Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Смирение или бунт  (Прочетена 424 пъти)
Vsichki Trepteniia
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Февруари 09, 2011, 14:43:12 »

Радвам се и ми тъжно Чувствам се ,толкова невинна и чиста а родителите ми ме осъждат непрестанно.Да може да не сам ерудирана като тях,но сам достатъчно мъдра да не желая това. Ne moga i ne iskam da im podrajavam , koeto razbira se predizvikva ogromen gniav , koito izlivat varhu men...Smirenie ili bunt e nachina da se spravia s tiah ?!

Не мога и не искам да им подражавам, което разбира се предизвиква огромен гняв, който изливат върху мен ... Смирение или бунт е начина да се справя с тях ?!

Моля, пишете на кирилица!
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 15:07:51 от Модератор » Активен
echo105
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 35

« Отговор #1 -: Февруари 09, 2011, 17:53:10 »

Нито едно от двете. Не се подчинявай сляпо, но не ги съди - опитай се да ги разбереш. От твоя страна една добронамерена усмивка би била най-добрия отговор срещу упреците.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Февруари 09, 2011, 18:02:25 »

Ти знаеш отговорът!
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2011, 19:42:43 »

Не се подчинявай сляпо, но не ги съди - опитай се да ги разбереш. От твоя страна една добронамерена усмивка би била най-добрия отговор срещу упреците.
Мисля, че това е много добро.

Е, има случаи, в които бунтът е необходим, но само ако е с дълбоко вътрешно смирение и с усмивка при всички случаи; и тя да не е толкова външна, колкото В ТЕБ. Усмивчица До колкото може, бунтът да е с чувство за свобода, която имаш желание да проявиш и навън... (а не както става често - чувство че си роб, който иска свободата.. не, всеки я има в себе си!) А когато я проявиш, би дала пример на много хора около себе си!
Според мен трябва да действаш с дълбоката сила в себе си - тази сила, която е смирена без да се оставя да я потъпкват.. имаш я в себе си!

Но това е мое мнение, все пак
Ти знаеш отговорът!
Усмивчица
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
Анкети
giti 8 3694 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
от nre
Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др. « 1 2 3 »
Моите сънища
Elvira1989 32 5110 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 20:00:15
от Ariam
Мистериите по нашите земи
За България
Аэ съм 1 2454 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 19:29:35
от bars_i

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright