"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Шипове в коляното  (Прочетена 18510 пъти)
Shirinan
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1213

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 23:33:42 »

Шипове в коляното

1.Болното място се намазва със зехтин или олио. Прави се суха питка, поръсва се отгоре със медицински бензин и без да се обръща се  налага върху болното място. Завива се с найлон, вестници или парче плат. За 1 година са необходими само 3 проце дури през вечер. Продължителноста им е от 30 минути до 2 часа. Колената се загряват добре, намазват се със свинска мас, увиват се с парче вълнен плат, огоре  се слага, хартия, бинтова се стегнато и така се преспива. Едната вечер се прави на единото на следващата на другото коляно. Изпълнява се 20 дни. След това в 1 с.л. свинска мас се слага щипка сол  и в продължение на 3-4 дни се прилага същата процедура. Парченце/колкото неголямо яйце/ леко изпечена хума се залива в дървен или стъклен съд с винен оцет, докото се получи гладка маса. Намазва се болното място. Отгоре се слага найлон и парче вълнен плат. Престоява така не повече от 3 часа. Прилага се и при шипове в петите. Стрива се на ситно 1 шепа каменна сол и се смесва с 1 шишенце течен парафин/от аптеката/. Затопля се, поставя се върху марля или парче тензух и се налага върху коляното. Отгоре се поставя хартия, найлон и парче вълнен плат. Компреса престоява  през ноща и сутринта се отстранява. Прави се в продължение на 10 вечери. За всички процедури се използва една и съща смес, като всеки път се затопля. /Рецептите наЛечител кн.• 2/

2.Имах шипове и на двете колена. Слагаха ми инжекции, но не ми помогнаха, а с рецепта на Ванга се излекувах. Взема се 1 глава кромид лук и се разрязва на две. В двете половинки се прави дупка която се пълни с катран. Така подготвената половинка са налага на болното място. Превързва се за да не мърда и се маха чак на сутринта. Болките ще забравите след 2 дни. Лечението продължава поне 2 месеца. /В-к"Д-р"бр.52-03 год.стр.2.
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 23:10:14 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Болки в коляното
    Изцеление от природата
    Shirinan 3 70282 Последна<br />публикация Октомври 15, 2012, 23:39:40
    от Elea
    Вода в коляното
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 8518 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 19:08:09
    от Shirinan
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 3727 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Shirinan
    Лечение на Шипове в петите
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 19052 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:34:03
    от Shirinan
    Лечение на Шипове
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 25319 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:34:24
    от Shirinan
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright