Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: помощ за децата индиго  (Прочетена 6490 пъти)
delfin
Гост
« Отговор #15 -: Септември 09, 2009, 16:57:40 »

Дана, добре е. Както ме помоли, погледнах го и само редактирах някои грешки.

Мисля, че вече може да се копира и директно да се препраща, където се пускат такива петиции.

Гити, ти си на ход.  Намигване
Активен
giti
Гост
« Отговор #16 -: Септември 09, 2009, 19:07:01 »

Супер Усмивчица Утре не работя и училище нямам ,така че ще имам достатъчно време за петицията...днес просто не мога труп съм ...преработих  Тъжен
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

« Отговор #17 -: Септември 11, 2009, 13:26:09 »

Много благодаря,
мислех си, дали не е много дълго за да го изчетат цялото.
Ако мислите така, Гити, ти можеш да съкратиш това, което може да се съкрати Усмивчица
В Стара Загора и София вече чакат Петицията да я разпространят.Да се надяваме...
Активен
giti
Гост
« Отговор #18 -: Септември 12, 2009, 02:13:34 »

Оле милички аз съвсем изключих за петицияата..честно забравих-в главата ми е такава каша,мисля за един куп неща. Смятах да си лягам сега,но ще си легна чак ,к'ато направя петицията. Ще пусна линка тук после. Започвам я...
Активен
giti
Гост
« Отговор #19 -: Септември 12, 2009, 02:50:49 »

Готово Усмивчица Това е линкчето http://bgpetition.com/valdofsko_uchilishte/index.html   Аз утре ще я разпространявам,че сега ми се спинка вече...лекинка..
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Септември 12, 2009, 17:23:29 »

:-*Mноооооооооооооооогоооооооооооо БЛАГОДАРЯ!!!
В Евритмията О-то има особено значение.
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Септември 12, 2009, 17:29:02 »

Има мъничка неточност -написано е валдорски , а е валдорфски.Дали може да се поправи?
Активен
giti
Гост
« Отговор #22 -: Септември 12, 2009, 21:21:53 »

Не може вече. Аз даже я правих на два пъти защото бях пропуснала някои неща. Ако я направя трети път,господата от бг петицион ще ми бият шута и на мене и на петицията...
Активен
giti
Гост
« Отговор #23 -: Септември 12, 2009, 23:37:48 »

Сега прегледах обстойно петицията. Грешка в самия текст няма. Пропуснала съм Р-то на тага за линка,но това не трябва да е проблем. Важното е,че в текста на петицията всичко е ок. Какво да направя,когато от мн писане клавиатурата ми издава багажа вече...ако някой е мераклия харесла съм си един макбук..... Плезещ се Намигване Базикам се Ухилен
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Септември 13, 2009, 13:05:44 »

И с моята клавиатура е така ;)И аз мисля, че не е много важно и се разбира за какво става въпрос.
Гити, съпругът ми я подписа, но не идва на пощата му за да я потвърди. Каква може да е причината?
Активен
giti
Гост
« Отговор #25 -: Септември 13, 2009, 14:50:49 »

Тъжен не знам. Да пробва пак...
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Септември 13, 2009, 18:57:04 »

Гити,Делфи, подписалите са вече 51.Странно е как се радвам на всеки един подпис Веселяк
Активен
giti
Гост
« Отговор #27 -: Септември 13, 2009, 19:32:42 »

Какво се радваш? Това е мн.малко,като се вземе на в предвид на колко мн.места съм разтрабила за петицията...стотака трябваше да сме го минали отдааааааавнааааааааа................... Тъжен
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Септември 13, 2009, 21:52:46 »

Радвам се на всяко едно разцъфнало цвете! Усмивчица
Активен
dana
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Септември 17, 2009, 15:56:05 »

Здравейте,
във връзка с Петицията получих много критики.
Насочени са в посока, че Валдорфската педагогика била за всички деца и имиджа и се развалял, понеже в петицията се посочвало, че тя е подходяща за децата, които са надарени, но са трудно обучаеми по причини, които не веднъж бяха посочвани.
А и както Гити посочи, тя не намира много широк отзвук“
Какво мислите вие? Вашето мнение е важно за мен. Усмивчица
Активен
Страници:  1 [2] 3   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright