Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: И така, какво следва?  (Прочетена 6519 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #15 -: Октомври 03, 2010, 17:05:37 »

Здрасти 'Ich' Усмивчица има доста неща които можем да коментираме и да обменим опит!!! Исках да те питам до колко си запознат с новата вълна след децата индиго?А и ми е странно защо повечето хора си мислят,че на тези деча аурата им е с цвят виолет което не е така Усмивчица Може би някой неща не трябва да ги коментирам защото много хора биха се объркали,но от друга страна е важно да има яснота!

Stefanica, в този раздел:
    Други деца на новото време

има интересни данни за различни групи деца от последните години:

Преходните деца

Кристалните деца

и други.
    Моето мнение е, че не цветът на аурата е най-важен, а какви качества и способности имат децата;
    още по-важно според мен е какви подходи са полезни при възпитанието и самовъзпитанието на децата.
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #16 -: Октомври 03, 2010, 17:53:52 »

Здрасти 'Ich' Усмивчица има доста неща които можем да коментираме и да обменим опит!!! Исках да те питам до колко си запознат с новата вълна след децата индиго?А и ми е странно защо повечето хора си мислят,че на тези деча аурата им е с цвят виолет което не е така Усмивчица Може би някой неща не трябва да ги коментирам защото много хора биха се объркали,но от друга страна е важно да има яснота!

Здравей и добре дошла, Стефи
    Абе ти се обърна към Их, ама на мен ми стана интересно, ако може да споделиш твоята гледна точка по въпросите много ще се радвам... е не веднага и не в тая тема, по принцип...
    Надявам се да ти е приятно във форума
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 180

• Град: sofia
  • « Отговор #17 -: Октомври 03, 2010, 20:01:22 »

Да и мисля така. Имам един въпрос - Някой знае ли нещо повече за децата на дъгата?? Защото сетричката ми е такова и в момента се опитваме да разберем неещо повече за тях..Благодаря предварително!  Целувчица
    Децата на дъгата са проводници на новото време и са многоцветни защото са свръх сензитивни .Те са много по чувствителни и пренасят нова положителна енергия,която е част от бялата такава.Разликата е палитрата чрез която могат да помагат на другите около себе си.Те нямат определена дарба а просто идват с мисия.
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #18 -: Октомври 05, 2010, 17:13:20 »

Исках да те питам...на едно място спомена за децата индиго, че всъщност сме с грешна представа за тях и аурата им не е индигова. Дали може някъде да споделиш инфо по въпроса, когато имаш време и в някоя друга тема, де? Благодаря!

Ако индиговите деца са със синя или зелена аура (примерно), защо не се наричат "сини" или "зелени деца".. Затъпяване

Названието "индиго" не произлиза ли именно от цвета на аурата?!  Затъпяване

А може би "индиговите" не са САМО с индигов цвят, може би има нещо допълнително... Stefanica, това ли имаш пред вид?
    « Последна редакция: Октомври 05, 2010, 17:22:51 от nia.boneva6 » Активен
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 49

• Град: Бургас
  • In God we trust!

« Отговор #19 -: Януари 10, 2011, 16:50:08 »

Исках да те питам...на едно място спомена за децата индиго, че всъщност сме с грешна представа за тях и аурата им не е индигова. Дали може някъде да споделиш инфо по въпроса, когато имаш време и в някоя друга тема, де? Благодаря!

Ако индиговите деца са със синя или зелена аура (примерно), защо не се наричат "сини" или "зелени деца".. Затъпяване

Названието "индиго" не произлиза ли именно от цвета на аурата?!  Затъпяване

А може би "индиговите" не са САМО с индигов цвят, може би има нещо допълнително... Stefanica, това ли имаш пред вид?

Няма как да се наричат "зелени", "червени" и т.н. защото това са преходни цветове и състояния, в който изпадаме за кратко.
    Дъгата е хармонията.
    Индигото е всъщност наситено лилаво, което се получава при силна концентрация и умение да си използваш силите. Децата се наричат индиго, когато енергията е толкова силна, че са в този цвят по продължително време, но те също преминават в другите цветове на дъгата.
    пример: ако по принцип си слушаш шестото чувство и изпаднеш в ситуация да се опреш на него, тоест концентрация върху това какво ти говори вътрешния глас, си в цвят лилаво /това може да става и несъзнателно/, ако обаче минеш в лека или силна форма на медитация /зависи каква ти е енергията и какво ти е нужно/ цвета започва да ти се насища и минава към индиго...тогава вече и енергията ти е много по силна и концентрирана и можеш да черпиш по точна информация от източника.
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    От кой квартал във вашите градове сте?
    Обща тематика
    Аэ съм 6 1296 Последна<br />публикация Май 02, 2010, 22:51:59
    от Аэ съм
    Индиго даскалства ^-^ « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    l'amour 18 2643 Последна<br />публикация Септември 04, 2013, 18:07:56
    от perli4ka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright