Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Шипове в петите  (Прочетена 22246 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 23:34:03 »

Шипове в петите

1. Зелен лист от прясна зелка, смачкан с точилка, се намокря с ябълков оцет. Налага се при шипове на петата, увива се и се държи цяла нощ. Прави се 40 вечери                                                              

2. При шипове в петата сутрин и вечер се налага с по 1 сухо тютюнево листо. Обува се чорап. Лечението продължава 10 дни.

3. Шип в петата се лекува, като се намаже памучено парче плат с тънък слой мед. Поръсва се със серт тютюн, увива се като затоплящ компрес и така се преспива. Прави се 10 вечери подред.

4. Счуква се на прах 20 г. бял тамян. Разделя се на 3 равни части. Всяка част се смесва с 30 мл. ябърков оцет, размазва се върху вълнен плат и се налага върху болното място. Прави се 3 вечери подред, докато се използва целият тамян. Препоръчва се за шипове в петите и коляното.

5. Парче препечена хума/колкото кокоше яйце/се залива с чист винен оцет в стъклен съд. Бърка се докато стане еднородна каша. Болното място се намазва, прави се превръзка, отгоре се поставя вълнен шал и се държи около 3 часа. Прилага се при шипове в петите. От точка 1 до 5 вкл. са от "Билков лечебник" на Фанка Стайкова от •546 до •574.

6. Шиповете в петите и коленете се намазват вечер с мед  и поръсват се с морска сол стрита на прах. Прави се съгреваещ компрес с който се преспива. При шипове в петите добър ефект има следният начин: всяка сутрин и вечер на петата се поставя по 1 сухо тютюнево листо и се обува чорап. През деня се ходи с листото, а вечерта се слага ново. Това продължава
    10 дни. Кн. Народът се лекува сам"от Гинка Димкова •3 .

7. В продължение на 6-7 нощи върху болното място се поставя: добре сварен картоф, смачкан с кората, като върху него сме капнали 10-15 капки камфоров спирт. Болното място предварително се намазва с олио. Върху сместа се слага найлон и се завързва с вълнен шал. Една шепа цвят от повет се разбърква с малка свинска мас и се слага върху петата, завива се с найлон и престоява 2 часа. Повтаря се 3 пъти. кн. Рецептите на Лечител кн.1

8. Десет аналгина и 20 аспирина се разтварят в 10 мл. йодова тинктура. Петите се намазват с мазнина. От течноста изливаме върху вълнен плат който поставяме на болното място. Прави се 3 вечери подред. Има опосност от изгаряния и алергични реакций. Кн."Рецепти на Лечител"кн.2

« Последна редакция: Март 08, 2011, 23:10:01 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Астма
    Изцеление от природата
    Админ 1 7570 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:58:50
    от Administrator
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3857 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4602 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Шипове в коляното
    Изцеление от природата
    Админ 0 23905 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:33:42
    от Админ
    Лечение на Шипове
    Изцеление от природата
    Админ 0 33732 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:34:24
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright