"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Язва на дванадесетопръстника  (Прочетена 5199 пъти)
Shirinan
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1213

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 23:35:46 »

Язва на дванадесетопръстника

1.Събира се жълт кантарион по време на цъфтеж, исушава се на сянка, стрива се на прах и се пресява през сито. С полученото брашно се напълва бурканче до половината, а останалата половина се запълва с равни количества зехтин и мед/течен/.Разбърква се добре и от него се вземат по една чаена лъжичка сутрин на гладно./ дн.• 3-104стр./

2.Взема се камшик/Агримония/5 лъъжици,тетра/смрадлика 4 лъжици, подъбиче 3 лъжици, мента 5 лъжици. Вари се в 2 литра вода  и се пие 5-6 пъти на ден 2 часа  след хранене./дн.•6-50с/

3.Смесват се 1 кг. мед с стипца на прах.Всяка сутрин се изяждат по 1 с.л.половин час преди закуска.
         -Приема се всяка сутрин на гладно в продължение на 10 дни по1 с.л.смес от белтък,разбит на пяна  с 1 чаена лъжичка захар и 1 с.л.
    зехтин. /В-к"Седмичен труд"бр.46-2002 год./

4.Листа от мента, корени чер оман, хвощ ст.по 50 г., корени сладник, листа маточина и корени дилянка по 40 г. Две с.л. от сместа се слагат в 500 мл.вряща вода и врът 5 мин.Пие се по 100 мл. преди ядене 4 пъти дневно. Лиляна Френкева Смолян. /В-к"Зн"бр.47-02 г./
    « Последна редакция: Февруари 14, 2011, 19:41:55 от Житара » Активен

sarabia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 210

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Юли 09, 2012, 17:39:35 »

Публикувам една не много приятна, но много ефикасна рецепта за язва на дванадесетопръстника. Изпробвана е от моята леля, която дълги години се е лекувала с какво ли не, но единствено това е дало положителен резултат.

Събират се няколко охлюва с черупки. Трябва да останат с черупки през цялото време на лечението, защото иначе умират. Слагат се в някаква мрежичка затворени и се пускат няколко зелени свежи листа в нея да се изчистят. Стоят така около 12 часа. След това се измиват добре и се слагат в компотен буркан, като количеството на охлювите трябва да е 2/3 от буркана. Заливат се с вода, затварят се с надупчена капачка, за да могат да дишат. Така стоят една вечер, за да отделят достатъчно слуз във водата. 2-3 часа преди хранене, около 10 дни се пие с лъжичка от тази вода. Действа като смазка за червата и калцира раничките в тях. Може да се сложи малко сол за по-лесен прием. Ако някой от охлювите не издържи, е добре да се направи процедурата наново с нови охлюви. На всеки два дни, при живи охлюви е хубаво да се изхвърли старата вода и да се сложи нова, която също трябва да престои една нощ преди прием.

Според леля ми лекуващият я лекар останал изумен от резултата, но като минат няколко месеца и раничките отново се обаждат. Тогава, по възможност процедурата се повтаря.
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 305

« Отговор #2 -: Юли 10, 2012, 08:40:32 »

Казвали са ми,че охлюв трябва да се глътне УсмивчицаБлагодаря
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Sania
    Гост
    « Отговор #3 -: Юли 10, 2012, 14:45:40 »

И  аз съм чувала подобен начин за лечение на гастрити и язви - гълтат се цели три живи охлюва.
     Друго , което мисля , че също може да помогне е лечение с прополис / пчелен клей / , който също има свойството да запечатва раните .
    Активен
    Eona Lightholder
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3211

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Юли 10, 2012, 22:52:10 »

Значи от слузта се образува филм върху раната , живи или неживи . Друго нещо скоро писах ,което прави филм и затваря язви са костилките от маслините, те се разграждат за разлика от другите костилки. Хапвайте си маслината и глътвайте костилката , аз така също бая си позакрепих коремното положение. Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 443

« Отговор #5 -: Юли 10, 2012, 23:33:43 »

Здравейте.
    Извинявайте, но всяка болест първо се 'проявява" като енергия.Или по точно всяка болест,е конфликт на енергии(неправилен).Ако е ваша, учите си урока,ако е ви е прехвърлена, можете да я отмиете.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юли 13, 2012, 12:00:39 »

И  аз съм чувала подобен начин за лечение на гастрити и язви - гълтат се цели три живи охлюва.
     Друго , което мисля , че също може да помогне е лечение с прополис / пчелен клей / , който също има свойството да запечатва раните .
    Това ми се струва по приемливо.Ще опитам.Възможно е да е по-вкусно от охлюва Намигване
    Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 191

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #7 -: Юли 13, 2012, 12:35:24 »

Лечението е едно      ВОДА     ВОДА И САМО ВОДА     ТЯ Е ЕДИНСТВЕНОТО  ЛЕКАРСТВО ЗА ВСИЧКИ БОЛЕСТИ.
        Е  и СУРОВОЯДСТВО  все пак трябва и да се яде нещо.
       Здраве към Всички                   
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юли 14, 2012, 10:23:34 »

Активен

rumen p
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #9 -: Февруари 26, 2013, 15:37:21 »

Мога да помогна и да излекувам язва на дванадесетопръстника с народна медицина.тел.0898595055
    Активен
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #10 -: Февруари 26, 2013, 16:44:48 »

Ако можеш кажи как.  Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Язва и гастрит
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 4053 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:35:10
    от Shirinan
    Лечение на Язва
    Изцеление от природата
    Shirinan 3 9474 Последна<br />публикация Април 17, 2011, 16:57:57
    от chukich
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright