е правило нищо друго, а самото то не е от семейство на музиканти.

...

Една майка ми каза, че малката й дъщеря легнала на леглото с баща си, който й четял приказка, и вдъхновена от безоблачното небе казала: "Вече съм била там. Веднъж за много дълго и веднъж за много кратко."

Друг път, когато съседката им лежала на смъртно легло, а семейството говорело помежду си дали като почине, ще срещне майка си на небето, момиченцето казало: "Не, само мъжа си (починал наскоро). Майка си не. Тя ще е едно небе по-високо. Точно когато съседката ще отиде на небето, майка й ще се качи едно небе по-нагоре."

И накрая казала на майка си: "Когато умреш, ние също няма да се срещнем. Винаги ще си едно небе по-високо от мен. Чак когато отново стана бебе, може би, ще се видим."

« Последна редакция: Август 07, 2009, 15:18:55 от delfin » Активен
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Август 07, 2009, 15:17:57 »

Семейството на 5-г. Рита от Регенсбург било много опечалено от смъртта на баба й. На въпроса защо са толкова тъжни, й казали, че умрелите хора отиват или на небето или в ада. На погребението малката рита задърпала ридаещата си майка за ръкава и учудано я попитала, защо всички продължават да са тъжни, след като баба й стояла отстрани на гробя и наблюдавала случващото се. Тя дори била оградена от сияйна светлина, която преди нямала.

Как реагирала майката? "Дете мое, ти и твоите фантазии. Когато хората умират, вече не са мужде нас. Сигурно си гледала някакъв филм, където е имало такова нещо. Потърпи още малко, погребението ще свърши и ще можеш да си играеш с децата."

От "Децата на новото хилядолетие" на Ян Ван Херсинг
Активен
Sirius_999
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

• Град: ***
  • « Отговор #2 -: Юли 21, 2011, 14:11:48 »

Способностите у децата не са случайно явление.Те са заслужени, платени от съответното дете.Дори дарбите на децата са от подобно естество.Слава Севрюкова  прави прогнози, че бъдещите деца ще имат умствени способности с раждането си като на 5 годишно дете сега.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Седмата посока" от Жанет Орфану
    Книги
    Бунтарката 2 2318 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
    от Инил
    Появата на постчовешкия геоневрон, 2012
    Великият преход
    delfin 10 6170 Последна<br />публикация Февруари 08, 2010, 09:47:46
    от otsawa
    Космонавти засякоха НЛО в Космоса « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Evolution 49 4920 Последна<br />публикация Януари 12, 2011, 20:48:23
    от nia.boneva6
    "Писание за любовта" - Йогананда
    Послания
    nia.boneva6 1 1733 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
    от mirokiriakov
    Необяснените способности на животните « 1 2 »
    Обща тематика
    DArkAngel 19 2227 Последна<br />публикация Януари 03, 2013, 16:53:14
    от Toddo

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright